Полезные материалы

Піонери біорезонансної електромагнітної терапії. Royal Rife Ройял Райф

Універсальний супермікроскоп і частотний генератор Райфа
У 1920-х роках доктор Ройял Райф створив «універсальний супермікроскоп», над удосконаленням якого працював 14 років, зробивши справжній науковий і технічний прорив. «Лос-Анджелес таймс» від 22 листопада 1931 року в статті під назвою «Найпотужніший мікроскоп в світі» писала: «Найсильніша звичайний мікроскоп дає збільшення в 2-2,5 тисячі разів. Доктор Райф, застосувавши геніальне поєднання лінз і абсолютно нові оптичні принципи, створив мікроскоп зі збільшенням від 5 до 17 тисяч разів ».
Універсальний мікроскоп Райфа не тільки мав безпрецедентну для того часу збільшення, але і був забезпечений набором подвійних кварцових призм, крізь які проходив потужний поляризоване світло. Завдяки цьому йому вперше вдалося побачити окремий вірусний організм і ідентифікувати невидимі раніше бацили, що провокують близько 50 небезпечних для життя людини хвороб. Завдяки потужному збільшення і високої контрастності, Райф подарував світові можливість розглядати смертоносні віруси під мікроскопом наживо. Це відрізняло мікроскоп Райфа від електронного мікроскопа, який вбиває віруси і бактерії.


Відповідальні за рак мікроорганізми «пурпурно-червоного кольору» Райф назвав BX virus (вірус раку). Йому вдалося виявити чотири види мікроорганізмів раку. Далі вчений робить ще одне відкриття: будь-який живий організм, включаючи BX virus, володіє власною резонансною частотою коливань. Для боротьби з вірусами і патогенними мікроорганізмами Райф пропонує використовувати метод скоординованого резонансу, який здійснюється за допомогою розробленого ним частотного електромагнітного генератора - Rife Beam Ray (RBR - «сфокусовані промені Райфа»). Збільшуючи інтенсивність електромагнітного випромінювання на частоті, резонуючій з частотою піддослідних мікробів (частотний діапазон від сотень кілогерц до мегагерц), Райф посилював їх природні коливання, поки вони не руйнувалися. Він назвав частоту руйнування Mortal Oscillatory Rate (MOR) - «смертельна частота вібрацій». І що дуже важливо, локально спрямований вплив не завдавало шкоди оточуючим здоровим клітинам.
«При високочастотному лікуванні, - писав Райф, - тканина не знищується, ніякого болю не відчувається, ніякого шуму не чутно, і ніякої сенсації в цьому немає. Трубка світиться, а через 3 хвилини курс лікування завершений. Вірус чи бактерія руйнується, а організм потім відновлює себе природним шляхом від токсичного впливу вірусу або бактерії. »
За допомогою свого частотного генератора Райф вдається знищувати бактерії тифу, поліомієліту, герпесу, віруси раку і т.д., як в лабораторних культурах, так і у експериментальних тварин.

Клінічні випробування
У листопаді 1931 року народження, за повідомленням газети «Сан-Дієго Івнінг Трибюн», доктор Мілбанк Джонсон організував банкет на честь Ройяла Райфа, на якому були присутні 44 найвідоміших і шанованих американських доктора з усієї країни. Банкет назвали «Кінець усіх хвороб».
У листопаді 1931 року народження, за повідомленням газети «Сан-Дієго Івнінг Трибюн», доктор Мілбанк Джонсон організував банкет на честь Ройяла Райфа, на якому були присутні 44 найвідоміших і шанованих американських доктора з усієї країни. Банкет назвали «Кінець усіх хвороб».
Улітку 1934 роки після численних досліджень і дослідів, він проводить клінічні випробування свого приладу в Інституті Скріппса в Ла-Хойя в південній Каліфорнії (Scripps Institution) на 16 хворих на рак в останній стадії. Спеціальний медичний комітет, створений при Університеті Південної Каліфорнії, спостерігає за ходом випробувань.
Як стверджується в книзі Баррі лайнз і Джона Крейна «Лікування раку, яке працювало, 50 років замовчування» (The Cancer Cure That Worked, Fifty Years of Suppression), що вийшла в 1986 році і яка повернула ім'я Райфа з загального забуття, 14 з 16 хворих були визнані здоровими через 3 місяці, а двоє інших - через 6 місяців.
Райф довів, що рак викликають мікроорганізи, які досить простим і безпечним для людини способом легко можуть бути усунені. Іншими словами, він довів, що рак виліковний, навіть в самій запущеній формі. Його досягнення висвітлювалися в науковій пресі, на медичних конференціях, були представлені в щорічному звіті Смітсонівського інституту. Але офіційної підтримки так і не отримали.
Незважаючи на небачені результати і перспективи, Міжнародний НДІ раку (International Cancer Research Institute) відмовився фінансувати подальші дослідження. А всі повідомлення з описом методу Райфа в провідних медичних журналах незмінно зазнавали цензури і заборонам з боку глави Американської медичної асоціації (АМА) Морріса Фішбейна.

