ПФК "Сокіл" Саратов | Контрольний матч "Сокіл-Саратов" - "Волгарь-Газпром" Астрахань 0: 1 (0: 1).

17.03.2007

"Сокіл-Саратов": Калистратов, Корчагін, Петров (Гарін, 52), Тимошин (Треньов, 73), Гізгізов (Платіцин, 46), Гребньов (Парфьонов, 67), Шпитальний, Миронов (Бойков, 70), Худяков (Бакурский О., 71), Еськов (Чурляев, 68), Яблонський.

Астраханцев, сподіваючись на те, що вдасться заявитися до другої ліги, практично зберегли команду, яка виступала в першому дивізіоні. У контрольному матчі в складі "Волгарь-Газпрому" виступили два екс- "сокола": Володимир Шипілов і Валерій Павлов.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі, але забили Астраханцев. На 21 хвилині після довгої передачі на лівий фланг гравець астраханцев прокинув м'яч повз Гізгізова в нашу штрафну, де його зустрічав Тимошин, але мокрий газон підвів нашого захисника, і він послизнувся. Так суперник виявився один на один з Калістратової і пробив в дальній кут - Олександр був на в силах виручити команду.

Свій момент забити був у Василя Яблонського. Він отримав м'яч в 6 метрах від воріт суперника і пробив з розвороту, але точно в руки воротарю.

У другому таймі "Сокіл-Саратов" створив цілий ряд гольових моментів, але реалізувати їх не вдалося. Спочатку Василь Яблонський пройшовши уздовж лицьової лінії відкотив м'яч назад на Худякова, але Тимур не дотягнувся до м'яча. Потім Андрій Еськов вийшов 1 на 1 з кіпером астраханцев, але вирішив віддати м'яч вільному Яблонському, проте до Василя м'яч не дійшов, його перехопив захисник суперника. Ще один момент створив Вадим Шпитальний, добре пробивши метрів з 15, але йому трохи не вистачило точності.

В результаті третій збір "Сокіл-Саратов" почав з поразки.

Завтра о 16:00 відбудеться контрольний матч "Суднобудівник" Астрахань - "Сокіл-Саратов".