ПСЖ - Реал - 1: 2 відео голів та огляд матчу 06.03.2018 в Лізі чемпіонів

"ПСЖ" - "Реал" - 1: 2. фото AFP

Відео голів та моментів матчу "ПСЖ" - "Реал" - 1: 2 https://cdn.segodnya.ua/img/article/11203/78_main_new.1520375054.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article /11203/78_tn.1520375054.jpg 2018-03-07T00: 24: 11 + 02: 00 Футбол Огляд поєдинку 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, в якому команда "Реала" знову перемогла

Мадридський "Реал" на виїзді в матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів обіграв французький "ПСЖ" і вийшов до чвертьфіналу турніру. Поєдинок завершився з рахунком 2: 1 на користь команди Зінедіна Зідана.

У першому таймі глядачі голів не побачили. У другому Кріштіану Роналду високо вистрибнув у чужій штрафній площадці і головою пробив повз воротаря французького клубу. Цей гол став для португальця 12-м в нинішній Лізі чемпіонів, він забиває в дев'яти матчах в цьому турнірі поспіль, підбираючись в рекорду Рууда ван Ністелроя.

Едінсон Кавані на 71-й хвилині рахунок зрівняв завдяки рикошету: м'яч просто вдарився в коліно уругвайського нападника "ПСЖ" і залетів у ворота "Реала".

Остаточний рахунок за десять хвилин до фінального свистка встановив Каземіро, після удару якого м'яч рикошетом від захисника залетів у сітку воріт.

Голи і моменти матчу "ПСЖ" - "Реал":

У першому матчі 1/8 фіналу, який пройшов в Мадриді 14 лютого, "Реал" здобув перемогу з рахунком 3: 1 .

У паралельному матчі у вівторок "Ліверпуль" і "Порту" зіграли внічию 0: 0 , Далі після перемоги 5: 0 у виїзному поєдинку проходить англійський клуб.