Полезные материалы

Дієта Улюблена: відгуки лікарів і схудлих, результати (фото до і після), меню на кожен день, вихід, протипоказання та інше

  1. Суть дієти «Любимая»
  2. Скільки кілограм можна втратити за місяць
  3. Який вплив робить жорстка дієта на організм
  4. Думка дієтологів і лікарів
  5. Протипоказання
  6. семиденний дієта
  7. Після закінчення якого терміну можна повторювати дієту
  8. дозволені продукти
  9. Чи можна їсти суп, пити чай з лимоном і кави на питне дні
  10. Фотогалерея: дозволені продукти на питне дні
  11. Фотогалерея: дозволені продукти на овочевому дні
  12. Фотогалерея: дозволені продукти на фруктовому дні
  13. Фотогалерея: дозволені продукти в білковий день
  14. Таблиця: зразкове меню на 7 і 14 днів
  15. рецепти
  16. Салат з білокачанної капусти
  17. Овочеве рагу
  18. вихід
  19. Чи будуть повертатися кілограми
  20. Побічні ефекти
  21. Відгуки та фото результатів схуднення

Сьогодні існує величезна кількість дієт, кожна з яких гарантує зниження ваги. Великою популярністю користується «Любимая». Перш ніж починати слідувати подібній методиці, необхідно дізнатися про її особливості, а головне - про протипоказання.

Суть дієти «Любимая»

Дієта являє собою план харчування, що включає в себе меню на кожен день. Тривалість - від тижня до двох. Кожен новий день присвячений окремій категорії: фрукти, овочі і так далі.

Дієта «Любимая» закликає вас відмовитися від мучного та солодкого на користь вживання овочів і фруктів

Скільки кілограм можна втратити за місяць

Що стосується втрати ваги, то тут все залежить від індивідуальних особливостей організму. Зазвичай худнуть позбавляються від трьох кілограм за тиждень. Зрозуміло, чим більше початкову вагу, тим більше ви втратите в результаті.

Навіть якщо ви не скинете на «Любимой» значна кількість кілограм, то ваша талія все одно втратить сантиметри в обсязі

Який вплив робить жорстка дієта на організм

Дієта має як позитивний, так і негативний вплив на організм людини. Плюс в тому, що всі продукти виключно корисні. Завдяки такому меню можна поступово позбутися від накопичених шлаків і токсинів. Мінусом є різкий перехід на низькокалорійне харчування. Такі методики завжди передбачають негативними наслідками, оскільки організм не отримує необхідних поживних речовин і вітамінів.

Думка дієтологів і лікарів

Дієтологи і лікарі всього світу відносяться до дієт скептично, оскільки будь-яке обмеження в харчуванні дає серйозне навантаження на організм. «Любимая» не стала винятком. До недоліків цього методу схуднення лікарі зараховують уповільнення обміну речовин через брак калорій, адже організм починає «економити» відсутню енергію. По завершенні дієти доведеться постаратися, щоб метаболізм заробив в колишньому режимі. Обмеження в продуктах може також привести до нестачі поживних речовин в організмі, що нерідко викликає розвиток всіляких недуг.

Дієтологи відносяться до дієти «Любимая» негативно, оскільки вона не є добре збалансованою.

Протипоказання

  1. Вагітність і грудне вигодовування.
  2. Захворювання шлунково-кишкового тракту (гастрит, коліт, виразка та ін.)
  3. Хвороби печінки і нирок.
  4. Серцево-судинні захворювання (гіпертонія, серцева недостатність і т. Д.)
  5. Цукровий діабет.
  6. Депресивні стани.
  7. Підвищені фізичні навантаження.
  8. Післяопераційний період.

Варіанти дієти «Любимая»

Дієта «Любимая» може тривати 7, 12 або 14 днів.

семиденний дієта

  1. День 1. Питний. Протягом дня вживаються тільки рідини. Воду можна пити лише в теплому вигляді.
  2. День 2. Овочевий. Цілий день допустимо є тільки овочі.
  3. День 3. Питний. Повторюється перший день.
  4. День 4. Фруктовий. Фрукти можна їсти в необмеженій кількості.
  5. День 5. Білковий. Організм насичується рослинними і тваринними білками.
  6. День 6. Питний. Див. День 1 і День 3.
  7. День 7. Збалансоване харчування. У цей день можна їсти все, що дозволялося вживати в попередні шість днів. Розміри порцій не повинні перевищувати 150-200 г.

Відео: дієта «Любимая» на сім днів

Дванадцятиденна дієта

  1. 1 день - кефірний.
  2. 2 день - фруктовий.
  3. 3 день - сирний.
  4. 4 день - кабачковий.
  5. 5 день - шоколадний.
  6. 6 день - яблучний.
  7. 7 день - сирний.
  8. 8 день - томатно-овочевий.
  9. 9 день - м'ясний.
  10. 10 день - овочевий.
  11. 11 день - сирний.
  12. 12 день - фруктовий.

