Полезные материалы

Метформін для схуднення

Метформін, або Глюкофаж, - це ефективний препарат при лікуванні цукрового діабету Метформін, або Глюкофаж, - це ефективний препарат при лікуванні цукрового діабету. Головним його досягненням вважається здатність до зниження ваги, саме тому частіше його використовують як засіб боротьби із зайвою вагою. Компоненти, які входять до складу метформіну, є каталізаторами хімічних реакцій окислення жирових кислот. Вони також зменшують засвоєння вуглеводів, які потрапляють в травний тракт. Метформін сприяє зменшенню рівня холестерину і глюкози в крові людини, пригнічує чутливість рецепторів до гормону інсуліну. Саме цей гормон безпосередньо впливає на відкладання жирів в тканини. Найбільш тяжко страждає від цього така частина людського тіла, як живіт. Глюкофаж пригнічує відчуття голоду, яке викликає інсулін. Головним досягненням цього препарату, як стверджують виробники, є те, що він не має ніяких побічних ефектів при правильному вживанні і дозуванні і схвалений офіційною медициною.

Фахівці не рекомендують вживати цей засіб:

  • вагітним;
  • матерям, які годують груддю;
  • людям, які страждають захворюваннями серця і нирок.

У будь-якому випадку, перед вживанням препарату обов'язково проконсультуйтеся з вашим дієтологом.

Існує міф, що ці диво-пігулки здатні розчиняти жир, однак, це не зовсім так. Вони тільки готують організм до того, щоб він витрачав запаси жирових клітин, а не м'язової тканини. Любителям смачно поїсти або взагалі переїдати Метформин буде марною тратою часу. Якщо ж після прийому чергової таблетки з'їсти хоча б одну солодку вкусняшку, то всі зусилля підуть нанівець.

Сенс «метформіновой» дієти полягає в тому, щоб з раціону виключити всі продукти, що містять   цукор   , а також   банани   і   виноград Сенс «метформіновой» дієти полягає в тому, щоб з раціону виключити всі продукти, що містять цукор , а також банани і виноград . Категорично забороняється вживати борошняні вироби , картоплю , білий рис і вівсянку . Дієтологи рекомендують віддати перевагу різноманітні каші, м'ясо і овочі (окрім буряка і моркви ). Це одна з небагатьох дієт, яка дозволяє додавати в страви сіль .

Метформін як препарат для зниження ваги приймають не більше 20 днів: по 500 мг три рази на день до прийому їжі. Потім потрібно зробити невелику перерву близько 1-2 місяців - для того, щоб уникнути звикання до цього препарату, а в подальшому незадовільного результату. Протягом перших трьох днів можливі невеликі запаморочення і нудота, викликані різким зменшенням глюкози в крові. Якщо в подальшому ці симптоми не припиняться, то варто зменшити дозу рівно в половину.

Перші згадки про метформіну датуються 1922 роком і пов'язані з іменами таких вчених, як Еміль Вернер і Джеймс Белл Перші згадки про метформіну датуються 1922 роком і пов'язані з іменами таких вчених, як Еміль Вернер і Джеймс Белл. Вони були першими, хто відзначив його жиросжигательние функції. У 1929 році ще одні вчені Слотта і Чеше працювали в цьому напрямку і відкрили цукрознижувальні властивості цього препарату у тварин. У 1950 році лікар Еусебіо Гарсія став застосовувати його як ліки від грипу після того як виявив, що воно не знижує тиск і пульс у тварин. Пізніше він зазначив, що метформін знижує рівень цукру в крові до нормальних, допустимих значень і абсолютно безпечний для здоров'я людей. Його стали застосовувати як антибактеріальний, протималярійних і противірусну ліки. Величезним відкриттям стали дослідження француза Жана Стерна, який вперше використав метформин як засіб боротьби з цукровим діабетом. Друга назва метформіну - «глюкофаг» було саме його напрацюванням. Результати своїх наукових досліджень він опублікував у 1957 році. Першою країною, яка схвалила цей препарат і стала виробляти його в широких масштабах з 1958 року, була Великобританія. У Канаді він з'явився з 1972 року, а в США - з 1994.

Кількість людей, які наділяють це препарат чарівними властивостями, з кожним днем ​​збільшується. Існує чимало аналогів цих відомих чудо-пігулок, наприклад: «Сиофор», «Глюкофаж», «Глікон», «Форметін», «Метфогамма», «Гліформін», «Метадіен», «Ново-формин» і багато інших.

Не варто зациклюватися тільки на одному препараті, адже всі кошти для схуднення допомагають індивідуально. Для того, щоб досягти бажаних результатів, зверніться до дієтолога, і він складе вам найраціональніше меню.

Худніть правильно!

Автор: Жанна Ш. (спеціально для Calorizator.ru )
Копіювання даної статті цілком або частково заборонено.