Ліга чемпіонів, Рубін, Барселона, Копенгаген, Сергій Корніленко, Ліонель Мессі

2. «Вердер» (Німеччина) - «Тоттенхем» (Англія) - 2: 2
  4. «Ліон» (Франція) - «Шальке 04» (Німеччина) - 1: 0
  5. Група С. Нещадна «Валенсія»
  6. «Манчестер Юнайтед» (Англія) - «Рейнджерс» (Шотландія) - 0: 0
  7. Група D. У Казані шукають винного?
  8. «Копенгаген» (Данія) - «Рубін» (Росія) - 1: 0

Казанський «Рубін» поступився датському «Копенгагену», «Барселона» розгромила «Панатінаїкос», а «Манчестер Юнайтед» так і не зумів розпечатати ворота шотландського "Рейнджерс". Груповий турнір Ліги чемпіонів-2010/2011 стартував!

Груповий турнір Ліги чемпіонів-2010/2011 стартував

Група А. Залишилися при своїх

«Твенте» (Голландія) - «Інтер» (Італія) - 2: 2

Голи: 0: 1 - Снейдер, 14, 1: 1 - Янссен, 20, 2: 1 - Міліто, 30-а / г, 2: 2 - Ето'О, 41.

«Вердер» (Німеччина) - «Тоттенхем» (Англія) - 2: 2

Голи: 0: 1 - Пасанен, 12-а / г, 0: 2 - Крауч, 18, 1: 2 - Угу Алмейда, 43, 2: 2 - Марін, 48.

Італійський «Інтер», чинний володар чемпіонського кубку, не зміг в гостях здолати непоступливий голландський «Твенте». Всі голи були забиті в першому таймі, в другому ж дощ, схоже, завадив командам зіграти в повну силу. «Інтер» був ближче до перемоги, однак голландці зуміли вистояти.

У германо-англійському протистоянні «Вердера» і «Тоттенхема» в Бремені також не було виявлено переможця. Господарі почали матч з рук геть погано - вже до 19-й хвилині вони «горіли» 0: 2, причому перший гол в свої ж ворота забив захисник Пасанен. Втім, треба віддати належне німцям - вони зуміли взяти себе в руки і на стику таймів відігралися - в кінцівці першого відзначився Угу Алмейда, на старті другого - Марін.

Таким чином, після першого туру в групі «А» зберігся повний паритет.

Група В. Негостинні господарі

«Бенфіка» (Португалія) - «Хапоель» (Тель-Авів, Ізраїль) - 2: 0

Голи: 1: 0 - Луїзао, 21, 2: 0 - Кардосо, 68.

«Ліон» (Франція) - «Шальке 04» (Німеччина) - 1: 0

Гол: 1: 0 - Бастос, 21.

«Бенфіка» і «Ліон», що грали вдома, синхронно здобули перемоги над гостювали у них «Хапоеля» і «Шальке 04». Причому сухі. І навіть рахунок в цих матчах був відкритий в один і той же час - на 21-й хвилині.

«Бенфіка» повністю переграла ізраїльтян (удари по воротах - 11: 1) і в другому таймі забила і другий гол у ворота гостей. А ось «Ліон» свої шанси упустив, хоча і міг забивати більше. Тим більше що «Шальке 04» залишився в меншості вже на 37-й хвилині - за удар француза Бріана ногою в груди з поля був видалений Бенедикт Геведес.

Група С. Нещадна «Валенсія»

«Бурсаспор» (Туреччина) - «Валенсія» (Іспанія) - 0: 4

Голи: 0: 1 - Тіно, 16, 0: 2 - Адуріс, 41, 0: 3 - П. Ернандес, 68, 0: 4 - Сольдадо, 76.

«Манчестер Юнайтед» (Англія) - «Рейнджерс» (Шотландія) - 0: 0

Іспанська «Валенсія» одноосібно очолила турнірну таблицю в групі С, розгромивши в гостях турецький «Бурсаспор» з рахунком 4: 0. Турецький клуб дебютував у Лізі чемпіонів, в той час як «Валенсія» в останнє десятиліття стала завсідником найпрестижнішого єврокубка. У турків практично не було шансів - іспанці провели зустріч потужно, з позиції сили.

А ось «Манчестер Юнайтед» на своєму полі не зумів переграти шотландський «Рейнджерс». Шотландські клуби перемагали в Англії 18 років тому (той же «Рейнджерс» обіграв тоді «Лідс»), не вдалося їм заробити три очки і зараз.

Однак нічия в матчі з грандом світового футболу - вже маленька перемога для «рейнджерів». А ось тренер МЮ Алекс Фергуссон навряд чи може бути задоволений результатом поєдинку. До всього іншого, англійці втратили Антоніо Валенсія, якого забрали з поля на носилках - травма голеностопа.

Група D. У Казані шукають винного?

«Барселона» (Іспанія) - «Панатінаїкос» (Греція) - 5: 1

Голи: 0: 1 - Гову, 20, 1: 1 - Мессі, 22, 2: 1 - Вілья, 33, 3: 1 - Мессі, 45, 4: 1 - Педро, 78, 5: 1 - Дані Алвес, 90 .

«Копенгаген» (Данія) - «Рубін» (Росія) - 1: 0

Гол: 1: 0 - Ндоє, 87. Сергій Корніленко провів весь матч.

Іспанська «Барселона», яку букмекери вважають фаворитом стартував розіграшу Ліги чемпіонів, в гостях не залишила каменя на камені від оборони грецького «Панатінаїкоса». Греки першими відкрили рахунок у матчі - вже на 20-й хвилині гол забив Гову. І, схоже, розбудили сплячого тигра - каталонці обрушили на «Пао» шквал атак. Найпомітнішим у складі «Барси» був кращий футболіст світу Ліонель Мессі, який забив два голи особисто і асистував Педро і Дані Алвес, а також який не реалізував пенальті на початку другого тайму.

Найпомітнішим у складі «Барси» був кращий футболіст світу Ліонель Мессі, який забив два голи особисто і асистував Педро і Дані Алвес, а також який не реалізував пенальті на початку другого тайму

А ось російський «Рубін» програв. Ще до матчу головний тренер «Копенгагена» Столі Сольбаккен пообіцяв виграти з рахунком 1: 0. І слова дотримав - данці перемогли з мінімальним рахунком завдяки голу Ндоє на 87-й хвилині.

До цього чудовий шанс відкрити рахунок був у «Рубіна», проте надзвичайно вигідний момент «запоров» Касаєв, який віддав м'яч в ноги супернику.

«Секунда розслабленості коштувала нам очок ... Втрачений момент Касаева? Алан каже, що налаштовувався пробити сам, але в якийсь момент почув прохання Корніленко про передачу, і віддав. Хоча, справа ще був Караденіз ... »- заявив після матчу тренер« Рубіна »Курбан Бердиєв. Схоже, Алан Касаєв намагається звалити всю провину на білоруського форварда.

Матчі першого туру ЛЧ в групах E, F, G і H відбудуться сьогодні, 15 вересня, ввечері.