чотириденний дієта

  1. Перший етап (день 1, 2, 3) - кефірний.
  2. Другий етап (день 4, 5, 6) - яблучний.
  3. Третій етап (день 7, 8, 9) - білковий.
  4. Четвертий етап (день 10, 11, 12) - винно-сирний.
  5. Останній етап (день 13 і 14) - підготовка організму до звичайного раціону.

Основні принципи дієти

  1. Перш ніж почати дієту, слід підготуватися до неї. Необхідно поступово знизити обсяг вживаних порцій. Крім того, краще повністю відмовитися від жирної, смаженої і борошняної їжі.
  2. У період схуднення потрібно обов'язково дотримуватися питний режим - протягом дня слід випивати не менше 2-2,5 л чистої води.
  3. Помірні фізичні навантаження під час схуднення і після нього тільки прискорять досягнення очікуваного результату. Можна робити ранкову гімнастику, бігати або відвідувати фітнес-зал. Заняття спортом тривають до півгодини, але в питній день краще відмовитися від фізичного навантаження. На білковому етапі можна займатися по годині.
  4. Під час дієти «Любимая» не рекомендується міняти дні місцями, інакше результат може не виправдати ваші очікування.
  5. Під час схуднення дієтологи закликають вживати вітамінний комплекс, оскільки тільки так можна підтримати свій організм в умовах обмеженої калорійності.
  6. Є на дієті необхідно маленькими порціями кожні 2-3 години. Обсяг одного прийому їжі не повинен перевищувати 200 грам.

Читайте також Бірюзові озера Нової Зеландії

Після закінчення якого терміну можна повторювати дієту

Семиденне схуднення можна повторювати один раз в три місяці, а методику, розраховану на дванадцять і чотирнадцять днів - не частіше одного разу на рік.

дозволені продукти

На дієті немає обмежень по кількості прийомів їжі. Головне, щоб вони не були великими і складалися виключно з дозволених продуктів. Завдяки такому підходу витримати дієту буде відносно легко.

Чи можна їсти суп, пити чай з лимоном і кави на питне дні

Зрозуміло, на дієті можна вживати легкий суп, чай з лимоном і кави. Крім того, дозволено пити інші рідини:

  • нежирне молоко;
  • кисломолочні продукти (кефір, йогурт);
  • компот (без цукру);
  • смузі з фруктів, овочів і зелені;
  • свіжовичавлені фруктові соки, розбавлені водою в пропорції 1: 1;
  • вода.

Фотогалерея: дозволені продукти на питне дні

pitevye-dni.jpg Вода - це основний напій на дієті, оскільки вона вкрай позитивно впливає на зниження ваги pitevye-dni.jpg Кефір є дуже корисним кисломолочним продуктом, тому його рекомендують вживати на дієті pitevye-dni.jpg Фруктові соки дуже корисні для організму , тому що насичують його клітини вітамінами chay-s-limonom.jpg Чай з лимоном відмінно втамовує апетит і заряджає енергією худне bulon.jpg М'ясний бульйон - це дуже смачне, поживне і корисне блюдо під час питного дня kompot.jpg Компот є дуже корисним напоєм , але варити ег на дієті необхідно без цукру kofe.jpg Під час дієти можна пити чорну каву без цукру, оскільки такому напою додає сил худне smuzi.jpg Смузі є дуже поживним напоєм, що особливо важливо під час питного дня

На овочевому дні можна вживати будь-які овочі, крім кукурудзи, картоплі та буряків. Перевагу краще віддати капусті - це природний жиросжигатель. Між прийомами овочів необхідно пити воду і несолодкий чай.

Фотогалерея: дозволені продукти на овочевому дні

ovoshchnoy-den.jpg Білокачанна капуста містить багато грубої клітковини, тому завдяки її вживання з організму виводяться шлаки і токсини ovoshchnoy-den.jpg З кабачків можна приготувати дуже смачні дієтичні страви ovoshchnoy-den.jpg Помідори багаті вітамінами і мікроелементами, що особливо важливо для організму в умовах дефіциту калорій ovoshchnoy-den.jpg Огірки практично не містять калорій, тому їх так люблять худнуть ovoshchnoy-den.jpg Солодкий перець є дуже смачним і корисним овочем, що дозволяє йому бути в топі дієтичних продуктів brokkoli.jpg Броккі Чи є дуже смачним видом капусти cvetnaya-kapusta.jpg Цвітна капуста добре поєднується з багатьма видами овочів, тому вона буде дуже до речі для різноманітності раціону на дієті morkov.jpg Вживання моркви корисне для підтримки зору в умовах дефіциту калорій patisson.jpg Патисони відмінно доповнюють кабачки в дієтичних стравах luk-krasnyy.jpg Червоний цибулю корисно додавати в салати під час дієти, оскільки він сприяє підвищенню імунітету zelen.jpg Зелень є обов'язковим продуктом на овочевому дні дієти, оскільки вона містить безліч п лізниць речовин redis.jpg Редис піднімає імунітет, тому ви не захворієте під час дієти при регулярному його вживанні

На фруктовому дні можна вживати всі фрукти, крім винограду, інжиру і бананів. Останні містять багато цукру і перешкодять вам скинути бажану кількість кілограм. Пити можна воду і несолодкий чай.

