Полезные материалы

Казахстанец задав краще запитання літнього сезону ігор «Що? Де? Коли? »

Куралбек Кармисов.

У фінальній грі річної серії взяла участь команда Віктора Сиднева, до складу якої увійшли легендарні знавці - Олександр Друзь, Борис Левін, Максим Поташов, Михайло Дюба, Леонід Тимофєєв. На їхньому рахунку - 11 «Кришталеві сов» і 2 «Діамантові». Свою минулу гру навесні ця команда виграла з рахунком 6: 1. Однак на цей раз удача була не на їхньому боці: гравці програли телеглядачам - 4: 6.

Питання 26-річного інженера технічного відділу Атирауського нафтопереробного заводу Куралбека Кармисова пролунав в 7 раунді (для цього спеціальні кореспонденти програми зняли відеоролик).

- Здрастуйте, шановні знавці! Японська дитяча народна пісня «Тоорянсе» співається під час гри, чимось схожою на нашу гру в «Струмочок». Коли пісня закінчується, провідні ловлять того, хто опинився у них під руками. Влада деяких японських міст вирішили використовувати «Тоорянсе». Шановні знавці, спробуйте здогадатися, як саме? - озвучила питання казаха ведучий гри.

Після хвилини обговорення капітан команди надав можливість відповісти на питання Михайлу Дюбе.

- Ми вважаємо, що так деякі японські влади вибирають кандидатів на роль присяжних в суді, - сказав той.

- Забавно, - зазначив ведучий. - А тепер увага: правильну відповідь. Давайте міркувати логічно. Природно, пісеньку знають всі в Японії, і всі знають, коли вона закінчується, тому що в цей момент ведучий вистачає (одного з учасників гри. - F). І влада деяких міст, пан Друзь, вирішили використовувати «Тоорянсе» в якості звукового супроводу зеленого сигналу світлофора. Пісенька закінчується, значить, пішоходам треба поспішати. 4: 3 на користь телеглядачів. І 80 тис. Рублів отримає Куралбек Кармисов з Атирау.

В кінці гри ведучий запропонував віце-президенту «Банку Москви» Володимиру Верхошінскому, який на передачу захищає інтереси телеглядачів, визначити кращого гравця річної серії.

- 150 тис. Рублів від «Банку Масква» отримує Куралбек Кармисов з Атирау за питання про японську пісеньці. І це ж питання стає кращим питанням сезону літніх ігор, - порадившись з провідним, сказав пан Верхошінскій.

- Кращим річної серії «Що? Де? Коли? »2015 року визнано Куралбек Кармисов, який нагороджується« Кришталевої совою »і картою« Банку Москви »на суму 300 тис. Рублів. Таким чином, за гру він заробив 530 тис. Рублів. Вітаю вас, Куралбек, - урочисто вимовив провідний.

Сам Куралбек, на жаль, програму не дивився і поздоровлень від ведучого не чув.

- Через різницю в часі передача транслюється досить пізно. До того ж фінальна гра проходить в неділю, а в понеділок мені треба рано вставати на роботу. Чесно кажучи, я був упевнений, що в фіналі здобуде перемогу команда знавців, так як вона сама титулована. Більш того, я просто не очікував, що мій питання взагалі прозвучить, - розповів Куралбек Кармисов оглядачеві Forbes.kz .

F: Як ви дізналися про те, що стали володарем «Кришталевої сови»?

- На наступний день вранці мене почали вітати друзі та знайомі в соціальних мережах і по телефону. Спочатку я навіть не зрозумів, що сталося. Пізніше зі мною зв'язалися представники передачі, привітали і запросили на першу гру осінньої серії, де хотіли б мені вручити нагороду.

F: Поїдете?

- Я дуже хотів би поїхати і бути присутнім на самій грі. Звичайно, якщо у мене вийде, і мене відпустять з роботи, я з задоволенням поїду. Якщо не вийде, «сову» може забрати за дорученням інша людина.

F: А як щодо грошової винагороди?

- Протягом цього місяця вони перерахують мій виграш.

F: Уже вирішили, куди вкладете ці гроші?

- Якщо чесно, ще не визначився, тим більше курс рубля впав. Але впевнений, що витрачу їх з розумом.

F: Ви сказали, що не очікували, що ваше запитання прозвучить ...

- Звичайно! Я відправляю питання на передачу років з 14, тобто вже близько 12 років. У рік я намагаюся висилати з одного питання. Однак питання про пісеньку «Тоорянсе» став першим, який потрапив в передачу. До речі, вислав я його близько року тому.

Куралбек записує на телефон пісню в Японії.

F: Як ви підбираєте питання для програми?

- По різному. Це питання я привіз безпосередньо з Японії. У квітні-травні 2014 я поїхав в цю країну на навчання передовим технологіям з нафтопереробки від АНПЗ. Прогулюючись у вільний час по місту Курасики, я помітив, що зелений сигнал світлофора супроводжується не просто звуком, а мелодією. Те ж саме я помітив і в деяких інших містах Японії, зокрема, в Нагойя. Звичайно, поцікавився, що це за мелодія, і мені розповіли про «Тоорянсе». Японія - дуже цікава країна, там було багато всього незвичайного. Все, що викликало у мене цікавість, я записував у блокнот. Також вніс запис і про дитячу японської пісеньці. По поверненню в Атирау я розбирав свої записи і вирішив, що можна вислати на передачу «Що? Де? Коли »питання про цю мелодії.

F: Які питання ви відправляли раніше?

- Не можна виділити якусь конкретну тематику. Це були і логічні питання, і загадки. Я б не хотів озвучувати їх, так як вони ще можуть потрапити в гру.

Шановні знавці, спробуйте здогадатися, як саме?
Кращим річної серії «Що?
Де?
Коли?
По поверненню в Атирау я розбирав свої записи і вирішив, що можна вислати на передачу «Що?
Де?