Полезные материалы

користь віджимань

  1. Віджимання - користь і шкода для грудних м'язів
  2. Що таке віджимання
  3. види віджимань
  4. Користь віджимань для чоловіків
  5. Віджимання від підлоги: користь і принципи
  6. Користь віджимань від підлоги
  7. Принципи віджимань від підлоги
  8. Користь віджимань від підлоги
  9. Як правильно віджиматися?
  10. У чому користь і шкода віджимань, простих вправ, знайомих зі школи. Як з користю і без шкоди для здоров'я...
  11. Віджимання: призначення, техніка, види
  12. Віджимання: в чому користь для організму
  13. Віджимання: можливу шкоду для організму
  14. Віджімання: протипокази и обмеження
  15. Віджимання для дітей: корисні чи шкідливі
  16. Віджимання: шкода і користь для тих, що худнуть
  17. Віджимання від підлоги - користь і принципи

Головна » Корисне » користь віджимань

Віджимання - користь і шкода для грудних м'язів


Для кожної людини спорт - один із засобів самореалізації, саморозвитку, самовиховання. Багато людей пов'язують своє життя з цим, інші використовують для розвитку сили, м'язової маси або для корекції фігури. Всі без винятку використовують спорт в своєму житті і знають про те, що його користь досить значна.

Спорт - наш помічник по життю. Він дозволяє:

  • навчитися долати свій страх;
  • позбутися від недоліків і забобонів;
  • вчить швидко приймати рішення;
  • сприяє розвитку м'язової маси;
  • здатний організувати людини;
  • допомагає виправити недоліки фігури;
  • дозволяє знайти щастя і умиротворення.

З наукової точки зору - це комплекс певних вправ. Для кого-то це прості і легкі, а для інших - складні і хитромудрі. Однак всі без винятку комплекси включають в себе віджимання від підлоги, користь яких величезна.

Що таке віджимання

Віджимання - одне з найпростіших вправ Віджимання - одне з найпростіших вправ. Воно задіє при виконанні всі групи м'язів, що дозволяє судити про його значною користь. Виконується воно на підлозі. В цілому його можна охарактеризувати, як жим лежачи в зворотному виконанні.

Ця вправа дозволяє задіяти ту групу м'язів, яка вам необхідна. Наприклад, для того щоб стимулювати верх грудних м'язів використовують похилий жим, низ - виконують головою вниз. Найбільший ефект вони дають тоді, коли кисті і ступні широко розставлені і стоять на деякій опорі. Це дозволяє опускатися нижче і гарантує велике навантаження на м'язи.

Вищим пілотажем вважають віджимання однією рукою. Всього один місяць виконання таких вправ гарантує точний фігурку з яскраво виступаючими м'язами.

види віджимань

Існує досить багато різновидів даного вправи Існує досить багато різновидів даного вправи. До найпопулярніших і затребуваних відносяться:

  • класичне;
  • головою вгору;
  • головою вниз;
  • віджимання з колін;
  • віджимання з підскоком;
  • віджимання з бавовною;
  • віджимання на кулаках;
  • віджимання однією рукою;
  • віджимання з широкою постановкою рук;
  • Пліометріческіе віджимання.

Кожен з видів відрізняється певним рівнем складності і впливає більшою мірою на різні групи м'язів. Перш ніж приступити до тренувань варто уважно ознайомитися з кожним з видів, дізнатися, що вправи дають і визначити найбільш прийнятні для себе.

Найскладнішим є віджимання на одній руці. В даному випадку слід чергувати руки, щоб не перекачати одну з них. Найбільш ефективне - з широкою постановкою рук. Його користь очевидна. Він оптимально задіє всі види м'язів, дозволяючи здійснювати тренування коректно, гармонійно розвиваючи всі м'язи.

Користь віджимань для чоловіків

Віджимання від підлоги для чоловіків несуть в собі масу достоїнств Віджимання від підлоги для чоловіків несуть в собі масу достоїнств. Ефект, які вони накладають на людське тіло, величезний. Ця вправа дозволяє задіяти і пропрацювати наступні групи м'язів:

  • литкові;
  • трицепси;
  • міжреберні;
  • м'язи спини;
  • м'язи преса;
  • сідничні м'язи, особливо, якщо підняти одну ногу під час виконання вправи;
  • дельтовидні м'язи;
  • грудні м'язи.