Гоніння на винахідника
Райф продовжував трудитися над своїми винаходами. Мільйонер Генрі Тимкин, який повірив в його метод, за свій рахунок побудував для нього лабораторію - на півострові Point Loma в Сан-Дієго, що дозволило Райф завершити нову модель генератора частот. Спеціально створена ним компанія - Beam Rays Inc, почала виробляти RBR. Було випущено 14 генераторів. Два пішли до Арізони, два - в Англію. Решта купили каліфорнійські лікарі.
Чотири страхові компанії виявили бажання профінансувати дослідження Райфа за умови, що Міжнародний фонд раку (International Cancer Foundation) дасть свій позитивний відгук. Фонд відповів відмовою. А потім почалися справжнісінькі гоніння та утиски. Таємничим чином пропадали з лабораторії речі - компоненти мікроскопа, фотографії, фільми, письмові звіти. Причому ніхто так і не був спійманий. З великими труднощами Райф намагався відновити втрачене, але хтось із завидною завзятістю продовжував займатися шкідництвом, виводячи з ладу його вірусні мікроскопи.
Несподівано і підозріло згоріла дотла багатомільйонна Лабораторія Барнет в Нью-Джерсі, відомі вчені-новатори якої готувалися оприлюднити результати дослідження приладів Райфа. Проти корпорації Beam Rays Inc., єдиного виробника приладів Райфа, був поданий позов до суду, корпорація справу програла і розорилася, а в лабораторії Райфа конфіскували все, напрацьоване їм 50-років. То була справжня кампанія з дискредитації нагальною для всього людства наукового досягнення.
У 1939-му проти Ройяла Райфа затівається новий судовий процес. І хоча суд не підтвердив висунуті проти нього звинувачення, його науково-дослідницька діяльність на цьому практично завершилася.
Райф писав: «Головними гравцями на раковому полі брані є самі лікарі, приватні науково-дослідні установи, фармацевтичні компанії, Американське товариство раку, а також сам уряд США - через Національний інститут раку (організуючий дослідження) і FDA (Food and Drug Administration, Адміністрація по контролю за продуктами харчування і ліками), які тримають «чужинців» на дистанції за рахунок раптових нальотів на їх офіси, судового переслідування та дорогих процедур тестування. »

Війна з главою АМА
Глава Aмеріканской медичної асоціації Морріс Фішбейн, особисто завдавши візит Райф, запропонував викупити його роботи - не для того, щоб використовувати за призначенням, а щоб «вивести їх з обороту». Такого типу нововведення - пряма загроза кишені медичних організацій і фармацевтичної промисловості, державного фінансування досліджень Національного інституту раку (NCI), зокрема. Адже якщо є просте і недорогий засіб лікування раку, то багатомільйонне фінансування урядом дослідних проектів не потрібно. Райф природно відмовився, що різко посилив його переслідування і цькування. Фішбейн не забарився звинуватити геніального вченого в шахрайстві і всіх інших смертних гріхах.
Нас * Скільки був морально охайний тодішній глава АМА, наочно свідчить той факт, що в 1949 році за звинуваченням у розкраданнях фондів асоціації і підробках, він був відсторонений від займаної посади.
Будь-які спроби впровадження методу Райфа в медичну практику продовжували натрапляти на глуху стіну. Все доктора, які співпрацювали з ним, були поставлені перед вибором: або відмовитися від використання його методу, або позбутися ліцензії. Члену ради директорів госпіталю Пасадени, Мілбанк Джонсону, який купив генератор Райфа, АМА заплатила близько 200 000 доларів «відступних», і він покинув Штати, перебравшись в Мексику, де через рік помер.
Клініка в Солт Лейк Сіті (століцa Юти) досить успішно почала використовувати генератор Райфа в лікуванні ракових хворих, незабаром отримала заборону від медраду міста.

