Курйозна нічия. "Оренбург" і "Краснодар" обмінялися голами в матчі РПЛ

У матчі може означати: від (англ. Match, match play) - змагання між двома або кількома спортсменами, командами; елемент турнірній системи організації змагань; см. також Товариський матч 5-го туру чемпіонату Росії оренбуржци на заключних хвилинах втратили перемогу над «Краснодаром місто на півдні Росії, розташований на правому березі річки Кубані, на відстані 120 км від Чорного моря (по автодорозі від сел» (1: 1) і втратили шансу міцно влаштуватися в групі лідерів в психології - процес соціального впливу, завдяки якому лідер отримує підтримку з боку інших членів спільноти для досягнення мети чемпіонату Росії повне офіційне найменування Російська Федерація (на практиці вико ьзуется і абревіатура РФ) - суверенна держава в Східній Європі і Північній Азії.

Буквально за кілька тижнів "Оренбург" з незнайомою команди зразка ФНЛ перетворився в одного з лідерів прем'єр-ліги з дуже симпатичною грою - виразною в обороні і запальною в контратаках. І неможливо повернувся б язик назвати цей футбол "автобусним" - 7 башок за 4 туру такі команди не забивають.

Головний будівельник оренбурзькій команди - Володимир Федотов - перед п'ятим туром проти "Краснодара" в інтерв'ю Лайфу уникав дум про високі турнірні завдання, але висловив надію, що його хлопців помітить тренер збірної Росії Станіслав Черчесов.

Федотов російське прізвище, утворена від імені Федот нині був однозначно однієї з зірок матчу. Постійно камера показувала його шоковане лик після чергового небезпечного моменту уральців, а коли в кінці першого тайму в порожні ворота найпростіший механізм, призначений для створення тягового зусилля на канаті (тросі, мотузці) не потрапив Козлов, тренер просто звалився додолу в своїй технічній поясу.

Переживати було через що. У протистоянні двох граючих команд Команда - група осіб, об'єднана спільними мотивами, інтересами "Оренбург" був спочатку куди краще "Краснодара". Жителі півдня намагалися прорвати оборону суперника за рахунок дурних передач Мамаєва або через фланги: справа перепас влаштовували Жігулёв і Стоцький, зліва намагався прорватися Рамірес.

Але за великим рахунком, команді Мурада Мусаєва вдалося створити за перший тайм лише одним момент багатозначний термін, коли після рикошету впритул бив головою центрфорвард Ігнатьєв. Дивом виставив долоні в останній момент Фролов врятував господарів.

Зате оренбуржци знову були ефективні і раціональні в своєму наступі, вміло розкидаючи м'яч по крайках і вчасно повертаючи його в центр. Не кваплячись, які не обрізаючи, - кожен пас робився з розумом. В результаті одна з контратак привела до курйозний голу - хоча не скасовує того факту, що мистецтвом контратаки нтрудар - удар, що наноситься військами оперативного об'єднання (фронту, армії, армійського корпусу) в оборонній операції для розгрому прорвалася в глибину оборони угруповання військ противника, "Оренбург "на цей момент володіє краще за всіх в чемпіонаті.

По правому флангу минув Денис Попович, навісив, і у воротаря "Краснодара" Кріцюка врізався Спайіч, дозволивши, мабуть, допомогти югославським співвітчизнику. М'яч відскочив від гостей до Козлову, який практично з лінії воріт вколотив його у сітку - 1: 0. Кріцюка і зовсім довелося міняти.

У разі четвертої перемоги уральців Етнохоронім - житель Уралу підряд старт чемпіонату був би для уральців воістину казковим - таке і Бажов марилося (футбольний клуб і письменника розділили по часу 26 років).

У другому таймі оренбуржцев залишалося дотримати перевага. Але, мабуть, зарано для команди з ФНЛ в протистоянні з учасником Ліги Європи це опинилося вважати це справою техніки. Краснодарці вийшли на другий тайм половина основного часу матчу в ряді ігрових командних видів спорту: в гандболі - тривалість 30 хвилин; в регбі - тривалість 40 хвилин; в футболі - тривалість 45 хвилин - см націленість на успіх, але руху в штурму все одно не вистачало. Команда Федотова з кожною хвилиною сідала все глибше до воріт Фролова, іноді доводилося виручати і йому самому, але переможний рахунок багатозначне слово: Рахунок - як слово з'явилося в стародавній Русі, і було дано першої обчислювальної машини, як просто «Рахівниця» Рахунок - дія по значенням дієслова «рахувати»; обчислення, визначення відстояти не вдалося. Спрацювали заміни: спочатку загострив гру гравець збірної Перу Куева, а в кінцівці зрівняв рахунок вихованець краснодарської академії Магомед-Шапі Сулейманов. І теж не обійшлося без курйозу: бив по воротам Классон не влучив по м'ячу і в підсумку своїм обрізом віддав гольовий пас молодому партнеру - 1: 1.

"Оренбург" все ж продовжує гнатися "Зеніт" і "Спартак" в чемпіонаті (у витікає турі петербуржці і москвичі зіграють один проти одного, і хтось точно втратить очки найпоширеніший з оптичних приладів, призначений для корекції людського зору при оптичних недосконалості очі, або для захисту очей від різних шкідливих впливів). "Краснодар" після дипломатичний представник вищого рангу своєї держави в іноземній державі (в декількох державах за сумісництвом) і в міжнародній організації; офіційний представник розгроми в минулому турі від "Спартака керівник повстання рабів і гладіаторів в Італії в 73-71 роках до н. е. Був фракійцем, при до кінця не зрозумілих обставин став рабом, а пізніше - гладіатором" надламався, але все ж зміг відвезти з Уралу очко і вийти на 5-е пункт в чемпіонаті. Але ще трохи - і може виникнути питання: чи не даремно Сергій Галицький міняв в минулому році Шалімова на молодого 34-річного Мусаєва?

У разі перемоги "Оренбурга" в чемпіонаті змагання на звання чемпіона Росії могла б нарешті утворитися група лідерів з відкритим зазором від всіх інших з 6 очок. Але поки щільність в таблиці залишається.