Навантаження на ці м'язи при регулярному виконанні забезпечить злагоджену роботу всього організму в цілому. Це означає, що користь неоціненна. Йде велике навантаження на хребет. Вона є корисною і благотворно позначається на м'язах навколо нього. Це дозволяє фортеці м'язів. Також плюсом є поліпшення координації руху.

Користь віджимань від підлоги полягає також і в тому, що зміцнюються кисті Користь віджимань від підлоги полягає також і в тому, що зміцнюються кисті. Це, безперечно, важливо для кожної людини. Особливо цей ефект корисний для тих, хто займається різними видами єдиноборств або боксом. Зміцнення кистей дозволяє забезпечити чіткість і спрямованість удару, а також оберігає кисті від перелому. Слід знати, що найбільший ефект досягається при віджиманні на кулаках, а не на кистях.

polzovred.ru >

Віджимання від підлоги: користь і принципи

Віджимання від підлоги можна практикувати в будь-якому віці і практично в будь-якому місці. Для це не потрібні додаткові пристосування. Але для того, щоб від вправ був максимальний ефект, важливо знати деякі принципи.

В даний час спостерігається зростання популярності фізичних вправ. Люди відвідують тренажерні зали, катаються на велосипеді, роликових ковзанах, бігають. Більшість видів спорту припускають наявність певного обладнання та відвідування спортивного залу, що декому не зовсім зручно.

На щастя існує ряд вправ, які можна виконувати практично скрізь: вдома, в офісі, на вулиці і так далі. Наприклад, звичайні віджимання від підлоги, доступні всім в будь-якому віці.

Користь віджимань від підлоги

Віджимання від підлоги допомагають тримати в тонусі грудні м'язи, спину і трицепс. Крім того, за допомогою вправи підтримується хороша фізична форма. Люди, практикуючі віджимання від підлоги, підвищують загальний тонус, формують красиву фігуру, збільшують витривалість. Віджимання зміцнюють кістки і зв'язки, благотворно впливають на роботу серцево-судинної системи.

Можна виділити ряд корисних властивостей віджимань від підлоги:

- збільшується м'язова маса;

- зміцнюються м'язи, набувають рельєфність;

- розвивається швидкість ударів руками;

- збільшується спритність і витривалість тіла;

- підтримується фізична форма;

- поліпшується обмін речовин в організмі;

- зміцнюється серце і судини;

- розвивається дихальна система і багато іншого.

Принципи віджимань від підлоги

Щоб домагатися максимального ефекту від будь-якого вправи, необхідно правильно його виконувати. Що стосується віджимань від підлоги, слід знати ряд нескладних правил.

По-перше, не можна відразу ставити тіло серйозних навантажень, так як це може травмувати м'язи або відбити охоту займатися далі. Необхідно крок за кроком збільшувати кількість вправ, даючи можливість м'язам звикнути до певного тренувального режиму.

По-друге, перед кожним заняттям робіть розминку, щоб розігріти м'язи. В іншому випадку на наступний день вони будуть сильно боліти. По завершенні розминки прийміть положення «упор лежачи», щоб погляд був спрямований вперед, спина і ноги прямі. Під час опускання вниз не потрібно торкатися грудьми підлоги. Найкраще, якщо тіло залишається у висячому положенні.

По-третє, дихайте правильно. При згинанні рук відбувається вдих, при розгинанні - видих.

По-четверте, робіть стільки повторень, скільки можете зробити на даний момент в легкому темпі, не вичавлюючи з себе максимум можливого. У перші дні тренувань досить робити по 2-3 підходи за заняття.

По-п'яте, коли ви прийдете до тренувальний ритм, потрібно почати нарощувати м'язи. Для цього робимо максимум віджимань, плюс одне через силу. Справа в тому, що м'язи ростуть тоді, коли на них виявляється навантаження, трохи перевищує «комфортний межа».

Після кожного заняття потрібно потягнутися. Оптимальний варіант - повисіти на турніку, щоб розслабити м'язи.

KakProsto.ru >

Користь віджимань від підлоги

Популярність фізичних вправ сьогодні як не можна висока Популярність фізичних вправ сьогодні як не можна висока. Багато людей відвідують тренажерні зали, фітнес клуби, деякі виходять вранці на пробіжки або набувають велотренажери. І все це робиться з однією метою - стати міцніше, здоровіше, витривалішими. Однак існує ряд вправ, які можна виконувати без будь-яких спеціальних пристосувань - це віджимання.