Джон Крейн продовжує справу Райфа
У 1950-му опальному Райф береться допомагати інженер-електрик Джон Крейн, той самий, що в 1986-му напише про долю його відкриття книгу. Разом вони знову почали виробляти генератори частот, які успішно пройшли тестування в декількох лабораторіях штату.
Але, незважаючи на позитивні результати, Рада АМА в черговий раз наклав на RBR заборона, заявивши, що він небезпечний. За наводкою AMA і FDA на компанію Крейна і Райфа був здійснений наліт, що закінчився арештами і конфіскацією майна. І хоча суд не знайшов за 73-річним Райфом ніякої серйозної провини, він, не витримавши, втече в Мексику.
В результаті всіх цих гонінь і переслідувань Райф запив, аж до того, що змушений був лікуватися від алкоголізму. Крейна засудили до 10 років позбавлення волі. Ні за що, ні про що просидівши у в'язниці 3,5 року, він отримав від Верховного суду, який визнав його невинним, «відпущення гріхів». Вийшовши на свободу, Крейн повернувся до перерваного справі, намагаючись донести до свідомості Америки всю важливість відкриттів і винаходів Райфа.
За кілька років до своєї кончини вже глибоким старцем Райф повернувся на Батьківщину - для того, щоб передати вірному Крейну все права на свої винаходи. Саме завдяки цій людині спадщина Ройяла Райфа не канули в Лету і дожило до наших днів. Але чомусь і сьогодні про нього не поспішають згадувати.
Геніальному вченому і лікарю, котрий присвятив боротьбі з раком все своє довге життя, але відкинутого офіційною медициною, Райф нічого не залишалося на старості років, як топити свою біль і розчарування у вині. Він помер на 83 році життя від прийому великої дози валіум і алкоголю.

Він помер на 83 році життя від прийому великої дози валіум і алкоголю

«Рак: прорив». книга Лівінгстон
Через рік після його смерті доктор Вірджинія Лівінгстон, лікувала хворих від раку і багато років домагалася права використовувати в своїй практиці генератор Райфа (за що була звільнена з роботи), опублікувала книгу, «Cancer: A break through» ( «Рак: Прорив») , в якій відкрито звинуватила Національний інститут раку NCI в небажанні приймати альтернативні методи лікування, в зловживанні виделяемиx йому державою коштів і використанні людей «як гвінейських свиней для хірургічно-радіаційно-хіміо-терапевтичної програми», продиктованої исключитель про «відомчої зацікавленістю».
А ще кілька років тому Апеляційний суд США звинуватив AMA в змові з FDA і NCI - з метою усунути конкуренцію, в навмисному придушенні новаторських методів збереження здоров'я, піддавалися з їх боку хибним обмовився, заборонам, переслідуванням і навіть знищення.
Відомо, що NCI щорічно витрачає на «боротьбу з раком» 1,2 млрд. Доларів грошей платників податків, що лікування одного хворого на рак - по тій самій «хірургічно-радіаційно-хіміотерапевтичне» програмі - обходиться більш ніж в 300 тисяч доларів.
Ну а унікальні винаходи Ройяла Райфа як і раніше заборонені для використання на всій території США, навіть в якості експериментів. Дуже не хочеться вірити, що всесильні гіганти фармацевтичної і медичної промисловості в черговий раз поховали геніальне відкриття, яка обіцяла людству простий і ефективний спосіб позбавлення від найстрашнішої і болісної хвороби. Але факти говорять самі за себе. Якби дослідження і клінічні випробування були продовжені, то цілком ймовірно сьогодні ми б мали зовсім іншу медицину лікування так званих «неізлічімих» хвороб.
джерело