Данія (U-21) - Італія (U-21): огляд і рахунок матчу з футболу 18.06.2017, Євро-2017 (U-21). - Footboom.com

Польща. Краків. міський стадіон
Данія (U-21) - Італія (U-21) 0: 2
Голи: Пеллегріні 54, Петанов 86
Данія (U-21): Хойбьерг, Банггорд, Хольст, Максе, Расмуссен, Нёргор, Л.Крістенсен, Л.Андерсен (Маркондес 80), Хьюлсагер, Бёрстінг (Дуелунд 79), Інгвартсен (Зохоре 72)
тренер: Нільс Фредерікса
Італія (U-21): Доннарумма, Конті, Лайки, Кальдара, Баррека, Гальярдіні, Пеллегріні, Бенассі (Грассі 73), Берарді (К'єза 67), Федеріко Бернардескі, Петанов (Черрі 88)
Тренер: Луїджі Ді Бьяджо
Попереджені: Нёргор 26, Хольст 83

Молодіжна збірна Італії підходила до звітного поєдинку в статусі його фаворита, та й в цілому одного з головних претендентів на перемогу в чемпіонаті Європи. Свій статус італійці підтвердили справою, з рахунком 2: 0 здолавши «молодіжку» Данії. Незважаючи на те, що до перерви номінальні гості відчували серйозні проблеми в творенні, перемога підопічним Луїджі Ді Бьяджо далася досить просто. Вирішальним фактором стала істотна різниця в класі футболістів, який у італійців на порядок вище.

До перерви данці грамотно оборонялися і утримували цілком прийнятний для себе результат - нульову нічию. Італійці мали ігрову перевагу, але відображалося воно лише у відсотку володіння м'ячем. Команда більше грала на контратаках і намагалася використовувати стандарти, але все марно. Тому головною подією першого тайму стала показова акція уболівальників, які презентували в штрафну Доннарумма купу доларів.

У другому таймі італійці, не бажаючи вже на старті групового етапу відстати від німців, заграли значно цікавіше. Після декількох спроб пробити воротаря збірної Данії кількість переросла в якість. На 54-й хвилині красивий м'яч забив Лоренцо Пеллегріні . Півзахиснику вдався класний удар в падінні через себе - м'яч влетів у кут.

Пропущений гол змусив номінальних господарів заворушитися. Однак після того, як кілька спроб датчан відігратися успіхом не увінчалися, у команди опустилися руки. У ситуації, що склалася італійцям тільки і залишалося, що добити суперника. Це сталося на 86-й хвилині, коли вийшов на заміну К'єза вивів на ударну позицію Петанов.

2: 0 - впевнена і закономірна перемога Італії, яка дає їй право ділити першу сходинку турнірної таблиці групи А з Німеччиною.