Користь віджимань від підлоги дуже значна, при такому вигляді навантаження розвиваються передні дельтовидні і грудні м'язи, трицепс і м'язи передпліччя, також при виконанні цієї вправи задіюються м'язи спини, преса, квадріцепс і дрібні кистьові м'язи. Деякі спортсмени називають віджимання «жим лежачи навпаки», тому що при жимі лежачи на спині в роботу вступають ті ж групи м'язів що і при віджиманні, різниця тільки в тому, що жим лежачи виконується із застосуванням спеціального обладнання (тренажерів, або на жаргоні спортсменів «заліза ») і, як правило, в тренажерному залі. А віджиматися можна де завгодно, головне щоб вистачило місця розміститися на підлозі на весь зріст.

У силових структурах віджимання від підлоги - одне з найпоширеніших фізичних вправ, якому приділяється чимало уваги. Крім чудової фізичного навантаження, армійці відзначають і величезну виховну користі віджимань від підлоги. Кожен боєць знає, що означає фраза «впав, віджався». Звичайно, суворі армійські будні намагаються урізноманітнити як віджиманнями, але разом з тим, і це аргумент в сторону того, чому корисно віджиматися.

До слова сказати, віджимання від підлоги високо цінуються не тільки в чоловічих видах спорту. Тренери з фітнесу, аеробіки та іншим «жіночим» видам спортивних напрямків можуть розповісти про те, чому корисно віджиматися представницям прекрасної статі. Віджимання від підлоги допомагають дівчатам не тільки зміцнити м'язи спини і рук, вони прекрасно тренують м'язи грудей і черевного преса.

Залежно від того, які м'язи необхідно натренувати, змінюють положення рук і тіла при віджиманні. Якщо руки розставити широко - збільшується навантаження на м'язи грудей і спини, віджимання з вузькою постановкою рук навантажують трицепс і верхню частину грудних м'язів (якщо під час вправи опустити голову, навантаження ще більше збільшиться). Дівчатам, для полегшення навантаження рекомендують віджиматися на зігнутих колінах, а не на прямих ногах. Чоловіки часто намагаються збільшити навантаження і віджимаються «на кулаках», «на пальцях», «на ребрі долоні», «з бавовною», «з підскоку», «на одній руці».

Як правильно віджиматися?

Користь віджимань від підлоги помітна лише тоді, коли вони правильно виконуються.

Перше - це кількість, не треба старатися і віджиматися 100 раз до ряду, це можуть робити тільки досвідчені і натреновані спортсмени, найкраще віджиматися в кілька підходів, роблячи між підходами перерви по 2-3 хвилини. За один підхід оптимально виконувати 20-25 віджимань.

Друге - інтенсивність тренувань. Знаючи, що віджимання сприяють розвитку м'язової тканини, багато хто починає віджиматися кожен день. Друге - інтенсивність тренувань Включати це фізична вправа в щоденну зарядку потрібно, але якщо ви хочете просто підтримувати себе у формі, буде достатньо двох нормальних тренувань в тиждень. У перервах, буде йти процес відновлення м'язів, протягом якого вони і ростуть.

Третє - положення тіла. Віджиматися треба з рівно спиною, стежити за тим, щоб не прогиналася поперек, м'язи сідниць злегка напружте і стежте за тим, щоб вони не піднімалися вгору.

При виконанні віджимань важливо правильно дихати. Опускаючись вниз вдихайте, піднімаючись вгору - видихайте.

Спробуйте починати ранок з декількох віджимань, ви відразу помітите, що це добре активізує організм і додає сил. Віджимайтеся на здоров'я!

polzavred.ru >

У чому користь і шкода віджимань, простих вправ, знайомих зі школи. Як з користю і без шкоди для здоров'я виконувати віджимання

Віджимання - один з найефективніших вправ для підтримки тонусу тіла і розвитку мускулатури, що виконується навіть в домашніх умовах.

Як відомо, робота зі своєю власною вагою позитивно позначається на розвитку м'язового корсету, і, будучи навіть новачком вам вдасться розвинути непогану мускулатуру.

Незважаючи на його простоту, ця вправа задіє відразу всі групи м'язів, що дозволить поліпшити загальний стан організму.

Віджимання: призначення, техніка, види

призначення

Віджимання є досить непоганою альтернативою тренажерного залу для тих, у кого не вистачає часу для його відвідин. З їх допомогою можна підняти загальний тонус організму, а також вельми непогано накачати м'язи рук і грудей. Крім того, віджимання приносять користь для хребта, навантажуючи і зміцнюючи м'язи, які утримують його.

