ЦСКА - "Зеніт": Бойова нічия 2: 2 (відео всіх голів)

ЦСКА і "Зеніт" зіграли внічию в матчі першого після зимової перерви туру чемпіонату Росії з футболу. Гра завершилася з рахунком 2: 2.

Перший тайм пройшов у цілому в рівній боротьбі. Петербурзький клуб більш активно почав зустріч, зенітовци забили гол і могли відзначитися ще кілька разів. До середини тайму ініціатива перейшла до господарів поля. на гол Олександра Кержакова вони відповіли м'ячем Алана Дзагоєва.

У другому таймі гра теж була рівною. Ініціатива по черзі переходила від однієї команди до іншої. Олександр Кержаков відзначився вдруге (на думку спостерігачів, це був один з найкрасивіших голів чемпіонату), у ЦСКА забив Ахмед Муса. В кінці гри "Зеніт" упустив кілька хороших моментів для взяття воріт.

Матч між ЦСКА і "Зенітом" відкриває третє коло чемпіонату Росії. Вісім кращих команд країни визначать чемпіона та учасників єврокубків.

Новачок "Зеніту" Андрій Аршавін вийшов на поле з перших хвилин. У другому таймі його замінив Данко Лазович .

Відео: "Вести" .

Відео:   Вести