«Золоті голови»

Лібор Сьонко (Фото: ЧТК)   Чи не підтвердилися відразу три побоювання Лібор Сьонко (Фото: ЧТК) Чи не підтвердилися відразу три побоювання. По-перше, якщо ще пару років тому під час виконання чеського гімну словацькі уболівальники дружно свистіли, то в цей раз багато підспівували. Карел Брюкнер відважив перед матчем чимало реверансів в бік команди господарів, можливо, це і пом'якшило не одне словацьке серце. По-друге, не раз розкритиковане якість газону було хоч не ідеальним, але без звичного натяку на болото. І, головне - малюнок гри чеської збірної. Всупереч припущенням, чехи не стали грати пасивно і з перших хвилин влаштувалися на половині поля суперника. Словаки явно не очікували такого повороту подій. Старий лис Брюкнер, кілька разів перед матчем анонсувавши гру від оборони, схоже, приспав їхню пильність.

Лібор Сьонко (Фото: ЧТК)   Замість невдало зіграв в першому матчі Штайнера на правому фланзі півзахисту з'явився Лібор Сьонко Лібор Сьонко (Фото: ЧТК) Замість невдало зіграв в першому матчі Штайнера на правому фланзі півзахисту з'явився Лібор Сьонко. Саме він і став головним героєм матчу, перейнявши естафету від відзначився в матчі першому Давид Лафата. Але, якщо в грі з Уельсом Лафата влаштував своє уявлення поодинці, то на Сьонко працювала вся команда.

На десятій хвилині Янкуловскі навісив з лівого флангу, всі захисники господарів кинулися до високого Коллеру, а ніким не прикритий Сьонко без видимого праці спокійнісінько забив головою. На 21-й хвилині пішов черговий навіс з лівого флангу, Коллер ефектно (і, що найголовніше, ефективно) скинув головою м'яч на кордон воротарської під удар все того ж Сьонко - 0: 2! Ще через десять хвилин міг би бути формений нокаут, якщо б удар Йіранека в упор «не знайшов» на лінії воріт ногу захисника. Дивний контраст з першим матчем! У Братиславі чеські футболісти немов літали по полю - легкі, винахідливі, любо-дорого було дивитися. Забивали головою, пасували головою, думали головой.class = "rubrika-header"

Петр Чех і Лібор Сьонко (Фото: ЧТК)   Перед матчем у пресі раз у раз мелькали рудименти федеративного менталітету, мовляв, молодший брат покаже старшому свою силу Петр Чех і Лібор Сьонко (Фото: ЧТК) Перед матчем у пресі раз у раз мелькали рудименти федеративного менталітету, мовляв, молодший брат покаже старшому свою силу. Мабуть, «молодші» «перегоріли» ще в роздягальні. Єдиний їхній гольовий момент в кінці першого тайму ліквідував Петр Чех. У перерві тренер словаків вичерпав всі свої можливості вплинути на хід матчу за допомогою замін, але грають в чеській лізі Годур і Голошко не показали навіть натяку на перелом в матчі. На додачу до цього, словаки могли пропустити на самому початку другого тайму мінімум тричі. Сьонко начисто «порвав» свого візаві, захисника Дюріца, саме праворуч і виходила основна загроза воротам господарів. Стукаю по дереву, але, схоже, заміна Карелу Поборськи на правому фланзі знайшлася оперативно.

Фото: ЧТК   На 57-ій хвилині чеські футболісти показали своє вміння і винахідливість на «стандарті» Фото: ЧТК На 57-ій хвилині чеські футболісти показали своє вміння і винахідливість на «стандарті». Штрафний вони розіграли, не побоюся цього слова, геніально. Якби це була не «домашня заготовка», а експромт, все виконавці заслужили б мінімум бюст на батьківщині героя. Росіцкі, замість того, щоб бити по воротах, видав пас на рвонув в штрафну Сьонко, захисники моментально опинилися відрізаними, Лібор відпасував на Коллера, і той закочував м'яч вже у порожні ворота. Думаю, немає резону детально описувати цей гол, його будуть показувати всі спортивні канали ще мінімум тиждень.

І після матчу тренери були на диво одностайні в думках. Душан Галіс резюмував коротко: «Суперник однозначно був краще. Ми ж розчарували у всіх компонентах гри ». Після матчу з Уельсом Карел Брюкнер пообіцяв покращення якості гри. І вже через три дні пожинав скоростиглі плоди: «Матч вийшов, я задоволений і грою, і результатом. Ми почали будувати нову команду, в перших двох матчах її результат більш ніж задовільний ».

3: 0, беззастережна, дуже важлива перемога, що виводить збірну Чехії в лідери групи. Після двох матчів чеські футболісти ділять перше місце з німцями, які влаштували «різанину без бензопили в Сан-Марино», забивши господарям «чортову дюжину» м'ячів. Вирішальні матчі попереду.

Cловакія - Чехія 0: 3