техніка

Класичні віджимання виглядають приблизно так: необхідно лягти на живіт, розставити руки на ширину плечей і впертися долонями в підлогу. Потім необхідно вичавити свою вагу. При опусканні вниз необхідно домогтися кута між передпліччям і біцепс в 90 градусів - необов'язково стосуватися статі грудьми.

Існує кілька простих правил, які слід запам'ятати при виконанні цієї вправи.

1. По-перше, віджиматися потрібно тільки з рівною спиною. Від п'ят до маківки голови повинна проходити пряма лінія, не можна вигинатися ні в області сідниць, ні в спині. В іншому випадку ефективність цієї вправи просто-напросто втрачається.

2. Слід зберігати дихання - на підйомі робиться видих, при опусканні вдих.

3. Навантаження повинні бути не дуже великими, але виконуватися вправа повинна регулярно, бажано не менше 3-х разів на тиждень.

види

Існує величезна безліч різних видів віджимання. Відрізняються вони між собою в основному тим, які м'язи будуть отримувати основне навантаження при виконанні, а також інтенсивністю навантажень. Нижче будуть перераховані кілька основних видів віджимань і користь.

• Класичні віджимання. Цю позицію можна назвати базовою в віджиманні. При виконанні цього виду добре опрацьовуються трицепси, дельтовидні м'язи, а також м'язи грудей. Стопи стоять на ширині таза, а руки трохи ширше рівня плечей.

• Віджимання з колін. Це є полегшеним варіантом класичних віджимань, і рекомендується для виконання новачків. Початкове положення таке ж, як і в минулому варіанті, тільки коліна стоять на підлозі.

• Віджимання з вузькою постановкою рук. Цей варіант більш детально і глибоко опрацьовує м'язи трицепса. Початкове положення, як і в першому варіанті, тільки руки стоять на рівні грудей і спрямовані вперед. На виході необхідно відводити лікті назад і притискати передпліччя до талії.

• Віджимання з широкою постановкою рук. У цьому випадку більш детально опрацьовуються м'язи грудей. Руки необхідно поставити на ширину в два рази перевищує рівень плечей. Долоні розгортається назовні. Опускатися вниз до моменту прямого кута в ліктях.

• Віджимання з бавовною. З його допомогою можна натренувати вибухову м'язову силу. Крім того, воно відмінно підходить для тих, хто практикує єдиноборства - збільшується сила і швидкість удару. Початкове положення і методика виконання така сама, як і при класичних віджимання. Під час фази підйому необхідно різко відштовхнутися вгору і грюкнути в долоні перед грудьми, або більш складний варіант - за спиною.

• Віджимання вниз головою. Цей спосіб використовується для підвищення навантаження. Необхідно поставити стопи на стілець або будь-яку іншу піднесеність, а в іншому техніка виконання така сама, як і в класичному варіанті.

Як бачите, є досить багато видів віджимань, які розрізняються лише деякими деталями.

Віджимання: в чому користь для організму

Віджимання корисні для здоров'я з багатьох причин. По-перше, з їх допомогою можна поліпшити роботу серцево-судинного апарату, і поліпшити кровоносну систему. Це дозволить підняти загальний тонус організму, а також послужить профілактикою для багатьох захворювань, пов'язаних з роботою серця і судин. Особливо важливо це для тих, у кого превалюють сидячий спосіб життя з мінімальними навантаженнями.

Регулярні заняття, що включають в себе віджимання, дозволяють розвинути м'язи грудей, трицепса і плечей. Решта групи м'язів теж задіюються, але слабкіше. Крім того, як і будь-яка інша фізичне навантаження віджимання здатні допомогти в боротьбі із зайвою вагою. Ця вправа варто виконувати, якщо у вас не вистачає часу на відвідування тренажерного залу. Покращиться і витривалість організму, і навіть обмін речовин.

Користь віджимання для організму колосальна, але цього можна досягти тільки в тому випадку, якщо ви будете виконувати їх правильно. Незважаючи на гадану простоту, в ньому є кілька нюансів, при недотриманні яких ви не тільки не просунетеся в результатах, а й можете навіть погіршити стан свого організму. Тому дуже важливо дотримувати правильну техніку.

