Полезные материалы

90 денна дієта роздільного харчування

  1. 90-денна дієта роздільного харчування
  2. 90 днів роздільного харчування: меню
  3. 90-денний роздільне харчування: відгуки

Роздільне харчування грунтується на принципі окремого вживання білків від вуглеводів через відмінності умов для їх перетравлення. Якщо ж змішувати ці два елементи, то їжа застоюється в шлунку, починаючи «бродити». В результаті корисні мікроелементи і вітаміни не засвоюються. Це провокує відкладення шлаків на стінках кишечника, що веде до ожиріння. Дієта, розрахована на 90 днів роздільного харчування, дозволить скинути непотрібні кілограми протягом тривалого терміну, що є більш корисним для закріплення результату.

90-денна дієта роздільного харчування

Як ми бачимо з назви, дієта розрахована на 90 днів. Весь цей час необхідно дотримуватися такий режим прийому їжі, при якому білки вживаються окремо від вуглеводів. Але, на відміну від інших методик, під час цієї дієти дозволяється вживання мучного.
Як ми бачимо з назви, дієта розрахована на 90 днів

Принципом 90-денної дієти роздільного харчування є чергування особливого чотириденного циклу. У кожен з цих днів вживають їжу певної групи - білкової, крохмалевмісні, вуглеводної і вітамінної. Коли цикл закінчується, його повторюють знову, а кожен 29 день роблять розвантажувальним - можна тільки пити воду без будь-яких добавок. Починаючи цю дієту, потрібно зменшити вживання солі, яка затримує рідину в організмі, а ось води потрібно випивати близько 2 літрів в день.

Також рекомендується включати в режим дня фізичні навантаження у вигляді гімнастики, ранкової зарядки, пробіжок, прогулянок - на вибір. Фізична активність сприятиме кращому спалюванню жиру, а також призведе м'язи тіла в тонус.

В ТЕМУ: Роздільне харчування - суть, рецепти на день

90 днів роздільного харчування: меню

Починаючи цю дієту, пам'ятайте, що її необхідно витримати повністю, так як зрив після 3-4 тижнів загрожує швидким поверненням скинутої ваги. Як і в багатьох дієтах, тут існує список дозволених продуктів. Саме з них і необхідно готувати страви.

Першим днем ​​дієти є білковий, під час якого можна їсти: рибу, яйця, кисломолочні продукти, м'ясо, сири, сирок, овочі (але не картопля), бульйони, хліб з цільного зерна. Крохмальний день є другим і може містити будь-які бобові та злакові, овочі і бульйони на їх основі, цільнозерновий хліб. Третім є вуглеводний день, що дозволяє борошняні продукти, різні крупи, овочі, бездріжджову випічку (без яєць і молока), тістечко або печиво (на вечерю), а також чорний шоколад. Завершує цикл вітамінний день: свіжі фрукти і розмочені сухофрукти, горіхи, фруктові або овочеві соки, насіння.

Як ми бачимо, на основі таких продуктів можна побудувати досить різноманітне меню. Але сніданок в меню 90 днів роздільного харчування повинен щоранку бути однаковим, а саме: 1 ст. ягід і 1-2 фрукта на вибір. При цьому потрібно пам'ятати, що готувати їжу краще на пару, варити або запікати. По можливості, овочі і фрукти їжте сирими, адже так у них зберігається максимальна кількість вітамінів.

Найменша порція протягом дня - це сніданок, що складається з ягід і фруктів
Найменша порція протягом дня - це сніданок, що складається з ягід і фруктів. В обід можна з'їсти порцію більше, а ось на вечерю потрібно вжити порцію, рівну половині від обідньої. При цьому вечеря повинна бути максимум в 8 вечора. В якості перекусу можна з'їдати по 1 фрукту. Заборони на чай або кава в цій дієті не існує, але вони повинні бути без цукру.

90-денний роздільне харчування: відгуки

Ті, хто колись випробував цю дієту на собі, стверджують, що таким способом можна скинути до 25 кг. Варто зазначити, що такий значний вага піде за досить довгий термін, тому шкоди організму не буде. Також через тривалість раціону багато звикають харчуватися таким способом і дотримуються принципи роздільного харчування вже в повсякденному житті, що найсприятливішим чином позначається на організмі.

У відгуках про 90-денному роздільне харчування відзначається відновлення обміну речовин, очищення організму. Припиняється безконтрольна тяга до солодкого і жирного, організм звикає харчуватися правильно. Також виробляється корисна звичка думати про те, що і коли необхідно є.