ЧС-2018 з хокею ᐉ Швеція - Білорусь - 5: 0 і Німеччина - Данія - 2: 3

1. Орфографічна помилка в тексті:

5 травня 2018, 00:20 Переглядів: 5 травня 2018, 00:20 Переглядів:   Шведи розгромили Білорусь на хокейному ЧС-2018

Шведи розгромили Білорусь на хокейному ЧС-2018. Фото AFP.

У Данії завершився перший день чемпіонату світу з хокею в елітному дивізіоні . У турнірі беруть участь 16 кращих команд, які розділені на дві групи по вісім команд. За чотири з кожної групи вийдуть в плей-офф ЧС-2018. У п'ятницю відбулися матчі Росія - Франція (7: 0), США - Канада (5: 4 по буллітам), Швеція - Білорусь (5: 0) і Данія - Німеччина (3: 2 по буллітам).

Про денні матчі ми вже писали: американці дотиснули Канаду, а Росія громить Францію .

Збірна Швеції з великим рахунком обіграла команду Білорусі. Зустріч групи A завершилася з рахунком 5: 0 (2: 0, 2: 0, 1: 0) на користь шведів, в складі яких шайбами ​​відзначилися Ліас Андерссон (10-я хвилина), Густав Нюквіст (10-я), Маттіас Янмарк -Нюлен (24-я), Рікард Ракелль (34-я) і Міка Зібанежад (57-я). Шведський голкіпер Магнус Хеллберг відбив 27 кидків.

У паралельному вечірньому матчі господарі турніру данці в серії післяматчевих беллітов здолали команду Німеччини. Основний час матчу і овертайм завершилися з рахунком 2: 2.

Всі матчі хокейного чемпіонату світу в п'ятницю, 4 травня:

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Хокейний чемпіонат світу: шведи громлять Білорусь, а господарі дотиснули німців". інші Новини хокею дивіться в блоці "Останні новини"