Шахтар і Динамо добули розгромні перемоги в 9-му турі УПЛ - новини футболу - відео

Лідери чемпіонату України з футболу в Прем'єр-лізі донецький "Шахтар" і київське "Динамо" здобули розгромні перемоги в 9-му турі. "Гірники" в Харкові на ОСК "Металіст" за 2 хвилини розібралися з одеським "Чорноморцем" (3: 0), а кияни на НСК "Олімпійський" впевнено обіграли чернігівську "Десну" (4: 0).

Доля матчу "Шахтар" - "Чорноморець" зважилася в другому таймі. З інтервалом у дві хвилини господарі забили два голи, знявши питання про переможця.

На 57-й хвилині Ісмаїлі пропустив подачу з кутового, Степаненко не зміг вдарити по м'ячу, але продовжив його на дальню штангу на Мораеса, де той потужним пострілом поклав круглого у ворота. Через 120 секунд Фернандо прошив Литовченко, м'яч вдарився об дальню штангу, відлетів в поле, де Тубочкін хотів його вибити за лицьову, але втратив рівновагу і оформив автогол.

Крапку в грі на 82-й хвилині поставив Тайсон. Мораес повозив і посадив на п'яту точку Романюка, прострілив на бразильця, який легким рухом голови відправив м'яч у ворота Литовченко.

Шахтар - Чорноморець 3: 0 (0: 0, 3: 0)

Голи: 1: 0 - 57 Мораес, 2: 0 - 59, автогол Трубочкин, 3: 0 - 82 Тайсон.

Шахтар - Шевченко, Матвієнко, Кривцов, Бутко (Данченко, 84), Ісмаїлі, Марлос, Степаненко (Кайоде, 71), Тайсон, Майкон, Фернандо Педро (Алан Патрік, 78), Мораес.
Чорноморець - Литовченко, Трубочкін, Грачов, Рижук, Романюк, Бабенко, Савченко, Леонов (Татарка, 83), Чорний (Норенков, 73), Мусолітін, Коваль (Штогрин, 63).

Попередження: Рижук (6), Мораес (9), Майкон (16), Бабенко (72).

За схожим сценарієм пройшла зустріч в Києві, де чернігівський дебютант 45 хвилин витримував натиск столичного гранда, але пропустив прикрий м'яч в роздягальню. Після подачі зі штрафного Бурда головою розмочив ворота Паста.

Після перерви окрилені динамівці просто знищили "Десну". На 68-й хвилині Циганков прострілив, м'яч відскочив від невеликої юрби гравців прямо на ногу Вербича, який влупив в порожні ворота.

Після цього на полі була лише одна команда, яка перервала свою 6-матчеву безвиграшну серію. Вербич, Кендзьора і Циганков довели рахунок до розгромного.

Динамо Київ - Десна Чернігів 4: 0

Голи: 1: 0 - 45 Бурда, 2: 0 - 67 Вербич, 3: 0 - 74 Кендзьора, 4: 0 - 87 Циганков.

Динамо - Бойко, Кадар, Бурда, Миколенко, Кендзьора (Буено, 78), Циганков, Сидорчук, Гармаш (Шапаренко, 80), Вербич, Буяльський (Дуелунд, 87), Морозюк.
Десна - Паст, Люлька, Гітченко, Братков, Фаворов (Старенький, 72), Коберідзе (Банасевіч, 89), Огиря, Мостовий, Картушов, Фаворов, Безбородько (Хльобас, 63).

Попередження: Братков (7), Гармаш (21).

Нагадаємо, що минулого тижня відбулися перші матчі в Лізі чемпіонів і Лізі Європи. "Динамо" на останніх секундах упустила домашню перемогу над "Астаною", а "Шахтар" врятувався від поразки в битві зі скромним "Хоффенхаймом".

Про спорт і не тільки - в нашому Instagram !