Головні спортивні поразки Росії в 2018 році: футбол, хокей та інші

1. Збірна Росії з футболу - в чвертьфіналі чемпіонату світу
  4. Збірна Росії з хокею - в чвертьфіналі чемпіонату світу
  5. Збірна Росії з волейболу - в матчі з Бразилією на чемпіонаті світу
  6. Збірна Росії з міні-футболу - в півфіналі чемпіонату Європи
  7. Збірна Росії з пляжного футболу - в Євролізі-2018
  8. Збірна Росії з гандболу - у фіналі чемпіонату Європи
  9. Стрибунка Марія Ласіцкене - на етапі «Діамантової ліги»

Рік, що минає 2018 рік у спорті був сповнений протиріч. Чимало відбулося радісних подій, багато було яскравих перемог і звершень, але знайшлося місце і гірким поразок, коли надії спортсменів зазнавали аварії, а всі старання і тренування йшли прахом.

Згадуємо головні невдачі російського спорту в 2018 році. Так як ми взагалі їх пережили ?!

Збірна Росії з футболу - в чвертьфіналі чемпіонату світу

Ну а що ж ще ?! Вся країна бачила, як Росія програла Хорватії. Ось тільки картати за цю поразку збірної ніхто не став. Команда, від якої навіть на домашньому чемпіонаті світу ніхто нічого не чекав, і так стрибнула вище голови, діставшись до такої високої стадії турніру. Та й в битві за півфінальний диво дружина Станіслава Черчесова не здавалася. Гол Фернандеса на 115-й хвилині луною прокотився по всій Росії. А серія пенальті ... Вдруге деяких футболістів майстерність підвела, та й удача виявилася не на нашому боці.

Це було здорово, команда! Поразка, за яку не соромно

Збірна Росії програла в чвертьфіналі Хорватії, але заслуговує найдобріших слів за свій виступ на чемпіонаті світу.

Олімпійська збірна Росії - перед Іграми-2018 в Пхенчхан

Рік, що минає 2018 рік у спорті був сповнений протиріч

Саме глобальне спортивне поразку року Росія зазнала нема на стадіонах і трасах, а в кабінетах і судах. На Олімпійські ігри російських атлетів допустили з довгим списком умов, головні з яких можна звести до двох пунктів. По-перше, збірну Росії позбавили гімну і прапора - так з'явилися «Олімпійські атлети з Росії». По-друге, списки збірної довелося узгоджувати з МОК, а там багатьох лідерів російського спорту по невідомими причинами забракували. Ігри в Кореї зокрема пропустили Шипулін, Устюгов, Ан, а без них команда показала найгірший результатів в історії: дві золоті нагороди і 13-е місце.

Принижені. Кого не пустили на Олімпіаду, а у кого ще є шанс

Російську олімпійську команду неабияк прорідили. Розбираємося, хто ні за яких розкладів не поїде на Олімпіаду, а у кого ще є шанс.

Російські фігуристи - на Олімпіаді-2018 в Пхенчхан

В останні роки ми так повірили в силу нашого фігурного катання, що на Іграх в Пхенчхан знову очікували від наших спортсменів цілого розсипу нагород. І були точно впевнені, що вже в командному заліку Росія зможе захистити олімпійський титул, здобутий на домашніх Іграх в Сочі. Але приємним помилкам судилося розбитися об сувору реальність: окрім Загитова і Медведєвої ніхто так і не дістався до п'єдесталу. А в командному заліку збірну Росії обійшла міцна збірна Канади. Ех, де ж наш 2014-й з п'ятьма медалями!

Впав, отямився, срібло. Чому Росія програла золото Канаді

Досягнення наших прим Медведєвої і Загитова не врятували збірну Росії з фігурного катання. Все вирішили прокати Коляди. Вірніше, його падіння.

Збірна Росії з хокею - в чвертьфіналі чемпіонату світу

Хокеїсти на Олімпіаді в Кореї виступили вище всяких похвал. Так, багато суперників виступали без лідерів з НХЛ, але кому зараз це цікаво? Золото є золото! А через три місяці після історичної перемоги збірна Росії спробувала зробити золотий дубль на чемпіонаті світу в Данії. На жаль, не вийшло. На шляху нашої збірної в першому ж матчі плей-офф став одвічний суперник - збірна Канади. Битва вийшла рівною і видовищною, але після голу в овертаймі закінчилася на користь північних американців.

Дерев'яні медалі. Цією збірної Росії канадці не по зубам

Збірна Росії тричі відігравалася в матчі з Канадою, але все одно вилетіла в чвертьфіналі чемпіонату світу.