Фотогалерея: дозволені продукти на фруктовому дні

fruktovyy-den.jpg Грейпфрут - це природний жиросжигатель, тому його так корисно вживати на дієті fruktovyy-den.jpg Яблука добре насичують і сприяють відмінному травленню fruktovyy-den.jpg Груші є дуже солодким фруктом, за рахунок чого наповнюють організм енергією

Читайте також Відтінки компанії Pantone в їжі і природі

fruktovyy-den.jpg Ківі багато худнуть люблять за маленьку калорійність і приємний смак fruktovyy-den.jpg Апельсини - це дуже соковитий, наповнений вітамінами фрукт granat.jpg Вживання граната сприяє підвищенню імунітету, що особливо важливо на дієті pomelo.jpg Помело містить мало калорій , але є дуже смачним фруктом avokado.jpg Авокадо - дуже незвичайний і смачний фрукт, але вживати його на дієті можна тільки по половині добу ananas.jpg Ананас багатий речовинами, які сприяють ефективному жиросжиганию persik.jpg Персики мають приємний смак і швидко н асищают

У білковий день можна побалувати себе такими продуктами:

  • варена курка;
  • парова або відварна риба нежирних сортів;
  • яйця;
  • знежирений сир;
  • твердий сир;
  • рослинний білок: квасоля, горох, сочевиця, соя, горіхи.

Фотогалерея: дозволені продукти в білковий день

belkovyy-den.jpg Яйця містять безліч поживних речовин, що дуже важливо на дієті belkovyy-syr.jpg Твердий сир -жірний продукт, тому захоплюватися на дієті їм не варто tvorog.jpg Сир має приємний смак, містить мало калорій і надовго насичує otvarnaya- grudka.jpg Отварная куряча грудка - улюблене блюдо худнуть otvarnaya-ryba.jpg Отварная риба добре насичує, але при цьому практично не містить калорій orehi.jpg Горіхи дуже калорійні, тому на дієті не варто вживати більше жмені продукту в день chechevica.jpg Сочевиця дуже багата білком, вона може стати повноцінно й заміною м'яса для вегетаріанців на дієті soya.jpg Соя є дуже поживним продуктом, що дозволяє їй по праву входити в дієтичний раціон goroh.jpg Горох під час дієті можна їсти як в сирому, так і у вареному вигляді

Таблиця: зразкове меню на 7 і 14 днів

7 днів14 днів

День Меню Етап Меню Питний

  • сніданок - 1 стакан кефіру;
  • обід - 1 стакан курячого бульйону;
  • полуденок - 1 стакан йогурту;
  • вечеря - 1 стакан молока або кефіру.

Кефірний Перший, другий і третій день:

  • півтора літра нежирного кефіру.

овочевий

  • сніданок - 2 середніх помідора;
  • обід - салат з капусти, огірків, зелені;
  • полуденок - 2 огірка;
  • вечеря - салат з солодкого перцю, огірка і зелені.

Яблучний Четвертий, п'ятий і шостий день:

  • зелені яблука - до двох кілограм на добу;
  • мінеральна вода в необмеженій кількості.

питний

  • сніданок - 1 стакан кефіру;
  • обід - 250 г курячого бульйону;
  • полуденок - 1 стакан молока або йогурту;
  • вечеря - 1 стакан кефіру.

Білковий Сьомий, восьмий і дев'ятий дні:

  • сніданок - каву і 50 г нежирного сиру або жменю горіхів;
  • обід - 200 г сиру або приготовленої на пару сочевиці;
  • полуденок - 2 варені яйця;
  • вечеря - 200 г відвареної риби або курячої грудки.

фруктовий

  • сніданок - яблуко або апельсин;
  • обід - 250 г фруктового салату з яблук, груш, грейпфрута;
  • полуденок - яблуко або ківі;
  • вечеря - 1 стакан апельсинового фрешу.

Винно-сирний Десятий, одинадцятий і дванадцятий дні:

  • 250 г нежирного сиру;
  • келих червоного сухого вина.

