Сотні казахстанців і іноземців підкорили верхню точку трамплінів в Алмати

У День єдності народу Казахстану кілька сотень людей побували на найвищій точці алматинских трамплінів. Тут пройшли міжнародні змагання з забігу в гору Red Bull 400.

У 400-метровому забігу в гору взяли участь спортсмени та аматори з Казахстану, Росії, України, Киргизстану, США, Франції, Узбекистану, Австрії, Чехії, Азербайджану, Іспанії та Туреччини, передає Today.kz .

Всього було проведено сім забігів, в кожному з яких брали участь до 50 осіб. Чоловіків було настільки багато, що їм довелося бігти по два рази - для них провели чотири відбіркових забігу і один фінальний. У ще двох виявили найсильніших серед представниць прекрасної статі і команд-учасниць.

Бігуни стартували з стрибкового стадіону, долали гору приземлення, потім - сходи, що ведуть на гору розгону, і, нарешті, фініш на найвищій точці трампліну.

Перемогу серед чоловіків здобув турецький спортсмен, неодноразовий переможець Red bull 400 Ахмет Арслан, що подолав дистанцію за три хвилини 48 секунд. Друге і третє місця вибороли Алмас Рахімбаєв (Щучинськ) і Олексій Гусаров (Тараз). У жінок найсильнішою виявилася Алматинка Жанна Мамажанова, яка фінішувала за п'ять хвилин 21 секунду. Срібним та бронзовим призерами стали Мерджен Ішангулиева (Алмати) та Наталія Нещерет (Челябінськ, РФ). В естафеті першість здобула команда BodrTeamKZ з Алмати.