Полезные материалы

Що робити, якщо колишня дружина не дає бачитися з дитиною після розлучення?

  1. рекомендації психологів
  2. Що робити, якщо відбувся розлучення
  3. Захист прав другого з батьків у Сімейному кодексі
  4. Чому не можна забороняти бачитись з малюком
  5. Як відстояти право бачитися з дитиною
  6. Що робити далі

Психологи встановили основні періоди сімейного життя, коли добробут і порозуміння здатні покинути домівку Психологи встановили основні періоди сімейного життя, коли добробут і порозуміння здатні покинути домівку. Один з таких небезпечних періодів - криза 7 років шлюбу:

  1. Етап притирання позаду, буденна рутина як ніби з'їла спонтанність, радість, все стало буденним і обертається по колу.
  2. Бракує емоцій і нових відчуттів.
  3. Діти підросли, у них свої інтереси і друзі, в батьках гостро не потребують.
  4. Зійшла нанівець романтика.
  5. Відбувалися рідко обійми і поцілунки.
  6. Відпустка хочеться проводити окремо.

Психологи стверджують, що на сьомий рік подружнього життя пари нерідко заводять коханців і навіть розлучаються. Хоча насправді все що потрібно - вміти оживити відносини і підкинути полін в згасаюче полум'я.

Читайте також: Як написати позовну заяву про розірвання шлюбу з дітьми

рекомендації психологів

Щоб знову відчути всередині обпалює пристрасть, потрібно мати бажання зберегти шлюб. Якщо хтось із пари не хоче відновлювати втрачений зв'язок, справі не допоможеш. Як пережити кризу семи років спільного життя, розповідають психологи, причому діляться з жінками, адже саме вони схильні до збереження сім'ї:

  1. Заплануйте поїздку, подорож, в якому можна цікаво провести час обом.
  2. Купіть нові меблі в квартирі.
  3. Перестаньте лаяти чоловіка за розкидані шкарпетки по спальні. Краще оціните, чи є у вашому домі його чоловічої затишний куток, де він міг би проводити час так, як йому хочеться.
  4. Говорячи про те, що вам не подобається в чоловіка, відмовтеся від «тикання», починайте фразу зі своїх почуттів: «Мені боляче, коли ...», «Мені некомфортно, якщо ...».
  5. Хваліть свого чоловіка! Але не як мама, а як кохана дружина.
  6. Збільшуйте свою жіночність і поступово нарощуйте мужність в дружині. Як це зробити? Легко і просто - частіше просите його, але не вимагайте, не вказуйте. Якщо попросили про щось, навіть якщо чоловік не поспішає це зробити, ні в якому разі не приступайте до виконання потрібного. Раз попросили, значить, ви безпорадна і самостійно не впораєтеся. Просіть зі стану достатності і не ображайтеся заздалегідь, згадайте, як наполягають купити іграшку маленькі дівчинки - 10 раз в день, ласкаво обходячи батька. Вам потрібно реалізувати цей стан в моменті тут і зараз, відтворити його знову.

На виправлення важкої сімейної ситуації може піти не один місяць, психологи стверджують, що сьома річниця - одна з найбільш складно подоланні.

Що робити, якщо відбувся розлучення

Коли чоловік і жінка обридли одне одному і втрачено повагу, немає сенсу склеювати розбиту чашку. Колишні чоловік і дружина розлучаються, начебто рішення про розірвання шлюбу прийнято за обопільною згодою. Але почуття образи не дає підтримувати відносини, навіть якщо є спільна дитина, і це вже страшніше. Через дитини колишня друга половина може мстити чоловікові за відбулися мрії і розчарування, які він їй приніс.

Читайте також: Як зберегти стосунки з чоловіком або дружиною

На щастя, моральний аспект ніяк не впливає на чинне російське законодавство. Якщо батько справно платить аліменти, він має право на регулярні побачення і зустрічі з малюком. Заборона видається тільки в залі суду, але тільки по дуже серйозних причин - якщо другий з батьків алкоголік або веде аморальний спосіб життя.

Захист прав другого з батьків у Сімейному кодексі

Сімейний кодекс в останній редакції вказує на такі права обох батьків на дитину при розлученні:

  1. Батько має підстави виховувати і вчити малюка, якщо він не завдає йому фізичного і морального шкоди.
  2. Якщо про час побачень подружжя не можуть домовитися полюбовно, конкретні дні тижня встановить суд в письмовому порядку.
  3. Якщо той з батьків, з ким проживає дитина, не дотримується припису суду щодо побачень, інший член подружжя має право звернутися до суду, в крайніх випадках йому передають опіку. Зразок заяви до суду можна взяти у працівників суду або в Інтернеті.

Чому не можна забороняти бачитись з малюком

Мати, забороняючи дитині бачитися з рідним батьком, повинна розуміти, що на ній лежить відповідальність за психічне здоров'я дитини Мати, забороняючи дитині бачитися з рідним батьком, повинна розуміти, що на ній лежить відповідальність за психічне здоров'я дитини. Якщо батько благополучний, відсутність другого з батьків у житті може позначитися на впевненості в собі. Кожному школяреві необхідний чоловічий приклад, хороший тато завжди показує, хто такий чоловік в родині.

Тому стримайте свій запал і задумайтеся про те, якого болю зараз переживає малюк. Підписати світову колишнім чоловіком ніколи не пізно, не потрібно з ним дружити. Але і ворогувати теж необов'язково.

Як відстояти право бачитися з дитиною

Якщо колишня дружина налаштована рішуче і не піддається на вмовляння, вирушайте за консультацією до досвідченого адвоката, який підкаже, яку статтю Сімейного кодексу порушує благовірна і які є перспективи позову.

Що робити далі

  1. Подайте до територіального суд письмову заяву, пояснивши в тексті суть проблеми.
  2. Після вивчення нюансів в суді порушується справа, де фігурує не тільки сім'я, але і органи опіки, адвокат. Процес може розтягнутися на місяці, запасіться терпінням і тримайте в фокусі уваги головну мету.
  3. Якщо мати все одно забороняє бачитися з дитиною, вступає виконавче провадження. Запопадливий колишню дружину можуть позбавити опікунства, і тоді малюк буде переданий батькові для подальшого постійного проживання з ним.

Читайте також: Як пережити розставання з коханою людиною

Не варто боятися того, що малюка розлучать з матір'ю - найчастіше до матусі повертається ясність розуму після першого ж виклику в суд.

Як це зробити?