Бійка, видалення і гол рукою - вирішальний матч у Першій лізі - Новини футболу - "Севастополь" переміг в скандальному матчі претендентів на вихід у Прем'єр-лігу запорізький "Металург" - 2: 1

Арбітр Євро-2012 Віктор Швецов допустив грубу помилку в вирішальному матчі Першої ліги

Бійка, видалення і гол рукою - вирішальний матч у Першій лізі Сьогодні | Спорт https://cdn.segodnya.ua/img/article/418/87_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/418/87_tn.jpg 2012-05-24T21: 26: 30 + 03 : 00 Футбол "Севастополь" переміг в скандальному матчі претендентів на вихід у Прем'єр-лігу запорізький "Металург" - 2: 1

Важливий матч був зіграний в четвер у Першій лізі чемпіонату України: "Севастополь" переміг свого конкурента в боротьбі за вихід в Прем'єр-лігу запорізький "Металург" з рахунком 2: 1. Фактично, ця перемога за тур до фінішу першості відкрила "Севастополю" двері для підвищення в класі. Судив такий відповідальний матч Віктор Швецов, який під час євро -2012 буде працювати четвертим (технічним) арбітром.

Господарі відкрили рахунок в середині першого тайму: Кузнецов замкнув передачу у воротарський "Металурга". На 30-й хвилині сталася перша зупинка гри: на трибунах почалися масові пересування уболівальників, які, правда, тривали недовго. На початку другого тайму запорожцям вдалося провести швидку контратаку, в результаті якої Пісоцький завдав точного удару з лінії штрафного - 1: 1.

Потім почалося найцікавіше. На 74-й хвилині Кузнецов оформив дубль, проте зробив це рукою! Відео голу рукою . Футболісти "Металурга" побігли до Швецову для відновлення справедливості, однак замість неї отримали по жовтій картці. Потім на поле і зовсім розгорілася бійка, в якій взяли участь навіть запасні гравці і тренери команд. На 80-й хвилині арбітр приборкав гравців, виписавши кілька червоних карток. Гра поновилася, "Металург" організував штурм воріт "Севастополя", але рахунок в грі більше не змінився.

Після цього матчу в активі "Севастополя" стало 75 очок, у "Металурга" залишилося 73. Попереду один тур, в якому "Севастополь" на виїзді зіграє з "Буковиною" (6-е місце), а "Металург" вдома прийматиме "Геліос "(7-е місце).

Раніше вихід в Прем'єр-лігу з першого місця гарантувала ужгородська "Говерла-Закарпаття" (80 очок).

Точка зору: "Металург" вбили, а захисту немає

"Севастополь" - "Металург" 2: 1 (1: 0)
Голи: Кузнецов 27, Кузнецов 74 - Пісоцький 59

"Севастополь": Литовка, Кузнецов, Гвініанідзе, Танчик (Стеценко 90 + 9), Воронін , Караваєв, Шевчук, Монахов, Култишев, Бредун (Алозіє 46), Дуляй
"Металург": Шевченко , Опанасенко, Сидорчук (Рудика 89), Пісоцький, Каськов (Скороходов 72), Жуніор, Бєлік, Матяж, Матеус, Тейку, Соболь

Попередження: Шевчук 14 - Опанасенко 39, Бєлік 43, Каськов 55, Сидорчук 58, Тейку 74, Жуніор 74
Вилучення: Дуляй 80 - Матеус 80, Бєлік 90 + 2