Полезные материалы

Даєш молодь! частина третя

  1. Евері Бредлі
  2. Ед Девіс
  3. Аль-Фарук Аміну
  4. Коул Олдріч
  5. Грег Монро
  6. Уеслі Джонсон
  7. ДеМаркус Казінс
  8. Деррік Фейворс
  9. Еван Тернер
  10. Джон Уолл

№10. «Індіана»

Евері Бредлі

Зріст: 191 см

Вага: 82 кг

Вік: 19

Середня статистика в сезоні-2009/2010 в складі «Техасу»: 29,5 хвилини, 11,6 очка, 2,9 підбору, 2,1 передачі, 1,3 перехоплення, 0,5 блок-шота

Позиція: атакуючий захисник / розігруючий захисник

«Двійники»: Монта Елліс / Маріо Чалмерс

З огляду на серйозні проблеми з розіграшем, «інохідці» просто необхідно зміцнювати позицію першого номера. Недокомплект є і в передній лінії «Пейсерз», але, якщо Рой Хібберт все ще подає надії, то на Ті Джея Форда в команді вже не розраховують. Посилення на драфті для цієї позиції, по суті, тільки одне - фрешман з «Техасу» Евері Бредлі . Від Ерла Уотсона захисника вигідно відрізняє атлетизм, молодість і здатність прогресувати. А якщо не занадиться з позиційним розіграшем, Бредлі цілком може пересунутися на позицію другого номера, де він часто грав у складі «Лонгхорнов». Один із успішних гравців на шкільному рівні (№1 в рейтингу ESPNU100) після того, як перейшов в університет, здивував своїми захисними навичками - в НБА таких маленьких кровопивців на перерахунок. Великих проблем з кидком у Бредлі теж ніколи не було, тому серед недоліків новачка можна відзначити лише гнітючу реалізацію штрафних (54%), необачні проходи в гущавину захисників і недостачу сантиметрів, яка змусить команду НБА використовувати Бредлі як вузького спеціаліста.

№9. «Юта»

Ед Девіс

Зріст: 208 см

Вага: 102 кг

Вік: 21

Середня статистика в сезоні-2009/2010 в складі «Північної Кароліни»: 26,9 хвилини, 12,9 очка, 9,2 підбору, 0,9 передачі, 0,4 перехоплення, 2,7 блок-шота

Позиція: важкий форвард

«Двійники»: Пі Джей Браун / Алан Хендерсон

Незважаючи на провальний сезон «Північної Кароліни» (5 перемог і 11 поразок в конференції), один представник знаменитого коледжу все ж виявиться в Топ-10 цього драфта. Ед Девіс не обов'язково виросте в зірку або навіть стане гравцем стартового складу, але він завжди буде боротися на майданчику до кінця - баскетбол у нього в крові. Його батько протягом 10 сезонів (1989-2001) грав в НБА, відзначившись у складі «Майамі», «Далласа», «Денвера», «Вашингтона» і разом зі своїм досвідом Террі Девіс передав спадкоємцю головне якість професійного гравця - вміння працювати.

Високого атлетичного форварда вже переглядала на одній зі своїх тренувань «Юта» - передня лінія команди стане зовсім осиротілої, якщо піде Карлос Бузер. Девіс допоможе на підборі, прикриє недоліки Окура, підтримає швидкий відрив і ні секунди не сумніватиметься, якщо отримає м'яч поблизу кільця .

«Через погану роботу ніг у форварда часто виникають проблеми в атаці, а тіло студента поки не готове до м'ясорубці НБА», - такі відгуки для Девіса вже не новина. Ці недоліки можуть стати серйозною перешкодою для гравця, а прощальний сезон в «UNC», пожмаканий через травму зап'ястя, здатний і зовсім відлякати потенційних роботодавців.

