Кріштіану Роналду забив 300-й гол у своїй кар'єрі

Півзахисник мадридського "Реала" Кріштіану Роналду в черговому матчі чемпіонату Іспанії з футболу забив 300-й гол у своїй професійній кар'єрі. Про це повідомляє іспанська газета Marca. Півзахисник мадридського Реала Кріштіану Роналду в черговому матчі чемпіонату Іспанії з футболу забив 300-й гол у своїй професійній кар'єрі

Роналду переступив рубіж в 300 забитих голів у своїй кар'єрі в матчі 20-го туру іспанської Прімери проти "Валенсії", оформивши в цій зустрічі дубль. Матч вийшов примітним не тільки для самого португальця, але і в цілому для "королівського клубу", гравці якого зняли всі питання про переможця ще в першому таймі.

На початку матчу швидкий гол забив Гонсало Ігуаїн, а за останні десять хвилин першого відрізка матчу в ворота "Валенсії" влетіло ще чотири м'ячі: по два рази відзначилися Анхель Ді Марія і португальська ювіляр. У другому таймі рахунок не змінився, мадридський клуб завершив зустріч з рахунком 5: 0.

Більшу частину своїх голів, Роналду забив, будучи гравцем королівського клубу. В даний час на рахунку Кріштіану Роналду 174 матчі за "Галактікос" і 177 забитих голів. Незважаючи на вражаючу результативність Роналду недавно заявив, що не збирається продовжувати контракт з клубом і змінить команду після закінчення чинного контракту.