Німеччина програла Мексиці в своєму першому матчі ЧС-2018 з футболу

Зустріч завершилася з рахунком 1: 0 на користь латиноамериканців

Четвертий ігровий день на чемпіонаті світу з футболу в Росії подарував глядачам перший матч одного з головних фаворитів турніру - чинного володаря Кубка світу збірної Німеччини. Протистояли німцям старі знайомі - Мексика.

- Ось це так. Давненько збірна Німеччини не програвала свої перші матчі на великих турнірах. І ось воно. Мексика, і відразу поразку з рахунком 1: 0. Причому, не сказати, що ацтеки не заслужили позитивний для себе результат матчу. Хоча без везіння не обійшлося. Багато говорили про проблеми збірної Німеччини перед ЧС. І ось вони, схоже, виявилися. Хоча склад Лев омолодить в порівнянні з переможним попереднім чемпіонатом. Втім, згадується початок Іспанії на ЧС-2010 в ПАР. Тоді вони стартували з поразки від Швейцарії, а в підсумку виграли турнір. Мексиканці ж постали дуже серйозним колективом. Мабуть, команда Осоріо готова боротися за п'єдестал ЧС. Тепер з ще більшим інтересом чекаємо результату протистояння в групі F, де також грають Швеція і Південна Корея.

90 + 4 'Все. Збірна Мексики перемогла команду Німеччини в "Лужниках"!

90 + 3 'Навіть Нойер прийшов до воріт на розіграш. Але впоралися і на цей раз мексиканці з подачею.

90 + 3 'Кутовий біля воріт мексиканців.

90 + 2 'Мереживо біля воріт Очоа. А віз і нині там.

90 'Три хвилини додані. Боатенг, тим часом, пробив з меж штрафного. Очоа на місці.

89 'Ось це був приголомшливий момент біля воріт Очоа! Кроос прострілював зараз зліва уздовж воріт, але там захисники впоралися. Після цього м'яч відлетів до лівого кута штрафного, звідки Брандт як з гармати вистрілив по воротах з правого. Але м'яч пролетів в міліметрі від штанги. Ось тут точно пощастило Мексиці.

87 'Гомес! Ось зараз треба було забивати Маріо! Подача справа, і Гомес в стрибку головою практично з лінії воротарського пробив повз ворота Очоа!

86 'Остання заміна у Німеччині. Пішов Тімо Вернер. Вийшов Юліан Брандт.

85 'Ще і Хуммельс жовта. Зірвав він контратаку Мексики, зрубів Альвареса.

83 'Ось і Мюллер удостоївся гірчичника від фаганья. Зірвав він перспективну контратаку Мексики.

82 'А ось це контратака чергова мексиканців. Лаюнен отримав м'яч не правому фланзі, дійшов до штрафної і пробив, які прагнуть посісти в ліву "дев'ятку". Чуть-чуть повз.

79 'Ще заміна у Німеччині. Пішов Платтенхардт. Вийшов досвідчений Маріо Гомес в атаку рятувати ситуацію.

77 'А тепер Дракслер отримав м'яч в штрафній Мексики і пробив. Але захисник встав на шляху м'яча. Кутовий. Подача, і Мюллер пробив повз ворота.

76 'А ось це найнебезпечніший постріл від Тоні Крооса! Кручений він запустив з правого з лінії штрафного практично. М'яч пройшов повз правої стійки. Пощастило мексиканцям.

73 'Ще заміна у Мексики. Пішов Андрес Гуардадо. Вийшов Рафаель Маркес. Ветеран збірної Мексики.

71 'Черговий простріл справа уздовж воріт Очоа. Але там Вернер не встиг пробити. Захисник вибив м'яч.

70 'Ну ось, вивели Чічаріто до воріт Нойєра. Той пригальмував, а потім впав у боротьбі з захисником. Це не пенальті, вирішив фаганья.

67 'А тепер уже Дракслер отримав м'яч на лівому куті штрафного. Підробив він снаряд і пробив з правої в дальній верхній кут воріт. Трохи вище створу вийшло.

66 'Ще заміна у Мексики. Рауль Хіменес вийшов на поле. Пішов Лосано.

65 'Кіммі! Подача, і Йозуа пробив через себе. М'яч опустився на сітку воріт зверху.

61 'Німеччина також проводить рокіровку. Хедіра, який провалив матч, замінив Ройс.

