«Зоря» вистраждала нульову нічию. Але цей «Лейпциг» можна пройти

6. ВІДЕО. «Зоря» вдесятьох відбилася від «Лейпцига»

Руслан Мороз вірить у мужиків.

Руслан Мороз вірить у мужиків

Ледньов підставив команду

Розбирати цей матч не враховуючи видалення - неможливо. Ледньов повівся на провокацію захисника «Лейпцига» і дико підвів команду. Для такого матчу - це просто немислимо. Гнів Юрія Вернидуба можна зрозуміти.

Ледньов розпсихувався у відповідь на провокацію. Повинні були видалити обох?

Після видалення «Зоря» не стала сідати занадто низько і могла за це поплатитися, якби не проблеми німців з реалізацією. В атаці без Леднева луганчани мало що втратили. Зрештою, Богдана все одно замінили б у другому таймі на Кочергіна, та й поки в цьому сезоні він нічого не показує. А ось в захисті додаткового помічника дуже не вистачало.

Чи не впоралися з Вернером

Форвард збірної Німеччини почав матч на позиції лівого вінгера, але через хвилин 20 більше часу проводив на вістрі атаки. Захисники «Зорі» постійно губилися, коли у штрафному був і Матеус Кунья, і Вернер. У Тімо було купа шансів, кілька разів луганчани дивом відбивалися.

В цілому, «Лейпциг» поки виглядають сиро і тільки входить в сезон. У попередньому раунді Ліги Європи у них було два матчі з румунською КСУ «Крайова», а минулої неділі обіграли в Кубку Німеччини «Вікторію» з Кельна. Все це було більше схоже на товариські матчі.

Встановлюйте додаток Tribuna.com для Android і iOS. Тут є все про спорт!

Здорово зіграв правий вінгер Брума, в першому таймі майже всі атаки проходили через нього, Михайличенко часто не справлявся. Португалець дуже швидкий і може віддати класну передачу. Підсилив гру Еміль Форсберг, багато бив по воротам, віддавав розрізають паси, але «Зоря» була готова до шведу. До речі, Форсберг і Поульсен в матчі Кубка Німеччини відіграли всі 90 хвилин, а вчора отримали відпочинок. Здається, Рангнік все ж недооцінив «Зорю».

Феліпе додає з кожним матчем

Багато напевно очікували побачити в старті Заур Махарадзе, особливо після косяків Луїса Феліпе в матчах з «Брагою». Для бразильця вчорашній матч був справжнім випробуванням - «Лейпциг» завдав 30 ударів (правда, всього 7 в створ). Феліпе впорався здорово, хоч і в останні 15 хвилин двічі грубо помилився на виході. Було кілька відмінних сейвів, стрибає Луїс відмінно, ногами грає теж здорово. Саме він почав атаку «Зорі» на першій хвилині, коли шанс забити мав Рафаел.

Кочергін і Кабан знову посилили гру

Кочергін замінив у другому таймі Рафаела, але, по суті, грав трохи нижче, на позиції Леднева. Дивно, що у нього був відмінний шанс забити відразу після виходу - це був найкращий момент «Зорі» за матч. Владислав - головний козир «Зорі», в кожному матчі його вихід підсилює і урізноманітнює гру команди в атаці. Кабан з тієї ж опери - додає швидкості, може віддати відмінний пас. У матчі-відповіді з «Брагою» вихід цих двох був шикарним рішенням, все непогано спрацювало і вчора.

Вернидуб вчинив правильно, що замінив саме Рафаела. Крім того, що у нього була жовта, в такій грі він був зовсім непотрібний. У меншості багато команд покладаються на величезного форварда, який виграє боротьбу в повітрі, зачепиться за м'яч, і це до чогось призведе. У «Зорі» в атаці взагалі немає гравця, який міг поборотися зі здоровими центральними захисниками «Лейпцига»: Віллі Орбан - 186 см, Ібраїма Конате - 192 см. Шкода, не встигли заявити на матчі новачка з Португалії Леонардо Руїса (185 см).

Хороші шанси на вихід

Вчора команді Вернидуба дуже щастило. Є підозра, що в другому матчі таке не прокотить - «Лейпциг» все-таки заб'є. У минулому раунді кваліфікації вони спокійно вдома обіграли КСУ «Крайова» (3: 1). Але тепер завдання ускладнилося: їм протистоїть сильніша команда, немає виїзного гола.

Один гол «Зорі» в Німеччині може відправити луганчан в груповий етап - «Лейпцигу» потрібно буде забивати вже два. Віримо в мужиків?

ВІДЕО. «Зоря» вдесятьох відбилася від «Лейпцига»

Дата проведення 23 серпня, 21.30, «Славутич-Арена» Зоря - Луїс Філіпе , сваток , Вернидуб , Тимчик , Михайличенко , Харатін , Сілас , Ледньов , Караваєв ( Гордієнко , 83), Хомченовський ( Кабан , 59), Рафаел РАТАУ ( Кочергін , 57). РБ Лейпциг - Мвого , Орбан , Конате , Мукіеле ( Форсберг , 62), Саракко , Лаймер ( Клостерманн , 80), Ільзанкер , Демме , Брума , Вернер , Матеус Кунья ( Поульсен , 72). попередження: Рафаел РАТАУ (29), Матеус Кунья (42), Саракко (68). Вилучення: Ледньов (16).