Полезные материалы

Режим харчування і лікування цукрового діабету в Німеччині

12/04/2017

За статистикою, на планеті на цукровий діабет хворі більше 200 мільйонів чоловік. Незважаючи на успіхи в діагностуванні і лікуванні цього захворювання, кожні 10 років кількість хворих подвоюється.

Хвороба з таким «солодким» назвою є порушенням функцій ендокринної системи та ділиться на 2 основних типи. У першому випадку підшлункова залоза у хворої людини не виробляє або виробляє недостатньо гормону, який називається інсулін. В результаті цього цукор, що надходить в кров з їжею, не може бути засвоєний організмом правильно і залишаючись в крові, руйнує його зсередини.

У другому випадку інсулін може вироблятися в нормальному обсязі або навіть понад норму, але це, на жаль марно. Тканини організму при другому типі захворювання зовсім втрачають чуйність до інсуліну.

Інсулінозалежний, тобто перший тип діабету, зустрічається нечасто. Вражає це захворювання людей молодих, як правило, не старше 40 років. Велику роль відіграє спадковість, - у 25% випадках у дитини розвинеться ця форма діабету, якщо нею страждають обоє батьків. Від діабету цього типу вилікуватися практично неможливо. Непоодинокими є випадки, коли функція підшлункової залози відновлювалася повністю. Для підтримки організму, хворі повинні при кожному прийомі їжі вводити собі інсулін, оскільки в шлунково-кишковому тракті він руйнується, вводять його за допомогою ін'єкцій.

Другий тип діабету найбільш поширений в світі. Найчастіше хворіють на нього люди похилого або мають надлишкову вагу. Зв'язок переїдання з захворюванням цього типу була встановлена ​​майже 70 років тому. У післявоєнній Німеччині, де люди почали отримувати харчування за картками, більш, ніж в 4 рази знизилася частота захворювання на діабет. Крім переїдання, захворюванню сприяє і малорухливий спосіб життя. Відсутність фізичного навантаження негативно впливає не тільки на фігуру, але і на здоров'я. При даному типі діабету, відмінні результати дає дієта і поступове зниження маси тіла хворого. Якщо цього недостатньо, призначають цукрознижуючі препарати, набагато рідше - інсулін.

Великих успіхів в лікуванні діабету досягли в Німеччині, про що дана докладна інформація на сайті http://asgmedicalservice.ru/lechenie-saxarnogo-diabeta-v-germanii.html . У Німеччині використовуються різні методики лікування цукрового діабету та його ускладнень. Багато з них розроблені місцевими фахівцями найвищого класу і є інноваційними.

Симптоми цукрового діабету

Симптоми діабету діляться на 2 групи, - основні і другорядні.

Основні:

- дуже сильне виділення сечі;

- постійна, сильна спрага. Одна з причин, - сильна втрата води з сечею;

- тяжкий голод

- схуднення і не дивлячись на підвищений апетит, навіть виснаження.

Перераховані вище симптоми найчастіше супроводжують діабет 1 типу. В основному, розвиваються вони гостро, хворий навіть може назвати точну дату, коли вони з'явилися. Другорядні симптоми зустрічаються як при 1, так і 2 типі діабету, і, як правило, розвиваються повільно.

другорядні:

- сухість в роті;

- погіршення зору;

- свербіж слизової і шкіри;

- частий головний біль;

- різні запалення на шкірі, які складно гояться.

лікування

Діабет - це те захворювання, яке без допомоги ендокринолога правильно діагностувати і лікувати неможливо. Тільки лікар може призначити необхідні ліки і правильно підрахувати дозу. Якщо у хворого присутній надмірна вага, доктор проконтролює, щоб хворий втрачав вагу поступово, але стабільно, без шкоди для здоров'я. Крім цього, лікар проведе повний огляд пацієнта і підкаже, з огляду на його стан, які фізичні навантаження хворий може виконувати.

Довіряючи своє лікування фахівцям в німецької клініки, ви можете бути впевненими в самому благополучному його кінець і результат. На сайті http://asgmedicalservice.ru/lechenie-v-germanii.html ви можете детальніше ознайомитися з послугами клінік в Німеччині, з цінами, а також відправити запит на лікування або замовити зворотний дзвінок, щоб отримати відповіді на питання.

харчування

Величезну роль в лікуванні діабету відіграє харчування. Хворому потрібно максимально знизити кількість уживаних «швидких» вуглеводів, тваринних жирів. Цукор, здобу і солодощі потрібно виключити повністю. Необхідно стежити за тим, щоб в меню було досить вітамінів і багато клітковини.

Найбільш корисні продукти:

- сир;

- риба нежирна;

- несолодкі фрукти;

- овочі. Особливо буряк, капуста;

- продукти з цільного зерна.

Режиму харчування потрібно дотримуватися дуже строго, прийоми їжі не пропускати. Найкраще приймати їжу 6 разів на день, намагатися робити це невеликими порціями, на ніч не переїдати. Алкоголь виключити. Від куріння теж потрібно відмовитися, крім того, що воно негативно впливає на організм в цілому, нікотин, практично «вбиває» кровоносні судини, а вони у хворого на діабет і так істотно страждають.

Величезну роль в лікуванні діабету відіграє самоконтроль. Хворому необхідно придбати якісний глюкометр, який допоможе йому контролювати рівень цукру протягом усього дня.

12/04/2017   За статистикою, на планеті на цукровий діабет хворі більше 200 мільйонів чоловік