Полезные материалы

Качаємо задні дельти | Bodyfitt.ru - гойдайся правильно!

Як відомо, дельтовидная м'язів а складається з трьох пучків: переднього, середнього і заднього. І якщо тренування дельт для накачування перших двох пучків не представляє великої проблеми. Хоча б тому що підйом рук перед собою або догори через сторони - це звичні для людини руху.
Як відомо, дельтовидная м'язів а складається з трьох пучків: переднього, середнього і заднього
Те з заднім пучком все інакше. Відводити прямі руки назад в повсякденному житті нам майже не доводиться. Рух відчувається погано, а вже тим більше погано відчувається робота задніх дельт.
Найбільш ефективними вважаються вправи з вільними вагами, так що найдобросовісніші новачки відразу беруться за гантелі, відставляючи в сторону блоки і тренажери.
Тим часом, накачування задніх дельт гантелями - це вищий пілотаж тренінгу, який під силу тільки досвідченим атлетам. Що ж стосується новачків, то вони, як правило, відразу накидаються на незграбно великі гантелі, які, в принципі, не здатні утримати прямими руками. Підлаштовуючись під вагу, новачки мимоволі згинають лікті. В результаті у верхній точці розведень в нахилі їх фігури нагадують бомбардувальники початку реактивної ери з понуро опущеними донизу кінцями крил. Тим часом, фахівці відзначають, що вправи в нахилі взагалі не годяться для освоєння методики накачування заднього пучка дельтоподібного м'язи. Положення нахилу некомфортно і заважає зосередитися.

Починати потрібно з зворотних розведень рук в тренажері для грудних м'язів . Тіло міцно стабілізовано, а тому початківець може повністю зосередитися на працюючих задніх дельтах.
Насамперед потрібно так відрегулювати сидіння, щоб лікті і кисті опинилися на одній лінії, а прямі руки були паралельні підлозі. Лікті не можна распрямлять «в замок», їх потрібно злегка зігнути, щоб зняти з ліктьових суглобів непотрібну напругу. Однак більшість новачків, зігнувши лікті, обов'язково опускають їх донизу. При такій позиції ліктів при відведенні рук їх мимоволі доводиться розпрямляти. В результаті розведення перетворюються в незграбне вправу для трицепса.
Коли ви станете добре відчувати задній пучок в тренажері, починайте потроху пробувати блоки. Знову ж вам потрібно ясне відчуття ізольованого напруги задніх дельт. І лише після того, як виконання розведень на тренажері і блоках стане безпомилковим, вам можна братися за гантелі.

ОБЛАДНАННЯ ВПРАВИ ПЛЮСИ МІНУСИ ТРЕНАЖЕР Зворотні розведення Допомагає освоїти принципи правильної біомеханіки рухів, націлених на задні дельти. Тренажер має відносно невисоную вагову нагрузну БЛОКИ Розведення рук в нахилі.
Розведення рук стоячи. Дозволяє виконувати вправу однією рукою.
Дозволяє змінювати кут навантаження. Важко стабілізувати корпус.
Важко дотримуватися правильну техніку. ГАНТЕЛІ Розведення
в нахилі.
Розведення в нахилі сидячи.
Розведення на похилій лаві. Можлива велика вагова навантаження.
міцна
стабілізація тіла.
Дозволяє змінювати кут навантаження. Важко дотримуватися правильну техніку. Дискомфортний стан корпусу.
Важко дотримуватися правильну техніку.

Дуже багато інформації по накачуванні можете знайти за адресою http://prokachkov.ru/ . Цей може з'явитися відмінним посібником як початківцю, так і досвідченому бодибилдеру.