Джокович обіграв Надаля і вийшов у фінал Вімблдону 2018 року

1. Орфографічна помилка в тексті:

14 липня 2018, 18:48 Переглядів: 14 липня 2018, 18:48 Переглядів:   Новак Джокович вийшов у фінал Вімблдону

Новак Джокович вийшов у фінал Вімблдону. Фото AFP.

Сербський тенісист Новак Джокович обіграв іспанця Рафаеля Надаля про рахунком 6: 4, 3: 6, 7: 6, 3: 6, 10: 8 в півфінальному матчі Вімблдону. Зустріч, що почалася ще в п'ятницю, але перервана через настання ночі, була дограна в суботу і завершилася перемогою Джоковича. Загалом поєдинок тривав 5 годин і 15 хвилин. Новак зробив 23 ейси проти 9 у другої ракетки турніру і реалізував 4 брейк-пойнта з 19. Рахунок особистих зустрічей тенісистів став 27-25 на користь сербського теннісісіта.

У фіналі Джокович, триразовий переможець Вімблдонського турніру, зіграє з південноафриканцем Кевіном Андерсоном (8), який в півфіналі виявився сильнішим американця Джона Ізнера (9). Цікаво, що той матч 1/2 фіналу виявився найтривалішим в історії турніру півфіналом - поєдинок тривав 6 годин і 36 хвилин.

У фіналі жіночій одиночній сітки Вімблдонського турніру в суботу зіграють американка Серена Вільямс і німкеня ангелік Кербер. Для Кербер це буде четвертий фінал турніру серії "Великого шолома" за кар'єру. На рахунку Серени Вільямс 23 перемоги на турнірах "Великого шолома".

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Новак Джокович обіграв Надаля і вийшов у фінал Вімблдону". інші Новини тенісу дивіться в блоці "Останні новини"