Анонімні Пт Сб Нд 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

Спортивний комплекс "Союз"

Спортсмени Пензенської області

Половинкин Максим

Новини в категорії "Спортивна гімнастика"

Вчора в Лондоні завершився третій олімпійський день. Пензенська спортсменка - Анастасія Зуєва показала четвертий результат у фінальному запливі на дистанції 100м на спині серед жінок з результатом 59.00. Чоловіча збірна зі спортивної гімнастики, в складі якої виступає наш земляк - Денис Аблязін посіла шосте місце в командних змаганнях.

Чоловіча збірна Росії показала другий результат на кваліфікаційних змаганнях зі спортивної гімнастики на Олімпійських іграх в Лондоні. Росіяни поступилися тільки команді з США. Третіми стали господарі змагань - британці.

У г.Саранске в гімнастичному центрі Л.Аркаева з 29 червня по 4 липня проходили змагання Всеросійської літньої Спартакіади спортивних шкіл 2012р зі спортивної гімнастики. В результаті запеклої боротьби з кращими школами країни команда ГБОУ ДОД ОСДЮСШОР з гімнастики р Пензи вперше завоювала почесне 2 загальнокомандне місце. У скарбничці команди 14 медалей: 9 золотих, 3 срібних і 2 бронзових медалі.

Всеросійський турнір на призи чотириразового олімпійського чемпіона Олексія Немова пройшов в Сизрані 18-21 червня. У змаганнях у юнаків взяли участь 42 спортсмени з 14 міст Росії. За програмою першого розряду пензенський гімнаст Артем Арнаут завоював золоту медаль у вправі на коні-маху.

Міжнародний турнір зі спортивної гімнастики «Олімпійські надії» розширює межі. Спочатку дані змагання проводилися між представниками країн Балтії та СНД. Зараз серед учасників - японці, бразильці, єгиптяни, серби. Всього 70 спортсменів з 12 країн. Ці змагання особливі: ніде в світі не організовують подібних турнірів для юніорів.

У Пензі завершився Кубок Росії зі спортивної гімнастики. У заключний день відбіркових змагань до Олімпіади чоловіки розіграли три комплекти нагород в окремих видах багатоборства. У двох з них відзначився вихованець ЦСП «ШВСМ» Денис Аблязін. Золоту нагороду він завоював в опорному стрибку, а на кільцях пензенец став срібним призером.

На урочистій церемонії відкриття Кубка Росії зі спортивної гімнастики Заступник голови Уряду Пензенської області Олена Столярова вручила Пензенському гімнастові Денису Аблязін посвідчення майстра спорту міжнародного класу. Денис - бронзовий призер Чемпіонату Європи.

Кубок Росії зі спортивної гімнастики пройде з 12 по 17 червня в ДС «Буртаси». Важливість заходу переоцінити важко: за словами головного тренера збірних команд Росії Андрія Родіоненко - після цього старту тренерський штаб остаточно визначить склад на Олімпійські ігри в Лондоні.