59 'Заміна у Мексики. Пішов Вела, вийшов Едсон Альварес.

58 'Небезпечна ситуація біля воріт мексиканців. Вернер пробив по воротах з меж штрафного, але Очоа врятував в цьому моменті. На добиванні намагався зіграти партнер Тімо. Але заліз він в офсайд.

57 'Корнер розіграли німці невдало. Контратака Мексики, але Лосано не зміг цього разу отримати м'яч від партнера на лівому краю штрафного і пробити.

55 'Драсклер бив по воротах. З лівого краю штрафного. Але захисник прийняв на себе удар, і м'яч пішов на кутовий.

51 'Мексиканці поки спокійніше грають, ніж в першому таймі. Але їм і поспішати нікуди. Гол-то вже забитий.

48 'І першим ударом відзначилися німці. Платтенхардт пальнув з меж штрафного. Від лівого кута штрафного він бив. Очоа на місці.

46 'Другий тайм стартував. Німеччина з м'ячем.

- Повернулися команди на поле. Ну ж бо!

- Ось так мексиканці радіють першому голу і результату гри після першого тайму.

- Мда. Вчора розчаровувала нас збірна Франції. Сьогодні те ж саме робить команда Німеччини. Але якщо французи вчора з горем навпіл виграли у Австралії, то бундестім сьогодні поки поступається. І, в принципі, у справі. Гра у команди Льова не клеїться. А ось мексиканці поки залишають дуже приємне враження про себе. Явно зробили вони помилки з зустрічі з німцями на КК-2017. Хоча зараз у Німеччині трохи інша команда. Втім, і Мексика грає, як мінімум, не гірше будь-якої Аргентини.

45 + 1 'Це не та збірна Німеччини, яку ви шукаєте. Нойер зараз, намагаючись розвинути атаку, запульнул м'яч в аут. І перерву.

45 'І вони атакують! Відмінна комбінація вдалася ацтекам. В результаті Гуардадо пробив з меж штрафного, але мимо лівої стійки.

43 'А збірна Мексики володіє м'ячем. Хоча Німеччині треба б відбирати м'яч і забивати.

39 'Жовта картка! Гравцеві збірної Мексики. Морено не поспішав розігрувати м'яч. Це не сподобалося фаганья.

38 'Перекладина! Це Тоні Кроос пробив зі штрафного, і тільки перекладина врятувала ворота Очоа! Далі захисники Мексики впоралися з натиском європейців.

38 'Поспішає відповісти бундестім. Порушення правил на гравця німців поруч зі штрафного Мексики. Арбітр фаганья з Ірану призначив штрафний.

35 'ГООООООООООООООООООООЛ! Мексікаааааааа! Ось це клас! Як же чудово латиноамериканці на контратаках грають сьогодні. Черговий перехоплення в центрі поля зробили мексиканці. У підсумку м'яч отримав Чічаріто, який відпасував лівіше на Лосано. Ірвінг зблизився із захисником, обіграв його, увійшов в штрафну і пробив у нижній лівий кут воріт Нойєра. Мануель не встиг накрити удар, і 1: 0. Браво, команда Хуана Осоріо!

34 'Простріл з лівого флангу вздовж воріт Нойєра, і ледь не замкнув пас Чічаріто. Хуммельс в останній момент встиг перервати передачу.

32 'Треба сказати, що суперники гідні один одного. Мексиканці часом навіть цікавіше виглядають.

28 'Чергову контратаку загубили мексиканці. По лівому флангу прорвався Вела. Але його простріл перервав захисник бундестім. Але ж там готовий був замикати Чічаріто.

26 'Як потужно грає Мексика сьогодні! Чергова втрата у німців в центрі поля. В результаті контратака Ацтеків, і Вела увірвався зліва в карний майданчик. Правда, далі його не пустили, але Карлос встиг віддати пас назад на Лаюнен. Той вирішив бити, але м'яч після його спроби полетів високо на трибуни "Лужників".

23 'Хуммельс останнім часом забагато помиляється. Ось і зараз він просто подарував м'яч супернику. В результаті Чічаріто отримав м'яч у штрафному бундестім, але вирішив просто побити в ноги захиснику. Нехитро.

22 'Практично без центру поля йде гра. Зараз ось уже Кроос пробив здалеку після того, як заплутався в м'ячі Дракслер. Знову Очоа надійний.

