Полезные материалы

Веселі словесні ігри для дружньої компанії

  1. Готові сценарії для проведення квесту. Детальну інформацію можна подивитися, натиснувши на цікаву...
  2. Дві останні літери
  3. заборонена буква
  4. Також вас можуть зацікавити:
Готові сценарії для проведення квесту. Детальну інформацію можна подивитися, натиснувши на цікаву для картинку.

улюблена буква

Кількість гравців: будь-яке. Потрібно заздалегідь приготувати листочки з різними літерами і скласти їх в конверт. Викликається доброволець. Він витягає навмання листочок з буквою, наприклад, йому дісталася буква «Р». Тепер він повинен відповідати на запитання ведучого (також бажано залучити до цього інших гравців, щоб вони не нудьгували, а брали активну участь) причому так, щоб всі його слова починалися тільки на обрану літеру. Ось приблизний діалог: Як тебе звати? - Роман. В якій країні ти живеш? - В Росії. Твій улюблений овоч? - Редис. Який фільм ти дивився вчора? - Ромео і Джульєтта. Твій улюблений письменник? - Ремарк. Щоб питання не повторювалися, ведучому бажано заздалегідь приготувати добірки найрізноманітніших питань. Гра проходить в швидкому темпі. Якщо гравець помилився і назвав слово на іншу букву або забарився і не зміг назвати слово на рахунок «Раз-два-три», він вибуває з гри, і викликається наступний учасник - він витягує вже іншу букву. І так - поки гра не набридне гостям. Проста, але досить азартна гра, спробуйте!

Варіант цієї гри: вибирається якась буква, і на будь-яке питання ведучого гравцям потрібно відповідати словами, які починаються часткою тільки з цієї літери. Завдання ведучого - задавати каверзні питання, збити з пантелику гравців. Гра проводиться в дуже швидкому темпі. Хто називає слово на іншу букву - вибуває. Виграє той, хто жодного разу не помилився.

Дві останні літери

Кількість гравців: будь-яке.

Цікава словесна гра на кмітливість і швидкість реакції; незважаючи на те, що вона досить проста, але, тим не менш, мозок змушує попрацювати.

Основні правила: слова повинні бути іменниками називного відмінка однини; не можна вимовляти слова вголос. Також не дозволяється згадувати такі слова, на дві останні букви яких неможливо скласти нові.

Перший учасник називає будь-яке слово. Наступний учасник на дві останні букви цього слова придумує своє, але не говорить його, а пояснює будь-якими іншими словами. Третій гравець розуміє, що це за слово (він може задавати навідні питання), але не говорить його вголос, а на дві останні букви цього слова придумує своє слово і пояснює його наступному гравцеві. І так триває, поки не набридне.

приклад:

1-й гравець: «М'ячик»

2-й гравець: «Її намазують на бутерброд» (ікра)

3-й гравець: «Коли його варять, він стає червоним» (рак)

4-й гравець: «Він виступає в цирку» (акробат)

5-й гравець: «Людина, який заперечує існування Бога» (атеїст) ...

Найцікавіше в цій грі те, що всі розуміють, про що йде мова, а сказати не можна!

заборонена буква

Ведучий по черзі задає будь-які нескладні питання граючим, наприклад: «Де ви сьогодні прокинулися?», «Чим ви їсте суп?», «Яке сьогодні число?» І т.п. Гравцеві, якому поставлено питання, потрібно дати швидкий осмислений відповідь, при цьому уникаючи в словах відповіді букви, яка за домовленістю оголошується забороненою. Припустимо, що забороненої є буква «о». Тоді на запитання ведучого «Де ви сьогодні прокинулися?» Можна відповісти «в ліжку» - доведеться підібрати таку відповідь, щоб в ньому не було літери «о». Наприклад, можна сказати: «На дивані». Роздумувати довго не дозволяється. Той, хто забариться або вживати їх у своїй відповіді заборонену букву, стає ведучим, і гра починається спочатку. Можна дещо ускладнити завдання, оголосивши дві заборонені літери: одну - голосну, іншу - згідну. У цьому випадку від учасників буде потрібно більше винахідливості, а гра буде проходити веселіше і жвавіше.

Також вас можуть зацікавити:

  • Квест для чоловіка: для чоловіка, для коханої людини, для одного на День народження або Ювілей
  • Квест для жінки: для дружини, для коханої дівчини, для подруги, сестри, дочки або співробітниці на День народження (Ювілей)
  • Командна квест-гра в приміщенні (в квартирі, котеджі, офісі), або пошук захованого сюрпризу за підказками
  • Квест-гра, або пошук захованих подарунків на День народження дитини 6, 7, 8, 9, 10 років
  • Командна квест-гра для дітей вдома (в квартирі або котеджі)
  • Новорічна квест-гра: пошук захованих подарунків в приміщенні (в квартирі, котеджі, офісі)
Ось приблизний діалог: Як тебе звати?
В якій країні ти живеш?
Твій улюблений овоч?
Який фільм ти дивився вчора?
Твій улюблений письменник?
», «Чим ви їсте суп?
», «Яке сьогодні число?
Тоді на запитання ведучого «Де ви сьогодні прокинулися?