Кріштіану Роналду забив 10-й гол у чемпіонаті Італії і наздогнав кращого бомбардира

Кріштіану Роналду забив 10-й гол у чемпіонаті Італії в матчі з "Фіорентиною". фото AFP

Кріштіану Роналду наздогнав кращого бомбардира чемпіонату Італії https://cdn.segodnya.ua/img/article/11941/65_main_new.1543696403.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/11941/65_tn.1543696403.jpg 2018 -12-01T22: 32: 52 + 02: 00 Футбол "Ювентус" у Флоренції розгромив "Фіорентину", португалець реалізував пенальті

У сьогоднішньому матчі 14-го туру чемпіонату Італії з футболу "Ювентус" у Флоренції розгромив "Фіорентину" з рахунком 3: 0, оформив першу велику перемогу в сезоні і зміцнив своє лідерство. Тепер в активі туринців - 40 очок (з 42 можливих), найближчі переслідувачі - "Наполі" та "Інтер" - рухаються по турнірній дистанції з набагато меншою швидкістю.

Спочатку "Фіорентина" надавала гідний опір, але поступово "Ювентус" захопив ініціативу, а на 31-й хвилині взяв на себе ініціативу Бентанкур вивів гостей вперед.

Дуже потужно господарі почали і другий тайм, але гол К'єлліні на 69-й хвилині фактично вбив інтригу в матчі. А крапку поставив Кріштіану Роналду - ударом з 11-метрової позначки.

раніше Роналду повторив рекорд П'єтро Анастазі , Який рівно 50 років тому забив дев'ять м'ячів у 13-ти стартових турах за "Ювентус". Зараз португалець пішов ще далі, а заодно наздогнав кращого бомбардира чемпіонату Італії - поляка Кшиштофа Пентекост ( "Дженоа"). У обох по 10 голів.

"Фіорентина" - "Ювентус" - 0: 3

Голи: Бентанкур (31), К'єлліні (69), Кріштіану Роналду (79, з пенальті).

"Фіорентина": Лафон - Міленкович, Песселла, Вітор Уго, Бірагі - Бенассі (Пьяца, 65), веретена, Фернандес - Герсон (Теро, 80), Симеона, К'єза.

"Ювентус": Щенсни - Маттіа Де Шильйо, Бонуччі, К'єлліні, Жоао Канселье - Бентанкур, Матюїді - Квадрадо (Коста, 84), Диба, Кріштіану Роналду (Федеріко Бернардескі, 80) - Манджукич (Кін, 88).