20 'Вернер отримав м'яч в штрафній мексиканців і пробив з лівої по центру воріт. Але знову на шляху м'яча став Очоа. Добре він вибирає позицію.

18 'Ну ось тобі й маєш. Чічаріто втік до чужих воріт. Там обійшов захисника, але потім його відтіснили до краю штрафного. Забарився з атакою Хаві Ернандес. М'яч в результаті він втратив.

15 'А зараз вже Дракслер вистрілив здалеку потужно. Очоа на цей раз впорався з ударом.

13 'А мексиканці поки хороші. Штрафний черговий вони розігрували. Подача, і Морено головою підправляє м'яч у ворота. Знову Нойєр на місці.

- Тим часом, посол Німеччини в Росії Рюдігер фон Фріч відправився на стадіон, а тому, що зібралися в посольстві він вітав з екрану. Посол сказав, що як дипломат він хоче, щоб переміг найсильніший, але як уболівальник він не проти того, щоб перемогу здобула Німеччина і в п'ятий раз стала чемпіоном світу.

10 'А тепер Еррера вистрілив з дальньої дистанції у німців. Досвідчений Нойер на місці і тут.

- Тим часом, в посольстві Німеччини в Москві подивитися матч зібралися і німці, і мексиканці, і росіяни.

Підтримати мексиканців прийшла навіть собака.

8 'Пробив Лаюнен з "Порту". Вище воріт.

7 'Німці провели ще пару атак. В одній з них вступив в справу Очоа, що забрав м'яч у руки після удару гравця бундестім з-за штрафної. Настала пора мексиканцям показати зуби. Штрафний вони заробили.

4 'Вернер увірвався по правому краю штрафного до воріт і пробив в дальній кут. Але м'яч пройшов міом. Хороший відповідь від німців.

3 'Подача, і м'яч прилітає до Нойєра, якого ледь не випередив гравець мексиканців.

2 'Перший небезпечний момент біля воріт Німеччини! Вела отримав м'яч від Чічаріто в штрафний німців і пробив. Однак від Платтенхардта м'яч полетів на кутовий.

1 'Поїхали!

- По складам. Повернення Нойєра у нас відбулося. В атаці у німців - Вернер. У мексиканців більшість зірок на поле.

- Команди переодяглися і вийшли на поле. Звучать гімни двох країн.

- Ось стартові склади команд.

Німеччина: Нойер, Кіммі, Боатенг, Хуммельс, Платтенхардт, Хедіра, Кроос, Дракслер, Озіл, Мюллер, Вернер.

Мексика: Очоа, Айяла, Сальседо, Лаюнен, Морено, Гальярдо, Лосано, Гуардадо, Еррера, Х. Ернандес, Вела.

- Збірні Німеччини та Мексики вже прибули в "Лужники". Команди готуються, тренуються.

До речі, це буде другий матч для московських "Лужників". У першому, як ви пам'ятаєте, збірна Росії взяла з місця в кар'єр і не залишила каменя на камені від Саудівської Аравії - 5: 0 .

Сьогоднішні суперники чи не найпершими забезпечили собі право участі в ЧС-2018. Німеччина стала переможцем відбіркової групи С в Європі. Вона випередила Північну Ірландію, Чехію, Норвегію, Азербайджан і Сан-Марино. Мексиканці ж у своїй відбірковій групі в КОНКАКАФ також стали першими, випередивши, зокрема, Коста-Ріку.

Цікаво, що Німеччина і Мексика зустрічалися вже зовсім недавно в офіційному матчі. Причому, було це також в Росії. У півфіналі Кубка конфедерацій-2017 розгромну перемогу здобула команда Йоахіма Льова - 4: 1.

Втім, це не означає, що мексиканці і на цей раз легко здадуться. Це дуже міцна і досить майстерна команда. У них в атаці грають такі люди, як Джонатан і Джовані Дос Сантос, Андрес Гуардадо, Ектор Еррера, Хаві Ернандес, Рауль Хіменес, Карлос Вела і інші.

Хоча, звичайно, букмекери впевнені в перемозі бундестім. Яка, за словами Льова знову розраховує на перемогу в турнірі. Дійсно, німці розколювали і не такі горішки. Та й склад у них, як завжди, потужний. Золоте покоління в дії.

Очікується дебют на ЧС Тімо Вернера - молодого бомбардира з "Лейпцига". Також повинен, нарешті, зіграти, хто переміг свої вічні травми неймовірний талант Марко Ройс. Чекаємо.