Полезные материалы

Чай з молоком дитині: користь і шкода, з якого віку, скільки і як давати

Мами часто мучать себе питанням чи можна давати дитині певний продукт або напій або ж поки рано, чи не зашкодить це синові чи доньці, чи не буде якихось алергічних реакцій, висипу, проносу або ще щось гірше Мами часто мучать себе питанням чи можна давати дитині певний продукт або напій або ж поки рано, чи не зашкодить це синові чи доньці, чи не буде якихось алергічних реакцій, висипу, проносу або ще щось гірше. Мучити себе неправильно, правильно дізнатися інформацію і, застосувавши її, поспостерігати за наслідками. Точніше, переконатися, що ви все зрозуміли і зробили вірно, що все добре і наслідків не буде. Сьогодні на порядку денному чай з молоком.

Такий чай можна давати дитині з 2-х років.

  • Молоко нейтралізує вплив на організм небажаних компонентів.
  • Додавання в напій порції молока зменшує ризик псування зубної емалі у дитини.
  • А що входить до складу чаю теїн сприяє поліпшенню роботи травної системи.
  • Так само чай містить велику кількість антиоксидантів, які виводять шкідливі речовини з організму малюка.
  • Плюс в чаї містяться корисні для організму мікроелементи.

На думку вчених, що міститься в чаї танін заважає засвоєнню кальцію, яким багате молоко На думку вчених, що міститься в чаї танін заважає засвоєнню кальцію, яким багате молоко. Останній, відповідно, від безвиході осідає в нирках , І любитель такого чаю може через час виявити у себе каміння. Тому тим, у кого проблеми з жовчним , підшлункової і вищезгаданими нирками, краще молокочай не пити. Чи не провокувати уповільнення обміну речовин, втрати чималої кількості рідини, слабкості і головний біль.

Для здорових дітей особливих протипоказань щодо вживання даного напою немає. Хіба що алергія і індивідуальна непереносимість білка. А непереносимість крім як досвідченим шляхом виявити не вдасться.

Пригостили малюка молочним чайком? Зверніть увагу, чи не з'явиться де шкірних висипань або інших ознак непереварювання цього напою. Якщо ви помітили щось подібне, то слід повідомити про це свого педіатра.

Якщо все пройшло добре і, що важливо, дитині такий припав до душі, то можна поїти дитину Молокочай один або два рази на день, краще всього вранці. Більше 300 мл напою в день давати не варто. І сам чай варто заварювати неміцним (тобто заварювати його треба не більше 2-х хвилин і на чашку класти не більше половини ложечки чаю), щоб уникнути зайвої збудливості.

До речі, є думка що чай з молоком сприяє схудненню . Так що такий чайок можна пити і матусі, якщо він їй подобається і проблема зайвої ваги актуальна. На фото нижче наведені найпоширеніші способи заварювання молочного чаю.

Привчати своє чадо до Молокочай слід поступово, починаючи від кількох ковтків на добу до пари кружечек в день. Головне - заварювати свіжий чай без всяких смакових добавок, уважно читайте написи на упаковках.

Лікарі рекомендують відмовитися від чайних пакетиків, так як в них міститься велика кількість хімічних елементів. Найкраще купувати чай в розсипному вигляді без додаткових барвників і ароматизаторів.

Тягу до солодкого теж не потрібно провокувати з дитячого віку, тому напої краще давати без цукру. На цій сторінці, до речі, ви можете дізнатися які ще чаї можна давати дітям .

Взагалі, якщо дитина не проявляє інтересу до чаю, то нав'язувати йому його спеціально не слід. Краще, якщо він буде пити чисту воду і побільше. Навіть якщо молокочай припав вашій дитині до смаку, потрібно стежити за тим, щоб воду він продовжував пити.

Подивившись коротке відео ви дізнаєтеся яку саме воду краще давати дитині, коли, як і скільки.

Автор Маслова Людмила

Автор Маслова Людмила

Трави і чаї для жінок: як збуджуватися і відчувати оргазм

Пригостили малюка молочним чайком?