№8. "Кліпперс"

Аль-Фарук Аміну

Зріст: 203 см

Вага: 95 кг

Вік: 19 років

Середня статистика в сезоні-2009/2010 в складі «Уейк Фореста»: 31,5 хвилини, 15,8 очок, 10,7 підборів, 1,4 передачі, 1,5 перехоплення, 1,6 блок-шота

Позиція: важкий форвард / легкий форвард

«Двійники»: Джеральд Уоллес / Таддеус Янг

з матеріалу "За стіною": «У порівнянні з минулим сезоном Аміну став більш універсальним гравцем . І якщо гра форварда на периметрі все ще далека від досконалості, то під кільцем атлетичний гравець відчуває себе куди більш комфортно. Незважаючи на щедрі аванси ( в більшості рейтингів Аль-Фарук розташовується в десятці кращих) він не показує нічого надприродного - надійний в обороні, обмежений в атаці. Статистика підбирань на студентському рівні по клацанню пальців знеціниться в м'ясорубці НБА. Дуже низький відсоток влучань з дистанції ставить під питання перспективи гравця на позиції третього номера.

Багато з цих недоліків з лишком перекриває атлетизм форварда , Який зараз в моді. Щіпка звірячої енергії робить Аміну нестримним на будь-якій ділянці майданчика. Але запал поступово проходить, а на одному інстинкті в кращій лізі світу кар'єру буде побудувати дуже складно.

Зараз Аль-Фарук Аміну подібний до щойно замішаного тесту. Досвідчений наставник вміло скористається гіперактивністю гравця, створивши знаряддя калібру Джоша Сміта, Джеральда Уоллеса або Джефа Гріна. У невмілих руках талант Аміну згасне після кількох безглуздих спалахів ».

Якщо врахувати, що «Кліпперс» є реальним претендентом на Аміну і вже переглядали форварда на декількох уорк-аутах, за гравця стає трохи страшно. Таланту необхідна майстерня огранювання, а в балагані, який залишив після себе Майк Данліві, у нього є шанс стати безвольним циркачем або найскандальнішим новачком року, але ніяк не відкриттям чемпіонату.

Зараз у «вітрильників» немає генерального менеджера, і існує варіант, при якому команда зробить логічний вибір. У «Кліпперс» в сезоні-2009/2010 буде гостра нестача легких форвардів. Минають контракти у Батлера, Аутло - гравці дуже обгрунтовано зажадають пристойних грошей, і за доброю традицією Стерлінг їх не дасть. Краще «Кліпперс» виберуть Аль-Фарука Аміну, засунуть його на позицію 3-го номера і чекатимуть, що гравець навчиться кидати з дальньої дистанції (27%) і стане допомагати Блейк Гріфін на обох щитах. Аміну їх швидше за все розчарує своїми непідготовленими кидками, корявим веденням і бажанням грати вище. В результаті форвард буде відкладений на лаву запасних до кращих часів.

№7. «Детройт»

Коул Олдріч

Зріст: 210 см

Вага: 113 кг

Вік: 21 рік

Середня статистика в сезоні-2009/2010 в складі «Канзасу»: 26,7 хвилини, 11,4 очка, 9,8 підбору, 0,9 передачі, 0,8 перехоплення, 3,6 блок-шота

Позиція: центровий

«Двійники»: Джоел Пжібілла / Ерік Монтросс

з матеріалу "За стіною" :

«Вибір Олдріча - вірняк. Це той самий випадок, коли анотація повністю відповідає реальному стану справ. сюрпризів не буде. Це стосується як позитивних, так і негативних крайнощів. Олдріч готовий до НБА . Він одягне робу шахтаря і стане трудівником року. У минулому році у центрового були всі шанси потрапити в Топ-10 драфта і трохи втихомирити експертів, кричущих про кризу жанру. Прем'єра була перенесена на це літо.

