Чемпіонат Росії, 8-й тур, огляд матчів, положення команд. Футбол

Чемпіонат Росії. Прем'єр Ліга. 8-й тур

Головне, що сталося в чемпіонаті Росії в останні дні.

події туру

Мирний результат дербі

Матч, після якого радикальні фанати були готові вимагати відставки Каррери, таким не став. "Спартак" після двох поразок поспіль на виїзді зіграв внічию з ЦСКА , Незважаючи на те, що якість гри червоно-білих залишає бажати кращого. Про це після фінального свистка відкрито сказав Самедов: "Був певний план на гру. Він не спрацював. ЦСКА виглядав більш мобільно, перекривав зони, які ми повинні були розкривати. Чи не вийшла гра".

Свій єдиний гол спартаківці за сформованою в цьому чемпіонаті традиції забили після стандарту - Фернанду вдався дивовижний по силі і точності удар. Акінфєєв не зміг дотягнутися до м'яча. Армійці відповіли голом Влашич, який все активніше бере на себе роль лідера.

Гольовий бенкет в Санкт-Петербурзі

Лідер чемпіонату і чинний володар титулу видали найрезультативніший матч сезону, забивши на двох вісім м'ячів. Епізодами гра була рівною, в першій половині "Локо" міг навіть розраховувати на більше, ніж 1: 1. А в стартові 20 хвилин другого тайму "Зеніту" вдалося забити тричі і піти у відрив. Гості не опустили руки і зусиллями Олексія Олексій Андрійович Міранчук скоротили відставання в рахунку. Чи не кинули вони грати і після видалення вийшов на заміну Тарасова - другий м'яч за залізничників забив Смолов. Крапку в цій грі поставив Дріуссі, який скористався тим, що суперник кинувся вперед, намагаючись врятувати гру.

повернення Кокоріна

Уже за рахунку 5: 3 відбулася важлива подія. Замість автора останнього гола на полі з'явився Кокорін. Для нападника ця гра стала першою з 15 березня, коли він отримав травму хрестоподібних зв'язок у грі Ліги Європи з "РБ Лейпциг".

За відведені йому секунди форвард, ясна річ, не встиг проявити себе, але сам факт камбека не може не радувати - його варто розглядати не тільки з точки зору "Зеніту", але і збірної. Навряд чи Черчесов запросить Кокоріна на жовтневі ігри Ліги націй, але в перспективі нападник в своїй кращій формі міг би бути дуже корисний національній команді.

Порятунок "Рубіна" в Тулі

Ще один яскравий матч на двох видали "Арсенал" і "Рубін" . Туляки відкрили рахунок досить швидко - на 13-й хвилині відзначився Хадір. Після цього рахунок довгий час залишався незмінним. У проміжок з 76-ї по 79-у хвилину вмістилися другий гол господарів. На гол Бакаєва через хвилину гості відповіли точним ударом Коновалова. Під кінець цього відрізка Байрамян не зміг реалізувати пенальті.

"Рубін" все ж уникнув поразки - в компенсований до другого тайму час Уремовіч після знижки Бухарова пробив точно, принісши своїй команді одне очко.

Перший матч "Єнісею" в Красноярську

У цьому турі відбувся перший по-справжньому домашній матч дебютанта прем'єр-ліги. До цього команда Аленичева приймала суперників в Тюмені на стадіоні "Геолог". "Єнісей" при більш ніж 12 тисячах глядачів поступився "Уралу" . Крім результату, Красноярську публіку може турбувати той факт, що цей зустріч з екатерібуржцамі носила тестовий характер.

Рішення про те, чи зіграє "Єнісей" на своєму полі проти "Спартака" в 10-му турі, буде прийнято керівництвом РПЛ найближчим часом.

цитати

Сергій Аксьонов, директор зі зв'язків з громадськістю та інформаційної політики ЦСКА :

ЦСКА - "Спартак" - 1: 1

(про графіті фанатів "Спартака" з 70 міст, де "ненавидять ЦСКА") - Вони взагалі молодці. І малюють, і вірші пишуть, і відео забавне знімають. Тільки порадіти можна.

Массімо Каррера , Головний тренер "Спартака" :

(Про те, що команда не може забити з гри в чемпіонаті) - Сім м'ячів зі стандартів? Мене влаштує варіант, якщо ми будемо забивати тільки зі стандартів і при цьому перемагати.

Сергій Семак , головний тренер "Зеніту" :

"Зеніт" - "Локомотив" - 5: 3

- "Зеніт" забрав чемпіонський пояс у "Локомотива"? Звичайно, ні. Це не має ніякого відношення ні до поясу, ні до чемпіонства. Це одна з багатьох ігор, з серйозним суперником - чемпіоном. Ми невдало зіграли дві гри, сьогодні хотіли реабілітуватися.

Символічна збірна туру

Символічна збірна 8-го туру РФПЛ. Фото "СЕ"

вболівальники туру

Матчі 8-го туру відвідало 172 206 осіб, цей результат став третім серед кращих в цьому сезоні. Відставання від другого місця - 201 осіб. Середня відвідуваність ігор - 21 525 глядачів. Найвідвідуванішою прогнозовано стала зустріч між "Зенітом" і "Локомотивом" (50 193 глядачів). Що закінчився нульовою нічиєю матч "Ростов" - "Уфа" зібрав 35 337 глядачів. Другий показник цього туру і другий для команди Карпіна на "Ростов Арені" в цьому сезоні. Краще відвідуваність була тільки на грі з "Рубіном" (40 012).

На дербі ЦСКА - "Спартак" був оновлений рекорд за відвідуваністю "ВЕБ Арени" (29 361), попереднє досягнення було встановлено в цьому році під час матчу Ліги Європи проти "Арсеналу" (29 284).

Повний розклад відвідуваності ігор 8-го туру (від більшого - до меншого):

"Зеніт" - "Локомотив" - 5: 3 . Санкт-Петербург. Стадіон "Санкт-Петербург". 50193 глядача.
"Ростов" - "Уфа" - 0: 0 . Ростов-на-Дону. "Ростов Арена". 35337 глядачів.
ЦСКА - "Спартак" - 1: 1 . Москва. "ВЕБ Арена". 29361 глядач.
"Крилья Совєтов" - "Краснодар" - 0: 3 . Самара. "Самара Арена". 17198 глядачів.
"Єнісей" - "Урал" - 1: 2 . Красноярськ. Центральний стадіон ім. Ленінського комсомолу. 12098 глядачів.
"Арсенал" - "Рубін" - 2: 2 . Тула. Стадіон "Арсенал". 11805 глядачів.
"Ахмат" - "Оренбург" - 1: 1 . Грозний. "Ахмат Арена". 9742 глядача.
"Динамо" - "Анжи" - 0: 1 . Химки. "Арена Хімки". 6472 глядача.

Чемпіонат Росії з футболу: турнірна таблиця прем'єр-ліги, календар і результати матчів, розклад по турам