NEWSru.com :: Павло Дацюк - найкорисніший гравець чемпіонату світу з хокею

Павло Дацюк - найкорисніший гравець чемпіонату світу з хокею

Форвард збірної Росії Павло Дацюк за підсумками групових раундів є найкориснішим гравцем чемпіонату світу з хокею, який в ці дні проходить в Австрії, повідомляє РІА Новини" .

Дацюк поряд із захисником збірної Швеції Никласом Кронвалла головує на турнірі за показником "плюс-мінус" - "+8". При цьому, на відміну від скандинава, Дацюк в шести матчах ще жодного разу не був присутній на майданчику в ті моменти, коли збірна Росії пропускала в рівних складах.

Більш детально з індивідуальною статистикою учасників чемпіонату світу з хокею можна ознайомитися на офіційному сайті турніру .

Список найкращих бомбардирів очолюють канадці Рік Неш і Джо Торнтон, що мають в своєму активі по 11 очок. Неш, який забивав у всіх шести зустрічах своєї команди на турнірі, також зі значною перевагою лідирує в суперечці снайперів (9 шайб). Найбільшу результативність серед росіян поки демонструє Ілля Ковальчук, який ділив 10-12 місця - 3 голи і 3 передачі.

Білорус Андрій Мезин є найнадійнішим голкіпером чемпіонату - 97,1% відбитих кидків. Максим Соколов після вдалої гри зі збірними Чехії та Казахстану увійшов в десятку - 93,1%.

Чи не здобули лаврів підопічні Володимира Крикунова в такому важливому компоненті хокею, як вкидання. Дацюк, який виграв 57,4% єдиноборств "на точці", займає лише 18-е місце. Головує тут американець Джефф Хелперн (71,8%), позначки в 70% також досягли канадець Патрік Марло і словак Петер Пухер.

У десятці недисциплінованих гравців, що цікаво, жодного американця. Лідирує в цій номінації з 27 штрафними хвилинами німець Ян Бенда. Найбільш грубий серед росіян - Андрій Марков - з 8 хвилинами розташувався в четвертому десятку.

Нагадаємо, що чвертьфінальні матчі чемпіонату світу пройдуть в Інсбруку і Відні 12 травня. О 18:15 за московським часом зустрінуться збірні Чехії та США, Канади та Словаччини. А о 22:15 на лід вийдуть команди Росії та Фінляндії, Швеції та Швейцарії.