У «Канзасі» Олдріча Не обтяжують: він вузькопрофільний гравець, орієнтований на оборону власного кільця. Підбори в нападі та захисті, постановка бетонних заслонів і своєчасна зачистка території - приємно дивитися на роботу справжнього професіонала. В атаці Олдрич лімітований, на кільце дивиться не часто, але крім нього є кому забивати. Відсутність стабільного середнього кидка і недолік швидкості встановлюють для центрового стелю, пробити який буде непросто навіть такому здоровань. Популярне порівняння з Кевіном Лавом тут явно не до місця. Прототип Олдріча - Джоел Пжібілла. Недорогий і сердитий центровий, який штрафує всіх опонентів за перевищення швидкості і надмірну активність ».

Дюмарсе потрібен центровий, а Бену Воллесу - здібний учень. Ветеран залізобетонного цеху допоможе Олдріч розгойдатися і навчить всім премудростям жорсткого фолу, який залишається в межах правил. «Детройт» в минулому сезоні сильно розм'як - пара великих Браун-Віллануева викликала гомеричний сміх, страхувати було нікому, а Йонас Жеребко просто фізично не міг весь час виконувати роль камікадзе під кільцем. Варіант з центровим із «Канзасу» позбавлений найменшого ризику - кожен з учасників угоди знає, що отримає на виході. Залишилося тільки дізнатися, розсудливим чи Дюмарсе.

№6. «Голден Стейт»

Грег Монро

Зріст: 210 см

Вага: 108 кг

Вік: 19 років

Середня статистика в сезоні-2009/2010 в складі «Джордж Тех»: 34,2 хвилини, 15,9 очка, 9,4 підбору, 3,6 передачі, 1,3 перехоплення, 1,6 блок-шота

Позиція: важкий форвард / центровий

«Двійники»: Ламар Одом, підріс на кілька сантиметрів / Джош Макробертс

з матеріалу "За стіною" :

«Здається, саме Монро не вистачало на торішньому драфті. Тепер же, незважаючи на свій потенціал, форвард, з бажанням грає і на позиції центрового, може не дорахуватися кількох мільйонів і залишитися за межами першої десятки. Майстровитих «великих» в цьому році вистачає. Але Монро НЕ зіллється з натовпом. Його навички унікальні . Граючи в «Джорджтауні» на позиції центрового, він все ж більше тяжіє до ролі форварда-інтелектуала . Наставник «Хояс» Джон Томпсон III використовував дуже цікаву тактику, при якій Монро розташовується на вершині трисекундній зони. Отримуючи передачу, форвард стає осередком займання. Впевнено граючи спиною до кільця, Монро постійно загрожує проходом або результативним кидком. Суперник використовує підстрахування, яка і стає початком кінця. «Малюки» «Джорджтауна» отримують свободу маневру і, користуючись цим, вриваються в зону, відгукуючись на передачу Монро. Просто і ефективно.

Грати проти рухомого різкого форварда дуже складно. Монро відмінно підлаштовується під суперника. Здоровенних центрових він мучить своїми пересуваннями по всьому майданчику і цілим каскадом обманних рухів. При суперництві з більш спритними опонентами Монро використовує перевагу в зрості і нахабно проштовхує захисника.

Форвард здатний дивувати, очолюючи швидкий відрив і використовувати «вертушку» проти неповоротких здорованів. Проблеми в захисті - через брак досвіду, який безпосередньо впливає і на надлишок персональних зауважень . Монро в НБА - одне з головних очікувань наступного сезону. Тут не буде півтонів ».

У стані «Голден Стейт» завжди готові ризикнути. Поставити на позицію п'ятого номера номінального легкого форварда - будь ласка. Вдаватися в захист лише про людське око - немає питань, але зате в атаці ви за нами просто не викрадень. Монро стане королем для «Смолл Болла», в який і на цей раз всім запропонує пограти Дон Нельсон. Незадоволені залишаться на лавці, а універсальний новачок з відмінний пасом і світлою головою побіжить в швидкий відрив, довгою в цілий сезон. Від Ентоні Рендолфа Монро вигідно відрізняється стабільним кидком, а непогана гра в захисті (навіть для НБА) буде справжнім чудом світу в Голден Стейт і дозволить новачкові отримати необмежену ігровий час - основний інгредієнт для подальшого зростання.

