Хокеїст-бухгалтер не пропустив жодного гола від зірок НХЛ

Історія хокеїста-любителя Скотта Фостера більше схожа на сценарій фільму, ніж на реальний випадок. Через травму основного і запасного воротаря команди «Чиказькі яструби» під час їхнього домашнього матчу Фостер, останній раз грав в серйозному матчі в 2005-му, отримав шанс вийти на лід і не підкачав. За 15 хвилин він не пропустив жодного удару, хоча обійти його захист намагалися зірки Національної хокейної ліги.

У четвер, 29 березня, на стадіоні Юнайтед-Центр в Чикаго мав відбутися матч між командами НХЛ (Національної хокейної ліги): Chicago Blackhawks, або по-російськи «Чиказькі яструби», і канадської Winnipeg Jets ( «Вінніпег Джетс»). Але на тренуванні перед грою основний воротар команди Антон Форсберг отримав травму, через яку не зміг вийти на лід, пише NBC .

Для команди це, звичайно, була значна втрата, але Форсберг було кому замінити. На лід замість нього вийшов запасний воротар Коллін Делія. Для 24-річного хлопця це був перший матч в НХЛ (Національній хокейній лізі).

Для 24-річного хлопця це був перший матч в НХЛ (Національній хокейній лізі)

Про всяк випадок на грі, як зазвичай, був присутній екстрений воротар, і на цей раз їм був Скотт Фостер. Екстрені воротарі в НХЛ, як пише офіційний сайт NHL , Мають право увійти в гру, тільки якщо і основний і запасний воротарі отримали травми і не можуть грати, але таке трапляється досить рідко. Зазвичай всю гру вони проводять, сидячи в залі для глядачів.

Тут варто зазначити, що екстрені воротарі в НХЛ - це найчастіше не професіонали, а любителі, яким в більшості випадків Ліга навіть не платить зарплату. Скотт працював бухгалтером, і останній раз він грав в серйозному матчі більше десяти років тому: в 2005 році. Тоді, згідно з його статистикою на Hockey Db , Він зіграв один період, в якому пропустив три кидки з семи.

Скотт, як зазвичай, сидів в залі для глядачів, які не дуже сподіваючись, що його викличуть. В НХЛ екстреного воротареві до цього довелося виходити на лід лише одного разу. У 2016 році Джордж Альвес, який відповідав за екіпіровку гравців, замінив запасного воротаря Carolina Hurricanes на останніх секундах гри.

Читайте на Medialeaks: В коментах «ВКонтакте» активують рожеву, місячну та синю теми. Чи правда вони існують і звідки взялися

Але в третьому періоді запасний воротар «Чиказьких яструбів» Коллін Делія отримав травму і тренеру команди довелося випустити Скотта на лід. У хлопця було кілька хвилин, щоб одягнутися і розігрітися перед грою.

Як сам Скотт описує свої відчуття, він був в шоці від того, що відбувається і не пам'ятав себе після того моменту, як одягнувся і вийшов на лід, розповів хокеїст NBC . Вже через кілька хвилин примудрився відбити перший кидок.

Так повторилося ще шість разів. Шість разів за чотирнадцять хвилин Фостер врятував свою команду, залишивши за нею переможний рахунок 6: 2. Радості трибун не було меж. Адже любителю Фостеру вдалося відбити кидок навіть легендарного хокеїста Пола Штястни - призера Олімпійських ігор і чемпіонату світу.

Після гри всі гравці кинулися до воріт обіймати їх рятівника, з яким вони толком-то і не були знайомі.

Скотта назвали першою зіркою цього матчу, за що він і отримав спеціальний пояс.

Після гри в роздягальні було тісно від журналістів, які хотіли взяти у Скотта інтерв'ю . У числі іншого вони запитали у нього, як він себе відчував, коли почув, що трибуни (а на стадіоні було більше 20 тисяч осіб) скандують його ім'я.

Це той момент, який ти ніколи не забудеш. Кілька годин тому я був бухгалтером, сидів, друкував перед комп'ютером, а ось зараз я стою перед вами тут і даю вам інтерв'ю.

Своїм друзям Скотт пообіцяв розповісти, що 30 раз відбив удари, а команда виграла з рахунком 1: 0. Але навряд чи у нього вийде їх обдурити, адже вони пильно спостерігали за його грою. Справа в тому, що у вільний час Скотт продовжує грати в так званій «пивний лізі» - командах любителів, які після матчів збираються в барах.

Справа в тому, що у вільний час Скотт продовжує грати в так званій «пивний лізі» - командах любителів, які після матчів збираються в барах

Завтра ж Скотт знову піде на роботу, а в цей час користувачі твіттера намагаються знайти його аккаунт онлайн і дуже хочуть, щоб про бухгалтера-хокеїста зняли кіно.

Окреме спасибі йому сказали бухгалтери - за те, що підняв престиж своєї професії.

Скотт, звичайно, чекав свого часу, але ніяк не думав, що він настане так скоро або прийде зовсім. А ось у австралійця Джорджа Коронес вистачило терпіння дожити до свого сотого дня народження, щоб нарешті побити рекорд з плавання. І його секрет перемоги зовсім не в відмінних навичках , А скоріше в смекалочке. Одна лижниця на зимовій Олімпіаді в Пхенчхан довела, що смекалочка дійсно може завести самого звичайної людини дуже далеко.