«Леванте» - «Реал Мадрид»: Нумо, браття?

Плюшеві жаби, Гаго в ролі капітана і позитивні вболівальники «Леванте» - в такому антуражі «бланкос» зазнали першої поразки в 2011 році.

Справедливості заради варто помітити, що Мадрид грав далеко не оптимальним складом. З перших хвилин на полі з'явилися Адан, Гарай, Матеос, Каналес і Гаго, що вже цілком екзотично для нинішнього «Реала». В атаці все так же самотньо розташувався Карім Бензема, якого підтримували Гранеро і Педро Леон. Вболівальники «Леванте» на трибунах не сумували: хтось із них тримав у руках банер з оптимістичною написом «9: 0, yes, we can!».

Матч почався з хвилини мовчання в пам'ять про померлу тещі Флорентіно Переса. Однак, в подальшому склалося враження, що і продовжився він теж мовчанням. На 10-й хвилині непоганий удар Хорди в блискучому стилі парирував Адан. На 25-й хвилині за відмашку рукою в бік особи суперника Амарілья був нагороджений Карим, і більше він нічим особливим не запам'ятався. На 35-й хвилині Мадрид сподобився збагнути щось схоже на гольовий момент, але рахунок відкрити не вдалося. А на 41-й хвилині травму голови в зіткненні з Серра отримав Арбелоа, лікарі наліпили йому вирощу на підборіддя, і латераль зміг продовжити гру. А потім вже, власне, пролунав свисток на перерву, 0: 0 після першого тайму. Досить сумно і безпросвітно.

Відразу після перерви Карвалью був замінений на Пепе. Моментів у Мадрида стало побільше. Спочатку Педро Леон, а потім і Гранеро упускають шанси відзначитися. Незабаром замість як завжди інертного Бензема на поле виходить Кака і відразу ж активно включається в поєдинок. На 60-й хвилині капітан Гаго безглуздим чином зіграв у штрафному руками, за що і отримав пенальті у ворота своєї команди. До м'яча підійшов Хіско і не залишив Адану ніяких шансів, 1: 0, і телекамери знову вихоплюють на трибунах вболівальника з оптимістичним банером.

До м'яча підійшов Хіско і не залишив Адану ніяких шансів, 1: 0, і телекамери знову вихоплюють на трибунах вболівальника з оптимістичним банером

Трохи пізніше «Леванте» упускає ще пару можливостей зміцнити свою перевагу, а на 83-й хвилині Кака ударом головою відправляє м'яч в поперечину воріт «жаб». В атаці у відповідь господарі заробляють право на штрафний удар. Мить, і Серхіо відправляє круглий снаряд в ліву «дев'ятку» воріт Адана, 2: 0, плюшеві жаби, що розташувалися неподалік від лави запасних «Леванте», вже обіймаються. Моурінью все частіше поглядає на годинник і незабаром чекає фінального свистка.

Мадрид відмучився резервним складом, але не зміг добути навіть нічию. Запасні гравці здалися дуже незіграної, а Бензема і Каналес в черговий раз здалися ніякими. Попереду важливі матчі чемпіонату проти «Альмерії» і «Вільярреала», а про кубку поки можна забути.