№5. «Сакраменто»

Уеслі Джонсон

Зріст: 200 см

Вага: 88 кг

Вік: 22 року

Середня статистика в сезоні-2009/2010 в складі «Сиракьюз»: 26,7 хвилини, 15,6 очка, 8,6 підбору, 2,5 передачі, 1,7 перехоплення, 1,9 блок-шота

Позиція: легкий форвард / важкий форвард

«Двійники»: Едді Джонсон / Тревіс Аутло

з матеріалу "За стіною" :

«Примітивна логіка скаутів часом викликає подив. Рецепт успіху Уеслі Джонсона надзвичайно простий: кращий гравець команди, яка лідирувала в конференції «Big East», на думку аналітиків, апріорі не може бути безперспективним. Вже одного цього достатньо, щоб включити його в п'ятірку кращих призовників.

Джонсон безумовно талановитий. Вибуховою, трохи рваний стиль гри дозволяє гравцеві бути ікс-фактором у своїй команді. Форвард втратив рік через трансферу з «Айова Стейт», але тепер він став більш досвідченим і розумним гравцем . Здатність передбачати дії суперника, властива професіоналам, у Джонсона вже є - це допомагає йому дуже вдало блокувати поспішні спроби суперника і перехоплювати недбалі передачі.

Разом з тим у гравця явні проблеми з дальнім кидком, дриблінгом на високій швидкості, підходам на лінію штрафних і здатністю працювати над усіма цими недоліками. У 22 роки він не буде обливатися потом в тренувальному залі: він хоче тільки грати і як можна більше. Уеслі Джонсон всерйоз ризикує стати одним з найбільш недороблених гравців обраних в перовой двадцятці на майбутньому драфті ».

Найімовірніший Баст цього драфта вже нікуди не дінеться з першої п'ятірки. Джонсон навіть сподобався «Нетс» , Які перед самою церемонією несподівано задумалися про перспективи Казинса і Фейворс.

А ось «Королям» після недавньої операції молоді центрові точно не знадобляться. Їм якраз підійде Уеслі Джонсон, який допоможе скоріше забути про Носьоні, а зі своєю універсальністю форвард вже в перовой сезоні під'їсти хвилини Омрі Каспі і стане зброєносцем кращого новачка року, при цьому абсолютно не вимагаючи м'яч. Лідер «Сиракьюз» буде розтягувати оборону суперників, старанно відпрацьовувати в обороні і дивувати всіх низьким відсотком реалізації триочкових. Саме тому їх дуель з Каспі за місце під сонцем видається дуже цікавою.

№4. «Міннесота»

ДеМаркус Казінс

Зріст: 210 см

Вага: 122 кг

Вік: 19 років

Середня статистика в сезоні-2009/2010 в складі «Кетуккі»: 23 хвилини, 15,9 очка, 10,1 підбора, 1 передача, 0,9 перехоплення, 1,8 блок-шота

Позиція: центровий / важкий форвард

«Двійники»: Едді Каррі в своїх кращих матчах / Деррік Коулман

з матеріалу "За стіною":

«Про потенціал Казинса прийнято говорити пошепки. Центровий може вийти на майданчик растренірованним, в поганому настрої і при цьому все одно бути надзвичайно корисним . Оригінальний рейтинг Холлінджера, в якому як завжди багато сюрпризів, називає саме Казинса найефективнішим гравцем студентського чемпіонату. До слова, Джона Уолла немає навіть в двадцятці.