білковий

  • Сніданок - 2 варені яйця;
  • Обід - 200 г відвареної риби або курячої грудки;
  • Полудень - 150 г сиру або сиру;
  • Вечеря - 200 г варених креветок.

Завершальний Тринадцятий і чотирнадцятий дні:

  • сніданок - 150 г вівсяної каші з зеленим яблуком;
  • обід - 100 г відвареної гречки, 100 г курячого філе на пару;
  • полуденок - 2 грейпфрута;
  • вечеря - 250 г капустяного салату.

питний

  • сніданок - 1 стакан зеленого чаю;
  • обід - 250 г курячого бульйону;
  • полуденок - 1 стакан кефіру;
  • вечеря - 1 стакан молока або кефіру.

змішаний

  • сніданок - 1 стакан зеленого чаю і 2 яйця;
  • обід - 250 г овочевого рагу і яблуко;
  • полуденок - апельсин;
  • вечеря - 200 г овочевого салату.

Дієта тривалістю в 14 днів вважається найжорсткішим варіантом, оскільки не кожен зможе вживати один і той же продукт протягом трьох днів поспіль.

Читайте також Гігантські орхідеї зі скла

рецепти

Під час дієти рекомендується готувати найрізноманітніші страви, оскільки завдяки цьому буде слухатися значно легше.

Салат з білокачанної капусти

Інгредієнти:

  • білокачанна капуста - 150 г;
  • свіжий огірок - 1 шт .;
  • петрушка, кріп - 2-3 гілочки;
  • рослинне масло - 1 ч. л.

Спосіб приготування

  1. Дрібно нашаткувати капусту і злегка пом'яти її руками.
  2. Огірок нарізати соломкою.
  3. Зелень подрібнити.
  4. Всі інгредієнти з'єднати і перемішати.
  5. Заправити овочі маслом і подавати страву на плоскій тарілці.

Заправити овочі маслом і подавати страву на плоскій тарілці

В овочевий день дієти капустяний салат стане ідеальним вечерею

Овочеве рагу

Інгредієнти:

  • кабачок - 1 шт .;
  • білокачанна капуста - ½ середнього вилка;
  • томати - 2 шт .;
  • масло рослинне - 1 ст. л .;
  • цибуля ріпчаста - 1 шт .;
  • морква - 1 шт .;
  • вода - 50 мл.

Спосіб приготування

  1. Підготувати овочі: цибуля, морква й томати дрібно нарізати, крупно порізати капусту і кабачок.
  2. У сотейнику розігріти олію.
  3. Лук обсмажити в олії до золотистого кольору.
  4. Додати до цибулі капусту і смажити протягом 10 хвилин.
  5. У сотейник відправити кабачок і томати, обсмажити ще 10 хвилин.
  6. Влити воду, перемішати всі овочі і залишити гаситися протягом 10 хвилин на повільному вогні під закритою кришкою.
  7. Зняти блюдо з вогню. Подавати в глибокому посуді.

Подавати в глибокому посуді

Овочеве рагу ідеально підійде для овочевого дня дієти «Любимая»

вихід

Щоб закріпити результат, досягнутий на дієті, необхідно правильно вийти з цього режиму харчування. Не варто відразу повертатися до звичного раціону. Спочатку вводите нові страви поступово, не більше двохсот грамів за добу. Намагайтеся максимально наблизити своє харчування до правильного. Крім того, не завадить раз в тиждень робити розвантажувальний день, який буде повторювати меню будь-якого етапу дієти. Не забувайте про фізичні навантаження, прагніть більше рухатися. Дотримуйтесь питний режим.

Чи будуть повертатися кілограми

Всім відомо, що після короткострокових дієт нерідко повертаються скинуті кілограми. Якщо дотримуватися всіх правил виходу з методики, то цього не відбудеться.

Побічні ефекти

Відсутність повноцінного харчування під час дієти може призвести до побічних ефектів, оскільки організм отримує сильний стрес. Тому цілком вірогідні наступні прояви:

  • запаморочення і погане самопочуття;
  • депресивний стан;
  • проблеми зі стільцем через зміни в раціоні;
  • погіршення стану волосся, нігтів, шкіри.

Відгуки та фото результатів схуднення

Облазила весь інтернет, перечитала купу статей, склала цілий список дієт, а потім натрапила на «Улюблену». Дуже складно було перший тиждень, т. К. Шлунок був просто величезний через обсягів жирної і важкої їжі, які я вживала щодня, але незабаром він зменшився до крихітних розмірів і я стала наїдатися маленьким сирком. Ось так я і змогла схуднути на 8 кг. Зараз моя вага 52 кг при зрості 175 см, а раніше ... навіть не хочу згадувати, рахуйте самі.

Як видно з фотографій, дієта «Любимая» дійсно допомагає позбутися від зайвих кілограмів