Полезные материалы

психолог Київ

психолог Київ   Головний біль напруги є найбільш поширеним типом головного болю

психолог Київ

Головний біль напруги є найбільш поширеним типом головного болю.

За статистикою, більше 10 мільйонів чоловік в рік відвідують різні мед. установи через головного болю.

Головний біль напруги може виникнути в будь-якому віці.

Причини її виникнення невідомі, але частіше за все провокаторами є тривога, депресія, емоційні конфлікти, тривале перебування в стресі.

Діагностуючи головний біль напруги, ми повинні визначити у себе, принаймні, дві з наступних характеристик:

Напруга або тиск, як правило, розташоване на обох сторонах голови або шиї

Біль напруги в районі лоба, скронь, і потилиці

Має М'яку і помірну інтенсивність

Чи не погіршується звичайної фізичною активністю

Ні нудоти або блювоти

Можлива чутливість до світла або звуку.

пружність шкіри голови, шиї і м'язів плечей

руху шиї обмежені м'язової скутості і почуттям дискомфорту

Напруга очей.

Деякі люди відчувають стиснення або тиск голови, як ніби-то обруч, лещата здавлюють голову.

Механізм виникнення болю напруги, дуже простий, як уже говорилося раніше тривале перебування в стресі призводить до підвищення м'язового тонусу, в дуже частих випадках найбільш сильно страждають плечі, м'язи шиї і горла, обличчя та голови. Так само головний біль напруги, може виникати від тривалого перебування в одному положенні, наприклад після роботи за комп'ютером.

У будь-якому з перерахованих випадків, напружені м'язи тиснуть на судини, що призводить до незначного зниження кровотоку.

Шкіра, м'язи, стінки судин, забезпечені великою кількістю нервових волокон і їх закінчень, сигнал яких ми і сприймаємо як головний біль.

Увага до чинників способу життя, таким як стрес, поза, і фізичні вправи можуть допомогти в запобіганні повторень головні болі.

Ми розглянемо три простих масажних прийому проблемних зон, що допоможе попередньо розслабити і підготувати м'язи до подальшої роботи, далі я навчу Вас експрес методу глибокого розслаблення м'язів плечей, шиї та обличчя. І в завершенні я проведу гіпнотичний сеанс під час якого, Ви зможете перебуваючи в абсолютно природному і природному трансовом стані максимально і за мінімальний термін глибоко розслабити м'язи, заспокоїти психіку, відпочити і в значній мірі прибрати біль і відчути себе вільніше.

Почнемо з простого самомасажу. Перший метод полягає в поворотних рухах рук і пальців, метою яких є невелике розтягнення м'язів. Не поспішаючи, на початку проходимо лівою кистю по правому плечу, до основи шиї, повторюємо рухи правою для лівого плеча, після проходимо обома кистями по шиї, особливу увагу приділяємо зоні, де м'язи стикаються з потиличної частини голови, проходимо по волосяному покриву голови, переходимо на вагомі, проходимо по краю щелепи до підборіддя, якісно масажуючи м'язи брів і чола. Все теж зони проходимо ще раз, тріска тільними рухами ...

І останній тип масажу це звичні кругові і тиснуть руху проти годинникової стрілки, як ніби ви викручуєте, розкручуєте м'язи.

Тепер можете легкими рухами погладжують закінчити дану вправу і переходимо до другого етапу.

Підніміть і потягніть вгору свої плечі, так як нібито Ви хочете дістати до вух. Потримайте в максимальній напрузі приблизно 5 секунд і розслабте їх. Тепер переходите до шиї. Нахиліть голову вперед і потягніть підборіддям до грудної клітки, також утримуйте напруга 5 сек. , Розслабте шию поверніть в початкове положення, тепер у зворотному напрямку, ... вправо і вліво. Зараз візьміть правою рукою себе за голову і нахиліть її по діагоналі, так що ви відчули напругу з лівого боку шиї, повторіть цю вправу лівою рукою і напруга тепер буде праворуч.

Напружте м'язи щелеп здушивши їх і стиснувши зуби, одночасно з цим напружте мову впершись його в зручному положенні. .. Розтягніть закриту посмішку. Далі, відведіть щелепу вниз, трохи покричить ..., тепер створіть вібрацію в горлі за допомогою грудного звуку. І останній звуковий ефект, протягом декількох секунд, поричіте ... Це дозволить розслабити глибокі м'язи шиї і горла, а також ми звільнимо негативну енергію, частина якої накопичилася протягом дня, а частина знаходитися в вас вже давно у вигляді так званих м'язово-емоційних панцирів .

Далі, зажмурте очі, коли відкриєте, зробіть здивований погляд, піднявши брови і витріщивши очі, поступово підніміть очі вгору.

Тепер легкими рухами, розгладьте особа і ми переходимо до третього заключного етапу.

Сеанс гіпнотерапії головного болю напруги, дивіться на https://www.youtube.com/watch?v=EiLZHJobVPw

Сеанс починаємося в 10 хв. 30 сек.

Користуйтеся відео-Сенс психотерапії головного болю напруги на здоров'я!

Com/watch?