Для «Кентаккі» центровий - рятівна альтернатива. Відчайдушний стиль, побудований на швидких атаках, дуже часто починає задихатися. Потрібно друга опція, яка допоможе знову зловити ритм і перевести гру в потрібне русло. Казінс давно вже перестав бути секретною зброєю. Шило такого розміру в мішку не сховаєш. Але якщо «Диких кішок» затягнуть в болото позиційної гри, то саме Казінс ставав лідером молодої команди . При цьому зіркові партнери перетворюються в свиту. Їх єдиною обов'язком ставала завдання розтягнути оборону суперника для того, щоб у центрового було більше простору. Уолл уособлював стиль «Кентаккі», Казінс - для тих, хто знайшов для нього протиотруту.

В атаці гравець позбавлений різноманітності, але у нього завжди є в арсеналі лом, проти якого в студентському баскетболі знаходили дуже мало прийомів. Казінс чудово використовує свої габарити, непогану роботу ніг і виявляється в самий невідповідний для суперника час в потрібному місці. За 23 хвилини здоровань встигає розмачулений весь фронткорт суперника, незважаючи на те, що проти нього дуже часто використовують потрійну опіку.

В НБА буде складніше. Відсунути Ховарда або Байнема спочатку буде непосильним завданням для новачка. Казінс доведеться пристосовуватися, шукати нові варіанти. Середній кидок - перший, над чим варто попрацювати.

Найголовніше для важкоатлета - не впадати в тугу. Проблеми з дисципліною і можливі калорійні наслідки змусять всіх згадати про таких неоднозначних особистостей, як Деррік Коулман і Едді Каррі ».

Відважно пообіцявши не змінювати 4-й номер драфта, Девід Кан змирився з думкою, що в його команду прийде дуже хороший гравець. Новини минулого тижня позбавлені логіки і послідовності, тому їм все менше хочеться вірити. Попередню згоду стати «вовком» вже дав Уеслі Джонсон, але почали блефувати представники «Нетс». Приблизно в цей же час зірвався трансфер Ела Джеферсона, якого, по всій видимості, Кан вже не бачить в команді. Апофеозом цього кругообігу чуток може стати вибір «Мінні» ДеМаркуса Казинса, який буквально ночував на тренуваннях «Сакраменто», але тепер «королем» став Далемберт. Історія гідна детектива.

Пришестя в команду центрового бачиться вельми обґрунтованим. Буде скинуто права на Пекович, малоймовірно продовження контракту Мілічіча, який щотижня замовляє квиток в Європу, а потім знову його здає, незграбно вибачаючись в пресі. Якщо з команди піде і Джеферсон, зв'язка Казинса і Лава буде виглядати ідеально. Кевін буде підчищати в захисті, а ДеМаркус почне всіма силами тисне в інсайд. Ворожіння на кавовій куще можна закінчити мріями про Рікі Рубіо, для якого, в разі вибору Казинса, вже буде готова переможна команда.

№3. "Нью Джерсі"

Деррік Фейворс

Вік: 18 років

Зріст: 208 см

Вага: 111 кг

Середня статистика в сезоні-2009/2010 в складі «Джорджтауна»: 26,5 хвилини, 11,7 очка, 8,3 підбору, 1 передача, 1 перехоплення, 2,0 блок-шота

Позиція: важкий форвард

З матеріалу « За стіною »:

« лякати ФЕЙВОРС стали ще коли форвард навчався в школі. 27 очок і 13 підбирань на цьому рівні не залишали варіантів - майбутній Амарі Стаудемайр, а при найгіршому розкладі - Антоніо Макдайесс. Шаблонні порівняння забуваються відразу ж після того, як побачиш Фейворса в справі. Причина захоплених відгуків прихована в атлетизм форварда. Якщо гравець отримує м'яч в декількох метрах від кільця, то можна відкинутися на спинку крісла і смакувати розмашистий данк з елементами шоу . Інша справа, що в таких комфортних умовах Фейворс виявляється далеко не завжди. Спиною до кільця він практично беззбройний, а якщо йде підстраховка, то партнерам Фейворса можна сміливо повертатися в оборону - з м'ясорубки форвард рідко вибирається з м'ячем. Грати в атаці більш різноманітно не дозволяє кидок, який кудись запропастився після того, як Фейворс закінчив школу.

