Полезные материалы

9 способів розвитку шишкоподібної залози (3-й очей)

  1. Крок перший: дотримуйтесь добові ритми
  2. Крок другий: їжте їжу, багату мелатонином
  3. Крок третій: охороняйте свій мелатонін
  4. Крок четвертий: стежте за електромагнітним забрудненням
  5. Крок п'ятий: бережіть шишковидну залозу
  6. Крок шостий: виконуйте йогические асани
  7. Крок сьомий: Годинники Шиви
  8. Крок восьмий: Молодик
  9. Крок дев'ятий: медитуйте регулярно

Той, хто може контролювати шишковидну залозу, може повністю контролювати як тіло, так і розум.

Автор Редакція На читання 5 хв. переглядів 456

Її ще називають епіфізом або пінеальною залозою. І саме в результаті роботи епіфіза в оновлених умовах, простіше кажучи, зміни хвильової частоти, у людини і відкривається духовне бачення, або, як називають на Сході, Третій Око.

Людина не просто змінюється внутрішньо, йому відкривається джерело справжніх знань, реалії вищих світів.

Саме в епіфізі містяться інформаційні матриці, своєрідні голограми, в яких зберігається інформація про все, що стосується даного індивіда, в тому числі і про його попередніх життях.

Це самий секретний сейф пам'яті, який має подвійне незгораюче дно, оскільки є ще і чакраном. Все, що ти бачиш протягом життя, відчуваєш, переживаєш, в загальному, все твоє внутрішнє і зовнішнє фіксується саме в шишкоподібної залозі.

З наукової точки зору, до сих пір функціональна значимість епіфіза для людини недостатньо вивчена.

З наукової точки зору, до сих пір функціональна значимість епіфіза для людини недостатньо вивчена

Секреторні клітини епіфіза виділяють в кров гормон мелатонін, який синтезується з серотоніну, який бере участь в синхронізації циркадних ритмів (біоритми «сон - неспання»).

Вчені припускають, що процес старіння починається в шишкоподібної залозі через що зменшується виробництва мелатоніну. Сам цей гормон має властивості антиоксиданту, який допомагає боротися з викликають старіння вільними радикалами.

Перш ніж переходити на енергетичні практики, нам потрібен безперебійний посудину з «пропускною спроможністю» залози 40 герц і вище. Нагадую що у «стандартного людини» резонансна частота шишкоподібної залози всього 7 герц.

Ви просто фізично не зможете резонувати 40 герц якщо «апарат» в даному випадки ваша шишковидная залоза не буде до цього готовий з біологічної точки зору.

Дев'ять кроків в пошуках мелатоніну:

Крок перший: дотримуйтесь добові ритми

Дослідження показують, що ті, хто лягає рано, близько 22-ї години і встає на світанку, виробляють найбільшу кількість мелатоніну протягом ночі і відчувають себе більш енергійними і працездатними на наступний день. Але спати в темний час доби - тільки одна половина завдання. Друга - отримувати якомога більше світла в світлий час. Влаштуйте собі робоче місце біля великого вікна і щодня проводите частину світлого часу доби під відкритим небом.

Крок другий: їжте їжу, багату мелатонином

Серед найбільш багатих джерел - овес, кукурудзяні качани, рис, ячмінь, а також помідори і банани. Вуглеводи допомагають організму виробляти мелатонін завдяки особливій амінокислоті - триптофану. Слід дотримуватися вегетаріанської дієти, так як білкова їжа, особливо м'ясо, насичує кров великою кількістю амінокислот, які конкурують з триптофаном за право вступити в мозок. Високовуглеводна їжа - хліб, картопля, макарони - провокує "ін'єкцію" інсуліну, який витісняє цих конкурентів. Вітаміни. Деякі з них підвищують вироблення мелатоніну - наприклад, вітаміни В3 і В6 (недоліком останнього страждають літні люди). Багато вітаміну В3 міститься в куразі, насінні соняшнику, цільних зернах пшениці, ячменю. В6 можна отримати з моркви, лісових горіхів, сої, сочевиці.