Віджимання: можливу шкоду для організму

Не варто забувати, що віджимання, як і будь-яка інша фізичне навантаження, може принести для здоров'я не тільки користь, але і зіграти в зворотну сторону. Шкода віджимань може полягати в наступному:

• По-перше, віджимання варто виключити людям, схильним до високого тиску. Через неприродного положення тіла при виконанні і отриманні навантаження при цьому, можуть виникнути нездужання організму.

• Віджимання можуть завдати шкоди в тому випадку, якщо ви попередньо НЕ розім'яли м'язи і суглоби, або у вас досить крихкі кістки. Пам'ятайте - ви працюєте зі своїм власним вагою, а для суглобів рук це досить серйозне навантаження. Тому не варто ніколи забувати про розминку і не потрібно перестаратися в цій справі.

• При регулярному виконанні віджимань без будь-яких інших вправ ви можете перекачати грудні м'язи. Це може створити естетичну непривабливість вашого тіла.

• Помірність в навантаженнях потрібна і для того, щоб не досягти так званого перевтоми. У цьому стані ви будете відчувати загальну слабкість тіла, нездужання і болючість. Тому завжди дотримуйтеся міри, навіть в заняттях спортом.

У підсумку можна сказати, що шкода від віджимань можливий лише при недотриманні елементарних правил. В інших же випадках, цю вправу послужить прекрасним помічником у ваших домашніх заняттях спортом.

Віджімання: протипокази и обмеження

Є кілька протипоказань, які краще дотримуватися, щоб не нашкодити своєму організму ще більше.

• Не варто виконувати цю вправу при викривленні, травмах або інші неполадки з хребтом;

• Віджимання також краще виключити тим, у кого є травми або запалення в ліктьових, плечових суглобах, а також зап'ястя.

• При надмірній вазі найкраще починати з більш легких варіантом виконань вправи. Так як ви працюєте зі своєю власною вагою, на ваші суглоби і кістки надаватиметься серйозне навантаження.

В іншому ж, у цієї вправи немає ніяких протипоказань. Шкода від віджимань отримати досить складно - важливо лише дотримуватися правильну техніку, розігрівати суглоби і зв'язки перед виконанням і не займатися при протипоказання.

Віджимання для дітей: корисні чи шкідливі

Багато батьків прагнуть з самого дитинства прищепити в дітях любов до спорту, але не завжди є можливість віддати їх в будь-яку секцію. У таких випадках можна починати з виконання легких вправ в домашніх умовах. З огляду на те, що віджимання - це вправа, при якому доводиться працювати зі своєю власною вагою, особливих протипоказань за віком для його виконання немає. Але варто орієнтуватися по відчуттях вашої дитини - при будь-яких перерахованих вище протипоказання і обмеження варто обмежити виконання цієї вправи.

Якщо ж дитина абсолютно здорова і у нього немає ніяких проблем зі здоров'ям, то віджимання принесуть йому величезну користь, і можуть стати відмінним варіантом для його тренувань. Підлітки досить добре сприйнятливі до силового тренінгу, і при отриманні навантажень з самого раннього віку вони зможуть тренувати силу і витривалість свого тіла. Але все ж не варто занадто фанатично ставитися до цієї справи - заняття найкраще проводити хоча б тоді, коли ваша дитина вже почав відвідувати школу, і починати варто з полегшених варіантів.

Віджимання: шкода і користь для тих, що худнуть

Дуже часто на багатьох форумах задається питання: чи допомагають віджимання для схуднення? Якщо ставити питання гостро - то шкідливими для цього вони вже точно не будуть. Вони, як і будь-яка інша навантаження змушують організм спалювати калорії, правда в куди більш незначних кількостях, ніж при бігу або інших кардіо вправах.

Для тих, що худнуть можна відзначити наступну користь для організму при виконанні віджимань:

• Регулярні заняття зможуть поліпшити ваш обмін речовин. Чим краще буде працювати ваш метаболізм, тим швидше будуть згоряти непотрібні жири.

• При вихідної стійці в виконанні віджимань напружені всі м'язи тіла, в тому числі і м'язи живота. Тому, займаючись цією вправою, ви зможете підтягнути ваше тіло - м'язи стануть менш в'ялими і більш підтягнутими.

• За допомогою вправ ви зможете отримати додаткову м'язову масу, на підтримку якої будуть йти додаткові калорії.

Однак якщо говорити критично, то віджимання не найкращий спосіб схуднути. Вони, звичайно, не будуть для вас зайвими, але вони стануть більш ефективними лише при грамотному поєднанні з кардіотренуваннями.