У тій же година новачок, незважаючі на свой вік, Вже вміє и любити играть в захісті. Базовий пакет, який включає в себе відмінний вибір позиції і непогане почуття часу, став головною відмовкою скаутів, які з упевненістю пророкують гравцеві місце в першій п'ятірці драфту.

Найкращий варіант для Фейворса - зачаїтися на рік. А вже в наступному сезоні здивувати всіх новим арсеналом в трисекундній зоні, стабільним штрафним кидком і впевненістю в своїх силах. В іншому випадку акліматизація в кращій лізі світу буде проходити дуже важко ».

Сподіваючись на розсудливість Михайла Прохорова і всіх його помічників, можна виключити слух про Джонсона, забути про Тернер і Уолле як про недосяжних цілях, і тоді залишиться Деррік Фейворс. «Зачаїлися на рік» форвард не зміг, але це анітрохи не позначиться на його перспективах на драфті. Недолік баскетбольного освіти і досвіду проявиться пізніше вже в НБА.

«Нью-Джерсі» відверто не пощастило. Команда дуже потребувала Созидатель-креативщики (навіть другий пік припав би до двору), а тепер потрібно вибирати проблемного «великого» під роботягу Лопеса. Вибір Уеслі Джонсона і Аль-Фарука Аміну - це шлях в нікуди. Якщо вже довелося вибирати в числі перших трьох щасливчиків, то можна ризикнути і поставити на потенціал. В даному випадку це синонім Дерріка Фейворс. Йому потрібно багато ігрового часу, довіру тренера і право на півдюжини помилок. Все це йому можуть дати в «Джерсі». Не можна забувати і варіант з обміном, але тоді майбутній команді Фейворс через пару років дуже сильно пощастить . У «Нетс» в цьому випадку все буде в тумані.

№2. «Філадельфія»

Еван Тернер

Зріст: 200 см

Вага: 92 кг

Вік: 21 рік

Статистика в сезоні-2009/2010 в складі «Огайо Стейт»: 34,6 хвилини, 19,5 очка, 9,4 підбору, 5,8 передачі, 1,8 перехоплення, 0,9 блок-шота

Позиція: атакуючий захисник / легкий форвард

«Двійники»: Брендон Рой / Ентоні Паркер

з матеріалу "За стіною" :

«Тернер для тих, хто не дивиться рекламу. Його талант вже не призначений для майданчиків NCAA. Він занадто багато вміє . Приголомшливий підбір, результативність, навички елітного асистента і серце супергероя - таке шукають вдень з вогнем. Захисник «Огайо» - нудний приклад для наслідування, на який показують пальцем важкого підлітка з задатками одноосібника. Інтелігентний, стриманий - він дуже хороший для світу, в якому їдять вазелін і розмовляють мовою нецензурних жестів.

Його головна відмінність від розрекламованого Уолла полягає в розумінні гри. Зірка «Кетаккі» немов грає в Playstation, бездумно викручуючи стікер швидкості. Партнери Уолла - лише частина його PR-компанії. Тернер, в свою чергу, не просто скидає м'яч «великим», він робить це в той момент, коли це дійсно потрібно.

Лідер «Огайо» зробив прості двієчки смертоносною зброєю, а рух м'яча по дузі перетворилося в самий підступний план.

Іноді він починає занадто часто втрачати м'яч і мазати більше половини своїх кидків. У ці хвилини Тернер не відчуває долю, а починає віддано служити своїм товаришам по команді.

Для першого номера драфту Тернер просто неформат. Забивши зверху, він не буде бити себе в груди і безглуздо розмахувати руками. Тернер побіжить відпрацьовувати в захисті. Він джентльмен до різі в вухах.

