Полезные материалы

накачати плечі


Накачати плечі часто не виходить
Накачати плечі часто не виходить. Плечовий пояс дуже примхливий і ця м'язова група дійсно дуже складна в своїй тренуванні. З одного боку, плечі досить велика м'язова група, з іншого, плечі дуже рухливі, а тому тендітні. Качати плечі з маленькою вагою для їх маси безглуздо, качати з великим небезпечно. Тут доведеться шукати компроміс між ефективністю і безпекою!

Втім, винаходити велосипед, і винаходити свою унікальну методику тренувань, щоб накачати плечі ні до чого. Всі давно відомо! Хочеш масивні м'язи - роби базу! Хочеш підкоригувати пропорції - роби ізолюючі формуючі вправи. В даному випадку є одна особливість. Як правило, кожна м'язова група виконує тільки одну функцію. Наприклад, трицепс штовхає, а біцепс притягує. Плечі унікальні тим, що вони можуть, як штовхати, так і тягнути. Найширші м'язи спини також можуть притягувати об'єкти і Вас до об'єктів, але, тим не менш, обидва рухи будуть тяговими, а ось з плечима це не так!

Накачати плечі можна тільки тими вправами, де плечі знаходяться у фіксованому положенні, а не ходять з одного боку в інший. Такими вправами є все жими, крім жиму Арнольда , І тяга штанги до підборіддя. Якщо Ви хочете наростити масу плечового пояса, то Вам варто робити армійський жим і тягу штанги до підборіддя. Ніяких розводок, підняття гантелі перед собою і інших ізолюючих вправ. Ці вправи призначені для того, щоб створювати красиві пропорції, залиште їх для цього. Тренування плечового пояса просто необхідно розбити на дві фази:

Нарощування м'язової маси
коригування пропорцій

Але обидві ці фази тренувань можна поєднувати в одній тренувальній програмі для того, щоб накачати плечі. Базові вправи Ви можете поєднувати з тренуванням ніг, а ізолюючі вправи з тренуванням грудних м'язів. Тому, якщо Ви ектоморф, то така схема тренування плечового пояса для Вас.

Під час виконання базових вправ, Ви будете прокачувати передню і середню дельти. Передній пучок дельтоподібних м'язів буде отримувати основне навантаження, як в армійському жимі, так і в тязі штанги до підборіддя, але остання вправа також буде непогано «чіпляти» середню дельту. Ці вправи доведеться виконувати з великою вагою, але дотримуючись правильну техніку.

Накачати плечі - гідна завдання, але вона не варто поламаних ліктів. Тому Ви завжди повинні виконувати вправу цільової м'язової групою, особливо, якщо мова йде про плечах. Якщо Ви будете розводити лікті в сторони при виконанні армійського жиму, то навантаження ні тільки буде йти в трицепс, але також і в лікті. Лікті постраждають і в тому випадку, якщо при виконанні тяги штанги до підборіддя, Ви підніміть кисті вище ліктів. Лікті повинні бути вище і далі від корпусу, ніж кисті.

Махи і тренажери не призначені для важких навантажень, вони на те і ізолюючі вправи, що задіють тільки одну м'язову групу. Звичайно, Ви можете розгойдувати вага, але це призведе до травм. Тому розводки з гантелями Ви повинні робити підконтрольний і повільно. Це дозволить прокачувати слабкі м'язи цілеспрямованіше, а це, в свою чергу, дозволить накачати плечі!

Плечовий пояс складається з трьох м'язів: передній, середній і задній дельт. Передня дельта найсильніша, її Ви і качаєте, коли робите базові вправи. Потім, по силовим показниками, йде середній пучок дельтоподібних м'язів, він також формує масу плечового пояса і беруть участь в базових вправах. Задня дельта маленька і слабенька. Її качають ізолюючими вправами. Тому, щоб накачати плечі, потрібно застосовувати різні вправи.

Сильні м'язи завжди крадуть навантаження у слабких, тому, якщо Ви будете використовувати «читинг» під час ізолюючих вправ, то навантаження отримуватимуть більш сильні м'язи. Мало того, що Ви можете травмуватися, так ще й отримаєте недостатньо навантаження. Тренувати передній і середній пучки дельтоподібних м'язів, що б накачати плечі, логічно! Але дві м'язи завжди більше, ніж одна, а три, ніж дві! Тому качайте все пучки дельтоподібних м'язів. Дотримуйтесь техніку і у Вас все вийде! Той, хто йде, в правильному напрямку, обжене біжить, що збився зі шляху!

Накачати м'язи