Шкода віджимань при схудненні може мати місце тільки у дівчат. Так як це досить важке силова вправа, то ви будете накачувати ваші м'язи рук, плечей і грудей. І з цієї причини, вони будуть здаватися набагато більше візуально. В іншому ж, шкоди від цього вправи при схудненні практично немає.

zhenskoe-mnenie.ru >

Віджимання від підлоги - користь і принципи

Одним з найпростіших способів накачати грудні м'язи є віджимання від підлоги. У цій статті описана користь віджимань від підлоги, а також те, як правильно це робити.


Віджимання - це жим лежачи навпаки. Як відомо, жим лежачи є базовою вправою для накачування м'язів груді.В основу тренування в домашніх умовах входять віджимання від підлоги, користь яких - розвиток трицепсів і грудних м'язів.


Хоча користь від віджимань не така, як від жиму лежачи, так як в цьому випадку не можна використовувати додаткову вагу, проте при правильній техніці і використанні ускладнених варіантів ця вправа може дати відмінний результат: красиві груди і сильні трицепси.


Вам варто пам'ятати, що не потрібно щодня тренуватися, так як м'язові волокна розвиваються і зростають в ході відновлення, яке може тривати до 36 годин. Тому 2-3 тренування на тиждень вистачить.


Якщо робити віджимання від підлоги, користь від них проявиться тільки при правильному виконанні. Для того, щоб виконувати вірно, потрібно навчитися відчувати свої м'язи грудей. Для цього встаньте рівно, притиснувши лицьову сторону своєї долоні до грудей, потім повільно відводите руку вперед, ніби відштовхуючи щось від себе, намагаючись напружувати грудні м'язи.


Повторюйте цей рух, відчуваючи, як працюють м'язи грудей. Другу руку можна покласти на груди для кращого відчуття. Наступний крок - повільні віджимання від підлоги, користь від яких поки невелика, так як при них ви повинні повністю контролювати м'язи, відчувати їх, готуватися до нормальних вправ.


Для того, щоб правильно робити віджимання від підлоги, користь яких буде максимальна, необхідно контролювати роботу м'язів грудей, стежити за тілом, витягнутися, немов «струна», так як таке його положення дозволить вам задіяти як раз і м'язи рук, і сам прес.


Пам'ятайте, що набагато ефективніше буде зробити по 5 підходів з 20 віджимань - технічних і повільних повторень, розділивши їх перервою в 30 секунд, ніж віджатися 100 разів поспіль, останні з яких будуть зроблені абияк.


У вас є можливість робити віджимання від підлоги, користь від яких отримають верхні і нижні пучки дельтоподібного м'язи. Для цього використовуйте підставки під ноги або руки, варіюйте ширину постановки долонь. При вузькій постановці рук працюють трицепси, а при широкій - плечі.


Найбільш ефективний вид віджимань той, при якому ступні стоять на високій опорі і руки широко розставлені. Це дозволяє розтягувати м'язи грудей по максимуму.


Віджимання від підлоги, які робляться вранці, сприяють збільшенню життєвої енергії організму, а проведені перед сном вправи сприяють розслабленню.


Існує безліч різновидів віджимань, які бувають легкі, середні, важкі і найважчі. Кожен з цих видів приносить свою користь. Наприклад, віджимання від стіни на колінах добре підходять дітям і жінкам, віджимання на кулаках - спорстменов, які займаються бойовими мистецтвами. Бодібілдери замість жиму лежачи можуть використовувати віджимання з обважнювачів, що призведе при правильній техніці виконання до аналогічного результату. Коли ви віджимаєтеся з «стрибком» і бавовною, у вас розвивається вибухова сила, що також корисно в бойових мистецтвах.

Користь від будь-якого виду віджимань безсумнівно велика, особливо коли це вправа робиться в комплексі з іншими. Тоді у вас будуть розвиватися не тільки трицепси, прес, груди, плечі, верхні і нижні пучки дельтоподібного м'язи, а й інші групи м'язів, які зроблять ваше тіло красивим і спортивним.

Головне - мати бажання, а віджиматися ви можете в будь-якому місці: на навчанні, на роботі, вдома або на вулиці! Немає межі досконалості, тренуйте своє тіло де завгодно, як завгодно і коли завгодно! Удачі вам и будьте здорові!

fb.ru >

Дивіться також

Як правильно віджиматися?