NEWSru.com :: Буликін очолив список снайперів чемпіонату Голландії

Буликін очолив список снайперів чемпіонату Голландії

У 29-му турі чемпіонату Голландії "Ден Хаг", за який виступає Дмитро Буликін, з рахунком 3: 2 здобув гостьову перемогу над "Утрехтом".

У першому таймі сторони обмінялися результативними атаками, а після перерви в складі гостей відзначилися два екс-представника російської першості. Спочатку Олександр Радосавлевіч вивів "Ден Хаг" вперед, а потім росіянин Дмитро Буликін успішно реалізував пенальті, що дозволило йому вийти на перше місце в списку бомбардирів чемпіонату.

В активі російського нападника вже 18 голів в чемпіонаті Голландії, стільки ж забив його головний конкурент в суперечці кращих снайперів - нападник клубу Нека Бьорн Влемінкс.

Черговий м'яч Дмитра напевно спровокує нову хвилю суперечок серед уболівальників, які вважають, що Буликін повинні залучати під прапори національної команди.

Втім, Дік Адвокат навряд чи змінить своє ставлення до нападаючого. У березні він сказав, що таких нападників, як Буликін, в збірній вистачає , А два роки тому він взагалі заявив, що не знає футболіста на прізвище Буликін .

За п'ять турів до кінця чемпіонату "Ден Хаг" займає п'яте місце, маючи в своєму багажі 51 бал після 29 матчів.