Емоції в Мілані: бійка і незарахований гол.

Емоції в Мілані: бійка і незарахований гол. сьогодні | Спорт https://cdn.segodnya.ua/img/article/335/32_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/335/32_tn.jpg 2011-02-16T12: 36: 00 + 02 : 00 Футбол Поєдинок "Мілан" - "Тоттенхем" вийшов не рясна на голи (0: 1), зате дуже емоційним

Вчора до нас повернулася Ліга чемпіонів: були зіграні перші два матчі 1/8 фіналу. Поєдинок "Мілан" - "Тоттенхем" вийшов не рясна на голи (0: 1), зате дуже емоційним.

Під час матчу півзахисник "россо-нері" Гаттузо схопив асистента головного тренера "Тоттенхема" Джо Джордана за горло. Головний арбітр цієї зустрічі пропустив епізод і не покарав гравця "Мілана" навіть жовтою карткою. Попередження Гаттузо отримав, проте за інший епізод: на 76-й хвилині півзахисник зробив грубий підкат.

На 80-й хвилині Пітер Крауч вразив ворота італійської команди і приніс перемогу "Тоттенхему":

На четвертій доданій хвилині Златан Ібрагімович зрівняв рахунок, але гол не був зарахований через офсайд:

Після закінчення зустрічі Гаттузо накинувся на Джордана і вдарив його головою в обличчя:

Після матчу гравець "Мілана" сказав, що Джордан провокував його. Гаттузо зізнався, що він говорив з тренером "Тоттенхема" по-шотландськи (ця мова Гаттузо вивчив, коли грав за "Глазго Рейнджерс"), проте відмовився повторити слова, якими він обмінявся з асистентом наставника лондонців.