Казахстан обійшов Узбекистан в медальному заліку Азіатських ігор

Казахстанські гімнастки. Фото з сайту Sports.kz

Збірна Казахстану з художньої гімнастики завоювала «золото» Азіатських ігор-2018. Це сьома золота медаль в активі Казахстану на поточних змаганнях, повідомляє офіційний сайт організаторів турніру.

Казахстанські гімнастки Даяна Абдірбекова, Аліна Адільханова і Аділя Тлекенова взяли золоту медаль в командних змаганнях з художньої гімнастики з результатом 159.850. На другому місці з результатом 155.300 виявилися спортсменки з Узбекистану. Бронзова нагорода дісталася представницям Південної Кореї. Також 27 серпня «золото» до скарбнички Казахстану принесла каратистка Гузалия Гафурова.

Ще одне «срібло» для Узбекистану завоювала каратистка Бахрінісо Бабаєва, яка поступилася у фіналі вагової категорії до 50 кг представниці Тайваню Гу Шіау Шіанг з рахунком 2: 3.

Таким чином, збірна Казахстану змістила з десятої строчки медального заліку збірну Узбекистану. В активі казахстанців сім золотих, вісім срібних і 28 бронзових нагород. У Узбекистану шість «золота», 13 «срібла» і 12 «бронз». Спортсмени з Киргизстану завоювали дві золоті, п'ять срібних і дев'ять бронзових нагород. Збірна Киргизії побила власний рекорд за кількістю медалей, завойованих на Азіатських іграх, і займає 21 рядок рейтингу. У Туркменії одне «срібло», дві «бронзи» ​​та 31 місце в командному заліку. Таджикистан на 32 сходинці з однією срібною нагородою.

У лідерах медального заліку Китай. Спортсмени з КНР завоювали 191 медаль (86/62/43), на другій позиції Японія - 136 нагород (43/36/57), замикає чільну трійку Південна Корея зі 106 медалями (28/36/42). Також в десятці Індонезія (22/15/27), Іран (17/15/15), Тайвань (12/12/17), КНДР (12/6/7), Таїланд (9/10/33) і Індія ( 8/13/20).

XVIII Азіатські ігри в Індонезії стартували 18 серпня і завершаться 2 вересня.

Азіатські ігри - спортивне змагання, яке проводиться кожні чотири роки з 1951-го серед атлетів з усіх країн Азії. Ігри проводяться під егідою Олімпійської ради Азії (ОСА) і під наглядом Міжнародного олімпійського комітету.

Міжнародне інформаційне агентство «Фергана»