"Локомотив" наблизився до лідера

Ярославський "Локомотив" в серії післяматчевих буллітів переграв челябінський "Трактор" і наблизився до заліку до лідера Західної конференції і всього регулярного чемпіонату московським "Динамо". Столичний ЦСКА на виїзді обіграв "Салават Юлаєв" Ярославський Локомотив в серії післяматчевих буллітів переграв челябінський Трактор і наблизився до заліку до лідера Західної конференції і всього регулярного чемпіонату московським Динамо

Москва. 15 жовтня. INTERFAX.RU - Серія післяматчевих кидків знадобилася ярославському "Локомотиву" і Челябінському "Трактора", щоб виявити переможця. Перемогу по буллітам здобув "Локомотив". У ще одному центральному матчі чергового ігрового дня КХЛ московський ЦСКА обіграв в Уфі "Салават Юлаєв" з рахунком 4: 1.

Лідер Східної конференції "Трактор" приймав "Локомотив" під час відсутності своєї головної зірки - Євгенія Кузнєцова, який отримав пошкодження і, за його власними словами, поки не може прогнозувати, коли травмоване плече дозволить йому повернутися на лід.

Місце в воротах "Трактора" зайняв Макл Гарнетт, хоча багато вболівальників сподівалися, що за рідний клуб дебютує Андрій Мезин. 38-річний воротар пройшов школу "Трактора", але зіграти за основний склад так і не зумів. І ось тепер має намір нарешті виступити за рідну команду, але поки його дебют відкладається.

Гості відкрили рахунок вже на 5-й хвилині матчу, опинившись в більшості після видалення Катічева. Захисник "Трактора" був покараний за те, що зрушив ворота під час найнебезпечнішої атаки "залізничників", коли Апальков лише дивом не проштовхнув шайбу повз Гарнетта. Чисельною перевагою скористався Еміль Галімов, який по суті сам створив собі момент, увійшов в зону і кинув точно під поперечину. Господарів пропущена шайба не засмутила, підганяли рідними трибунами вони помчали відіграватися, але і ярославці не збиралися зупинятися на досягнутому: кілька разів обидві команди були близькі до того, щоб закинути ще одну шайбу. Вдалося це зробити Карпову, який за 4 хвилини до кінця періоду отримав від Васильченко шайбу в колі вкидання і зрівняв рахунок в матчі.

Другий період "Локомотив" почав відразу ж з результативної атаки, на першій же хвилині знову повівши в рахунку. Плотніков отримав шайбу на п'ятачку і не роздумуючи відправив її в ворота. Однак шайба ця була більш ніж спірною: в цей момент на майданчику перебувало шестеро польових гравців "Локомотива", проте рефері порушення чисельного складу не зафіксували. Схоже, що судді КХЛ і арбітри РФПЛ мають більше спільного, ніж могло здатися на перший погляд.

Після цього гола хокеїсти "Трактора" розсердилися по-справжньому і перевели гру в чужу зону. Варламову доводилося трудитися щосили, відбиваючи кидки господарів, як могли допомагали йому партнери, буквально кидаючись під летять шайби. Голкіпер Ярославцев зі своєю роботою справлявся, а Челябинцам не вистачало точності того самого завершального кидка.

На третій період господарі льоду вийшли з наміром зрівняти-таки і рахунок і зуміли це зробити. На початку останньої двадцятихвилинки Буліс вирішив сам кинути видали і пробив-таки Варламова. На останніх хвилинах відмінний шанс мали Бєлов і потім Якуцени, але більше голів так і не було забито, як не побачили глядачі результативних кидків і в овертаймі.

Серія післяматчевих буллітів розтягнулася на десять кидків, лише один з яких виявився точним. Кручинін приніс перемогу "Локомотиву".

Так що перша зустріч без Євгенія Кузнєцова, який в понеділок допомагав коментувати матч для челябінського телеканалу, вийшла не надто вдалою. Головний тренер челябінців Валерій Бєлоусов висловив надію, що Кузнецов буде готовий до найближчого виїзного матчу "Трактора", який відбудеться в неділю.

"Ми попереджали хлопців, що" Локомотив "- молода, зухвала і хороша команда. Грає активно. Так, власне, і вийшло. Вже який матч ми поступаємося в рахунку і доводиться наздоганяти. Важкувато, коли переходиш на три склади. Дивишся, хто краще виглядає, але хокеїсти дуже втомилися. На буліти випускав всіх досвідчених хлопців, але вийшло, що програли ", - цитує Білоусова сайт "Трактора" .

Завдяки цій перемозі "Локомотив" наблизився до московського "Динамо", яке продовжує очолювати залік регулярного чемпіонату КХЛ.

Візит в Уфу виявився вдалим

У ще одному центральному матчі дня уфимський "Салават Юлаєв" приймав московський ЦСКА. Матч такого рівня не потребує додаткової реклами, але протистояння колишньої і нинішньої команд Олександра Радулова додавало цьому протистоянню інтересу з боку уболівальників.

Капітан москвичів заявив, що радий повернутися в Уфу, в цьому місті і команді йому все подобалося і все влаштовувало, але тепер він захищає кольори ЦСКА і має намір принести максимум користі новому клубу. Щоб приносити користь йому було звичніше, в армійську команду був покликаний колишній партнер Радулова по "Салават" Ігор Григоренко.

Активніше матч розпочали господарі льоду, які відразу ж обрушили шквал атак на ворота Бризгалова, який на цей раз зайняв місце у воротах. Однак рахунок в цій грі відкрили "червоно-сині". Молодший Радулов виклав шайбу Григоренко, який в своєму другому матчі за ЦСКА закинув вже другу шайбу.

Другий період почався з курйозного падіння Бризгалова, який без будь-якої допомоги з боку суперників послизнувся і впав, зсунувши ворота. Але на цьому помилки голкіпера гостей закінчилися, він впевнено відбивав кидки Уфімцев, а ось його партнери виявилися більш точні. Під саму завісу другого періоду "Салават" залишився втрьох, і спочатку Радулов, а потім Марченко довели рахунок до комфортного 3: 0 на користь ЦСКА. Для молодого захисника ця шайба стала першою в КХЛ, і Радулов на правах капітана і самого емоційного хокеїста команди - а може, і всієї Ліги - став активно вимагати у судді трофейну шайбу для Марченко.

У третьому періоді Світов не дав Бризгалову оформити довгоочікуваний "сухар", але все ж це був, мабуть, найкращий матч голкіпера, що він провів за "червоно-синіх". А на останніх секундах вже Сергєєв з передачі Дацюка повернув гостям перевага в три шайби. 4: 1 гостьова перемога ЦСКА.

Головний тренер армійців Валерій Брагін особливо відзначив нападника Павла Дацюка.

"Як сьогодні Дацюк грав, у нас в лізі ніхто не грає! Він діяв економічно, все по справі, скільки разів партнерів на кидки виводив. Відіграв все меншість, виходив в більшості. Я вважаю, що це один з кращих центральних нападаючих в світі" , - цитує тренера "червоно-синіх" офіційний сайт "Салавата" .