"Динамо" залишає Лігу чемпіонів

"Рубін" йде в 4 раунд кваліфікації Ліги чемпіонів. фото AFP

"Динамо" залишає Лігу чемпіонів Сьогодні | Спорт https://cdn.segodnya.ua/img/article/359/26_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/359/26_tn.jpg 2011-08-03T21: 09: 54 + 03 : 00 Футбол І в матчі-відповіді третього раунду Ліги чемпіонів "Динамо" в Казані програло місцевому "Рубіну" - 1: 2

У матчі-відповіді третього раунду Ліги чемпіонів " Динамо "В Казані програло місцевому" Рубіну "- 1: 2. Після 0: 2 в Києві це означає кінець кампанії в Лізі чемпіонів для киян.

На 13-й хвилині Огнен Вукоєвич забив гол, але взяття воріт було скасовано через офсайд. Буквально через кілька хвилин Дядюн вдало зіграв на добиванні - 1: 0. У другому таймі динамівці заграли активніше, але ворота казанців прекрасно захищав голкіпер Рижиков. А на 88-й хвилині вийшов на заміну Медведєв подвоїв рахунок - 2: 0. Уже на третій доданій хвилині Олег Гусєв дальнім ударом в притирання зі штангою забив гол престижу - 2: 1. А вже через кілька секунд гравець "Рубіна" потряс штангу воріт Шовковського. Підсумок - 1: 4 з "Рубіном" після двох ігор.

У п'ятницю відбудеться жеребкування четвертого раунду Ліги Європи, де тепер буде грати "Динамо".

Звіт про матч, фотогалерею і відео голів дивіться на нашому сайті найближчим часом ...