Збірна Росії з волейболу - в матчі з Бразилією на чемпіонаті світу

На головний турнір чотириріччя чоловіча збірна Росії відправлялася в статусі одного з фаворитів: чемпіонат Європи виграли, Світову лігу - теж. Начебто все суперники були по плечу. Але щось пішло не так. Росіяни, не без зусиль вибралися в третій груповий етап, для виходу в півфінал повинні були обігравати не найбільшу грізну Бразилію. І вони обігравали, але лише до третього сету. Посеред матчу з нашої команди немов випустили повітря: 2: 0 миттєво перетворилися в 2: 3, а мрії про медалях чемпіонату світу так і залишилися мріями.

Здрастуй, прірва. Як Росія віддала Бразилії майже виграний матч?

Дві партії росіяни рвали на шматки діючих олімпійських чемпіонів з Бразилії. Що ж сталося далі ?!

Збірна Росії з міні-футболу - в півфіналі чемпіонату Європи

Російські міні-футболісти провели ще один рік без трофея. Але якщо раніше хоча б справно добиралися до фіналів великих міжнародних турнірів, то в цей раз відступили на крок назад - до бронзи. Чемпіонат Європи в Словенії для росіян взагалі якось не пішов: грали важко, голи буквально вимучували, по турнірній сітці йшли натужно. У півфіналі проти Португалії все було точно так же, але додався ще й негативний результат - поразка з рахунком 2: 3.

Чисто угорське вбивство. Дивні судді залишили Росію без фіналу Євро

У півфіналі Євро-2018 Росія обігравала Португалію, потім програвала їй. А в кінцівці судді Росію для чогось знищили. Прямо як МОК.

Збірна Росії з пляжного футболу - в Євролізі-2018

Краща російська футбольна збірна дозволила собі дике поразки в одному з найважливіших матчів року. Від спогадів волосся стає дибки! За 24 секунди до сирени в матчі за бронзу Євроліги Росія вела з рахунком 3: 1. Але Португалія витратила всього 21, щоб забити двічі. В овертаймі Росія знову вийшла вперед, але знову пропустила за 26 секунд до завершення ігрового часу. А потім програла по пенальті і стала четвертою. Через три місяці кошмар скрасила епічність перемога над Бразилією, але 11-річну медальна серію в Євролізі вже не повернути.

Жах, морок, біда. ТАКОГО з російським пляжним футболом не було ніколи

За 16 секунд до завершення матчу Суперфіналу Євроліги з Португалією Росія вела - 3: 1. Вгадайте, як можна було програти ?!

Збірна Росії з гандболу - у фіналі чемпіонату Європи

Свіжі ще спогади про цю прикру поразку. Але ж мрія була так близько! Наші дівчата в гандболі разом з Євгеном ТРЕФІЛОВА вигравали і Олімпіаду, і чемпіонат світу. Чи не підкорявся команді тільки чемпіонат Європи. На жаль, не зрослося і в 2018 році. Росіянки дуже бадьоро пройшли по турнірній дистанції, відправивши в нокаут багатьох сильних суперників. Але з господарками турніру з Франції в вирішальному матчі не впоралися. У матчі відкриття їх же при повних трибунах обіграли, а в фіналі, на жаль, не змогли. Прикро, хоч плач!

Проклята Європа. Росія здригнулася і віддала титул Франції

15 тисяч французів перетворили фінал в пекло для збірної Росії. Трефілов знову не виграв чемпіонат Європи.

Стрибунка Марія Ласіцкене - на етапі «Діамантової ліги»

Поруч з цією подією поставити жирний мінус не вийде. Так, маленький і блідий, щоб для історії позначити відсутність перемоги. Протягом двох років росіянка Марія Ласіцкене домінувала в стрибках у висоту, незважаючи на суперниць, погоду, санкції, напружений графік і все інше. Серії з 45 перемог поспіль не було ні у Болта, ні у Ісінбаєвої. А 46-й старт на етапі «Діамантової ліги» в Марокко Марія завершила третій. Але кого це взагалі хвилює, якщо через місяць росіянці дістався і діамант, і золото чемпіонату Європи?

Так як ми взагалі їх пережили ?
Так, багато суперників виступали без лідерів з НХЛ, але кому зараз це цікаво?
Як Росія віддала Бразилії майже виграний матч?
Що ж сталося далі ?
1. Вгадайте, як можна було програти ?
Але кого це взагалі хвилює, якщо через місяць росіянці дістався і діамант, і золото чемпіонату Європи?