Євро 2016 голи дивитися.

1. Всі голи 1 туру Євро 2016
  2. Англія Росія 1: 1 голи
  3. Росія Словаччина 1: 2 голи

Перший тур чемпіонату Європи з футболу 2016 позаду. Вже стартував другий тур, збірна Росії встигла зазнати поразки від Словаччини з рахунком 1: 2 і дуже ускладнила собі завдання виходу з групи. Головний гострий язик Євро Гарі Лінекер встиг пожартувати в твіттері, що Росія вирішила сама відсторонитися від ЧЄ 2016 перш, ніж її дискваліфікує УЄФА за неналежну поведінку фанатів. Англійці після гри в Ліллі співали на вулицях пісні, радіючи поразці збірної Росії. Завтра Англії належить доленосна зустріч з Уельсом, після якої буде більш зрозуміло, які шанси є у Росії на вихід в 1/8 фіналу.

«Спорт День за Днем» публікує всі голи першого туру Євро 2016, щоб ви могли насолодитися перш за все кращими ігровими моментами, а не навколофутбольними скандалами.

Всі голи 1 туру Євро 2016

Які голи в першому турі були кращими? Звичайно, варто відзначити перший переможний гол ЧЄ - його за збірну Франції румунам забив Дімітрі Пайєт. Також зазначив забитий м'яч, який провів хорват Лука Модріч в ворота Туреччини. Відзначимо, що він став переможним, Туреччина програла Хорватії з мінімальним рахунком.

Англія Росія 1: 1 голи

Перший м'яч на 73-й хвилині зі штрафного забив Ерік Дайер. Гол у відповідь вже в доданий час провів Василь Березуцький.

Росія Словаччина 1: 2 голи

Також ми публікуємо всі три голи, забиті в матчі другого туру Росія - Словаччина. На 32-й хвилині м'яч провів Володимир Вайсс, на 45-й красивим голом відзначився Марек Гамшик, єдиний гольовий удар у виконанні росіян на рахунку Дениса Глушакова на 80-й хвилині.