Євро 2012: Португалія обіграла Голландію і вийшла в чвертьфінал

У матчі групи В Євро 2012 збірна Португалії обіграла 2: 1 команду Голландії і вийшла в чвертьфінал.

Перед початком зустрічі Євро 2012 Португалія - ​​Голландія в активі у португальців було три очка, в активі голландців - нуль.

Номінальним господарям поля досить було виграти, щоб забезпечити собі місце в плей-офф, а номінальні гості повинні були вигравати матч Євро 2012 Португалія - ​​Голландія самі і чекати перемоги німців над датчанами.

Початок гри Євро 2012 Португалія - ​​Голландія показало, що другий сценарій цілком можливий. Німці вийшли вперед у матчі з Данією, а голландці забили португальцям перший з двох необхідних голів.

Однак цей успіх виявився для них єдиним в грі Євро 2012 Португалія - ​​Голландія. Спочатку у Львові данці зрівняли рахунок, а потім свій перший гол на турнірі забив Кріштіану Роналду, зрівнявши тим самим рахунок і в Харкові.

Зустріч Євро 2012 Португалія - ​​Голландія проходила швидше в рівній боротьбі, голландці могли її і не програти, проте було незрозуміло, за рахунок чого їм вдасться її виграти, тим більше з необхідної їм різницею в два м'ячі.

У другому таймі гри Євро 2012 Португалія - ​​Голландія лідер португальської збірної забив і другий м'яч, тим самим майже поховавши надії голландців.

Команда Берта ван Марвейка провела ще кілька небезпечних атак, зокрема, одного разу голландці потрапили в штангу. Однак забити в матчі Євро 2012 Португалія - ​​Голландія їм більше не вдалося.

Вперше в історії програвши всі три матчі на турнірі, номінальні гості гри Євро 2012 Португалія - ​​Голландія відправляються додому, зайнявши в групі останнє місце.

Номінальні ж господарі зустрічі Євро 2012 Португалія - ​​Голландія за рахунок перемоги в цій зустрічі зайняли друге місце і вийшли в чвертьфінал.