Крок третій: охороняйте свій мелатонін

Кофеїн, алкоголь, нікотин - кожен з них здатний підірвати процес нормального виробництва гормону. Такий же ефект дають деякі ліки. Якщо ви постійно приймаєте якісь препарати, постарайтеся дізнатися, чи не надають вони впливу на рівень мелатоніну.

Крок четвертий: стежте за електромагнітним забрудненням

Електромагнітні поля дуже сильно впливають на роботу шишкоподібної залози - аж до припинення виробництва мелатоніну. Основні їх джерела - комп'ютери, копіювальні апарати, телевізори, лінії електропередач, а також погано ізольована проводка і навіть підлоги з підігрівом і безумовно мобільні телефони. Електромагнітні поля зводять нанівець протиракову активність мелатоніну, так що по можливості обмежте повсякденний контакт з ними.

Крок п'ятий: бережіть шишковидну залозу

З плином часу ця залоза піддається так званому процесу кальцифікації, і її продуктивність знижується. Щоб цьому запобігти, дотримуйтеся рослинної дієти, багатої антиоксидантами, які нейтралізують вільні радикали. Уникайте жирної їжі і ніколи не курите.

Крок шостий: виконуйте йогические асани

Асани роблять тоншає вплив на наше тіло і свідомість і звільняють його від грубих моделей мислення. Кращою асан для шишкоподібної залози є поза зайця (Шашаунгасана), що чинить тиск на верхівку голови і безпосередньо стимулює верхню чакру і шишковидну залозу. Збільшуючи виробництво мелатоніну, ця асана надає спокій розуму, а також підсилює пам'ять і концентрацію.

Крок сьомий: Годинники Шиви

Виділення мелатоніну починається із заходом сонця і досягає свого піку в опівночі, коли тіло і розум найбільш інтроспективне. Протягом тисяч років йоги вчили, що найкращий час для медитації - з 12 до 3 ранку, цей час називається "годинник Шиви". У цей час можна пережити повне занурення розуму всередину, внутрішній спокій і глибоку медитацію.

Крок восьмий: Молодик

Один раз в місяць на молодик шишковидная залоза виробляє порівняно велика кількість мелатоніну. Людина переживає почуття блаженства і внутрішньої радості, якщо він підтримує чистоту і піднесеність розуму. В цей час мелатонін омиває всі залози і робить розум спокійним і спрямованим всередину себе. Якщо ж розум людини залучений в грубі або спрямовані на зовнішні об'єкти думки, то мелатонін просто згорає і людина не може пережити той витончуючий ефект, який він надає на всі залози ендокринної системи і на розум. Тому багато йоги в цей день утримуються від їжі і води і виконують багато духовних практик, інтровертірующіх, що очищають і підноситься їх свідомість.

Крок дев'ятий: медитуйте регулярно

Було виявлено, що щоденна практика медитації безпосередньо впливає на шишковидну залозу, гіпофіз і гіпоталамус, і балансує енергетичні потоки в правому і лівому півкулі мозку. Виробництво мелатоніну, так само як і інших гормонів головного мозку збільшується, це призводить до досягнення досконалого емоційного контролю. Практика, яка найбільш ефективно розвиває шишковидну залозу і верхню чакру, називається дх'яна, 6-й урок Ананда Марга медитації, який пов'язаний з концентрацією і візуалізацією на цій залозі. Шишковидна заліза побічно контролює всі залози і чакри, що знаходяться нижче - все 50 людських схильностей, таких, наприклад, як страх, ревнощі жадібність, любов і прихильність і т.п. Тому той, хто може контролювати шишковидну залозу і верхню чакру, може повністю контролювати як тіло, так і розум.

За матеріалами - galaxysss.ru