Порівняннями з Бренданом Роєм просякнуте все Інтернет-простір. Подібність справді є. Обидва гравці вміють на майданчику все, захищаються як останній раз в житті і з готовністю принесуть себе в жертву заради командного успіху. Такі баскетболісти - фундамент команди. Але вони не часто очолюють рейтинги популярності, в які найчастіше і перетворюється драфт новачків. Якийсь жорстокий закон життя ».

У «Філі» варіантів небагато. Попсового Уолла з готовністю візьме «Вашингтон», а псувати життя Елтону Бренду, вибираючи «великого», ніхто не хоче. Евану Тернеру судилося жити в Філадельфії і доводити, що саме він був гідний першого номера драфту .

У новачка був єдиний шанс - стати самим божевільним в березні. Але вже в третьому раунді баскетболісти «Огайо» у впертій боротьбі програли «Теннесі», а сам Тернер рвав жили, набрав 31 очко, відіграв без замін всю зустріч, але так і не зміг довести, що може самостійно домогтися перемоги.

«Філадельфії» пощастило. Ед Стефанський отримає ту саму іскру, яка допоможе завести механізм командної гри. Набагато більш усвідомлено буде виглядати Холідей в старті, Бренд почне зустрічатися з м'ячем буде в заздалегідь домовленому місці, а для Дага Коллінза новачок стане головним товаришем, провідником тренерських ідей. Залишається вирішити тільки одну проблему - «що робити з Ігудалой?»

№1. «Вашингтон»

Джон Уолл

Зріст: 193 см

Вага: 88 кг

Вік: 19 років

Середня статистика в сезоні-2009/2010 в складі «Кентуккі»: 34,8 хвилини, 16,6 очка, 4,3 підбору, 6,5 передачі, 1,8 перехоплення, 0,5 блок-шота

Позиція: розігруючий захисник

«Двійники»: Деррік Роуз / Рассел Уестбрук

Яскравий, розрекламований продукт знайшов свого покупця. Та й не могло бути інакше - Уолла заберуть ті, хто стоїть перший в черзі. Захисника не пустили на драфт в минулому році через те, що день народження у нього у вересні, і тепер ліга публічно перепрошує і запускає найпотужнішу PR-компанію в усьому світі.

Уолл дуже швидкий, атлетичний, зухвалий - основні інгредієнти і упаковка готові. Залишилося тільки підретушовані недоліки, і ось він - перший номер драфту-2010 .

Його тіло готове до лізі вже зараз, проблеми з триочковим кидком на старті кар'єри були навіть у великих, а про те, що Уолл занадто часто втрачає м'яч (4 рази в середньому за матч), ніхто і не згадає - це те саме, необхідне зло .

У «Вашингтоні» почнеться хаос. Два розігрують із завищеною самооцінкою в кращому випадку будуть азартно різатися в карти. На ділі ж Уолл цілком може стати другим Марбері і вже через рік-два назве себе найкращим у світі. Проблеми з дисципліною в «Візардс» створюють відмінну грунт для такого сюжету. Аренас і Уолл битимуться за м'яч, який лише зрідка буде відлітати іншим гравцям.

Якщо викликати швидку допомогу, то там скажуть, що краще за все укласти угоду з дияволом і будь-яким способом позбутися від Агента. Потім зміцнити передню лінію, осиротілу після відходу Хейвуд, і сподіватися на те, що серед численних талантів Уолла є здатність об'єднувати партнерів навколо себе.

Других варіантів немає. Ерні Грюнфельд і Фліп Сондерс вже виконали гімн на славу новачка з «Кентуккі» .

PS Автор дякує за допомогу, надану при написанні серії статей «Даєш молодь», Артема Михалина (Muerte).

Залишається вирішити тільки одну проблему - «що робити з Ігудалой?