Полезные материалы

Лікування хребта за допомогою методики цигун

  1. Про гімнастики цигун
  2. Методика цигун при захворюваннях хребта
  3. правильне дихання
  4. деякі рекомендації
  5. Види вправ, що входять в гімнастику
  6. Вправи для профілактики і лікування болю в хребті

Розроблена в стародавньому Китаї методика, спрямована на активізацію в організмі людини особливої ​​енергії «ци», не втратила своєї актуальності. Вона доступна кожному, хто бажає поліпшити своє самопочуття і змінити емоційний настрій. Розроблена в стародавньому Китаї методика, спрямована на активізацію в організмі людини особливої ​​енергії «ци», не втратила своєї актуальності

В основу гімнастики цигун покладені не просто певні вправи. Її основна ідея полягає в тому, що людський організм здатний запустити механізм самовідновлення. Це стосується не тільки стану здоров'я, але і енергетики душі.

Про гімнастики цигун

Виконання вправ ведеться в спокійному темпі, без різких рухів. Обов'язково необхідно дотримуватися правильне дихання. Для посилення ефекту можна використовувати відповідне музичне супровід.

Впустивши гімнастику цигун в свій спосіб життя, у людини не тільки поліпшується здоров'я, але також підвищується імунітет. Змінюється в кращу сторону працездатність. Відбувається зміцнення нервової системи, яка безпосередньо пов'язана зі станом хребта і знаходиться в ньому спинним мозком. Кінцевим підсумком гімнастики цигун стає продовження життя. А найголовніше, що гімнастикою можна займатися в будь-якому віці.

Методика цигун при захворюваннях хребта

Гімнастики цигун під силу лікування міжхребцевої грижі , Протрузії міжхребцевих дисків, лікування сколіозу . Піддається їй радикуліт.

У будь-якому випадку, коли болить спина лікування за допомогою гімнастики цигун виправдовує себе, приносячи того, хто нею займається, полегшення.

Щоб домогтися успіху, необхідно навчитися керувати своєю життєвою енергією. Для цього необхідно сконцентрувати зусилля, направивши їх на дотик своєї аури. Енергія не повинна залишати організм, а лише циркулювати в ньому.

Займатися за методикою цигун слід тим, чиє тіло не відчуває фізичних навантажень. Особливо, якщо під час роботи доводиться перебувати в одному положенні.

Погана постава або викривлення хребта також привід для занять. Чи не протипоказані вони і тим, у кого відбуваються вікові зміни.

Якщо були перенесені травми, цигун допоможе відновити втрачені здібності того чи іншого органу.

правильне дихання

Вправи, які виконуються для поліпшення функціонування дихальної системи, сприяють також кращому насиченню крові і головного мозку киснем.

Застосовуються такі вправи, як «подих вогню», дихання «животом».

деякі рекомендації

Хоча техніка виконання вправ доступна кожному, є деякі вимоги, виконання яких вважається обов'язковим. По-перше, всі вправи виконуються в уповільненому режимі. Різкі рухи виключені. Другим неодмінною умовою є те, що страждають міжхребцевої грижею виконують вправи, лежачи на підлозі. Також важливо, щоб спина і особливо поперековий відділ, були щільно притиснуті до поверхні підлоги. Остання умова - кожну вправу необхідно виконати від восьми до десяти разів.

Види вправ, що входять в гімнастику

Виконувані вправи можна розбити на кілька груп:

  • Розслаблення тіла і одночасна зосередженість на енергії ци.
  • Зміна стану м'язів за допомогою потягиваний.
  • Здатність зберігати певну позу тулуба, яка сприяє зміцненню м'язів.
  • Розтягування.
  • Ухвалення висячого положення в різних варіантах. Застосовуються тими, хто вже має достатньо досвіду.

Правильність виконання вправ повинен контролювати досвідчений наставник. У його завдання входить демонстрація правильного виконання вправи, вказування на те, як правильно застосовувати систему дихання.

Вправи для профілактики і лікування болю в хребті

Досить прості, доступні за виконання вправи дозволять утримувати хребет у здоровому працездатному стані. Всі наведені вправи виконуються в положенні стоячи. Рухи повільні і плавні.

  • Необхідно відхилити спину назад. Підборіддя в цей час потрібно утримувати притиснутим до грудей, намагаючись не відривати від неї.
  • Руки підняти в сторони. Зберігаючи нерухомість хребта, постаратися повернути плече спочатку в одну, а потім в іншу сторону. Дуже гармонізоване вправу.
  • Руки підняти вгору після чого здійснити нахил тулуба. Досягнувши положення, коли тіло і площину статі будуть паралельні, утримуватися в цій позі кілька секунд.
  • Руки витягнути перед собою. Зробити нахил вперед, намагаючись торкнутися кінчиками пальців підлоги, після чого випростатися.
  • Зігнуту в коліні ногу підтягнути рукою до грудей і утримувати позу 3 сек. Аналогічно вчинити з іншою ногою.
  • Тримаючи руки в сторони, постаратися маховим рухом ноги торкнутися кінчиків пальців. Виконувати по черзі лівою і правою ногою.