Полезные материалы

Гімнастика для обличчя від зморшок, або Як у 50 виглядати на 35

  1. Гімнастика для обличчя від зморшок після 50 років навколо очей і на лобі
  2. Гімнастика для обличчя від зморшок: носогубні складки

Старіння - неминучий процес. Особливо драматично він сприймається жінками. Вони прагнуть зберегти молодість і красу особи будь-якими методами і способами. У цій боротьбі, крім косметичних засобів, допоможе гімнастика для обличчя від зморшок. Спробуйте представлені вправи і оціните ефект.

Гімнастика для обличчя від зморшок після 50 років навколо очей і на лобі

У двадцять років свіжість особи - заслуга природи, а ось в п'ятдесят - це результат систематичного і методично правильного догляду.

Глибокі зморшки на лобі, носогубні складки, що опустилися куточки рота, обвислі щоки і в'яла шкіра - результати гормональних і вікових змін, які свідчать про зів'яненні жіночого організму.

Втім, є можливість обдурити вік, зазначений в паспорті, і виглядати молодше. Для цього потрібно потрудитися.

Звичайно ж, можна вдатися до модних і дуже дорогим процедурам, які пропонують косметичні салони. Можна лягти під ніж пластичного хірурга і зробити кругову підтяжку.

Але навіщо витрачати шалені гроші, переживати неприємні больові відчуття, проходити період відновлення, якщо є можливість зменшити зморшки за допомогою простих вправ, які підтягнуть лицьові м'язи.

Гімнастика для обличчя відома з давніх-давен як європейським модницям, так і азіаток. До речі, самі того не знаючи, багато жінок користуються такими вправами в процесі щоденного догляду за обличчям, коли вмиваються, наносять крем, емоційно на щось реагують.

Однак, щоб ефект був стійким і тривалим, слід використовувати комплекс таких вправ і повторювати їх потрібну кількість разів. Про це і піде мова.

Жінки знають, що перші зморшки з'являються навколо очей, де епідерміс надзвичайно тонкий, дуже чутливий. Ці ділянки найбільше страждають від агресивного впливу зовнішнього середовища (пересихають від надлишку ультрафіолету і поривів вітру), швидше за все втрачають вологу.

Крім того, ця частина постійно бере участь в процесі вираження емоцій: розтягується, стискається. Тому з'являється сіточка дрібних зморшок, а згодом формуються і глибокі. У цій частині особи можуть формуватися мішечки, які обтяжують погляд.

У цій частині особи можуть формуватися мішечки, які обтяжують погляд

Фото: expertpokrasote.com

Щоб підвищити тонус епідермісу навколо очей, зменшити зморшки і мішки під очима, робіть такі вправи для особи:

  1. Повільно і ніжно проведіть пальцями над і під очима. Так м'язи прийдуть в тонус, розігріються.
  2. Закрийте очі. Поставте середній і вказівний пальці на верхні повіки і повільно, злегка прихлопуючи, опускайтеся до зовнішніх куточків очей і рухайтеся до внутрішніх.
  3. Притисніть середнім і вказівним пальцями зовнішні куточки очей. Широко розкрийте очі, піднявши брови, розслабтеся і закрийте очі.
  4. Покладіть вказівні пальці на кістки зони брів, що розташовані над верхніми століттями. Притисніть пальці до цієї частини і повільно закрийте очі. Стисніть і розслабте верхню повіку.
  5. Сформуйте з вказівного і середнього пальця літеру V. Додайте пальці в такому положенні на внутрішньому і зовнішньому куточках очей. Розкрийте широко очі і пріжмурьтесь так, щоб стислося нижню повіку, розслабте його і повторіть вправу.

Повторіть ці вправи не менше 5-7 разів. Зробіть по 2 підходи.

Дихайте при виконанні рівно. Коли напружуєте м'язи, затримуйте дихання, а потім видихайте, розслабляючись.

Масивні зморшки з'являються і на лобі. У жінок найчастіше виникають вертикальні зморшки через частого зрушення брів. Вони видають вік і створюють сумовитий, а то і похмурий вигляд.

Зменшити ці прояви вікових змін допоможуть такі вправи:

  1. Брови повільно підніміть догори і опустіть.
  2. Притисніть надбрівні дуги щільно вказівними пальцями від скроневої ямки, повністю закривши брови. Плавно підніміть дуги брів догори, як би дивуючись.
  3. Розподіліть пальці по всій надбрівної дузі (руки накладайте від підборіддя догори). Повільно піднімайте брови.
  4. Поставте у початку брів середній палець, а над ним - вказівний. Притисніть їх щільно до шкіри і починайте зморщувати брови. Так підвищується тонус м'язів зони між бровами, де найчастіше пролягають глибокі зморшки.
  5. Повільно трьома пальцями рук проведіть від центру лоба до кінчиків брів. Таким чином розгладите шкіру і заспокоїти м'язи, які тільки що працювали, розженете лімфу.

Всі вправи повторюйте по 8 разів в 3 підходи. Слідкуйте при виконанні вправ за диханням. Воно повинно бути спокійним і глибоким.

Читайте також: Як прибрати друге підборіддя

Гімнастика для обличчя від зморшок: носогубні складки

Носогубні складки - найточніший індикатор жіночого віку. Через втрати м'язового тонусу щоки обвисають. З'являються бульдогів брижі, опускаються куточки рота, формуються глибокі зморшки, які пролягають від крил носа до підборіддя.

З цими віковими проявами легко впоратися, якщо регулярно робити гімнастику для м'язів обличчя.

Якщо зіткнулися з формуванням носогубной складки або не хочете допустити її появи, тоді виконуйте регулярно такі вправи:

  1. Куточки рота притисніть вказівними пальцями. Розтягніть губи, поверніться у вихідне положення.
  2. Витягніть губи трубочкою і простягніть [у] стільки, наскільки вистачить повітря в легенях.
  3. Відкрийте рот і скажіть [о]. Робіть так само, як і в попередньому пункті.
  4. Втягніть носом повітря, повільно через витягнуті губи випустіть його і розслабтеся.
  5. Наберіть в рот повітря і перекачує його від щоки до щоки, розтягуючи шкіру.
  6. Защипніть великим і вказівним пальцями шкіру на вилиці, широко посміхніться.
  7. Загорніть всередину верхню і нижню губи. Постарайтеся в такому положенні захопити чайну ложку і потримати її, розтягуючи губи в усмішці, секунд 8-10.
  8. Покладіть долоні на щоки так, щоб мізинці лягли на зони носогубного залома. Легко підніміть щоки догори.

Робіть 10 повторень кожної вправи не менше 3-х кіл.

Візьміть до уваги, що такі процедури краще проводити вранці. Попередньо слід очистити шкіру косметичними засобами, тоніком, накласти зволожуючий крем.

Руки перед початком маніпуляцій обов'язково помийте з милом. Увечері краще робити розслабляючий масаж обличчя, який складається з поплескувати і рухів, що погладжують.

Пам'ятайте, що очевидні позитивні зміни з'являться тільки внаслідок регулярних занять. Виконання цих гімнастичних вправ для п'ятидесятирічних жінок має стати доброю звичкою, з якої починається ранок.

Дбайте про красу, бережіть молодість і свіжість зовнішнього вигляду, будьте оптимістичні і веселі!

Читайте також: Вправи для обличчя та шиї від зморшок