Полезные материалы

Новини хокею - офіційний сайт ХК «Металург» (Магнітогорськ)

  1. 50. Джон Годро , «Калгарі»
  2. 49. Земгус Гіргенсонс , «Баффало»
  3. 48. Ріхард Ракелль , «Анахайм»
  4. 47. Метт Дамба , «Міннесота»
  5. 46. Бретт Річі , «Даллас»
  6. 45. Малкольм Пі-Кей Суббан , «Бостон»
  7. 44. Маркус Фоліньо , «Баффало»
  8. 43. Джоел Армія , «Баффало»
  9. 42. Деррік Пуліо , «Піттсбург»
  10. 41. Нетан Больє , «Монреаль»
  11. 40. Оллі Мяяття , «Піттсбург»
  12. 39. Томаш Гертл , «Сан-Хосе»
  13. 38. Джей Ті Міллер , «Рейнджерс»
  14. 37. Оскар Клефбом , «Едмонтон»
  15. 36. Нік Бьюгстег , «Флорида»
  16. 35. Скотт Лаутон , «Філадельфія»
  17. 34. Тейво Терявайнен , «Чикаго»
  18. 33. Брендон Саад , «Чикаго»
  19. 32. Брендон Гормлі , "Фінікс"
  20. 31. Калле Йернкрок , «Детройт»
  21. 30. Якоб Маркстрем , «Флорида»
  22. 29. Джайдена Шварц , «Сент-Луїс»
  23. 28. Бун Дженнер , «Коламбус»
  24. 27. Чарлі Койл , «Міннесота»
  25. 26. Брендан Сміт , «Детройт»
  26. 25. Андрій Василевський , «Тампа-Бей»
  27. 24. Робін Ленер , «Оттава»
  28. 23. Гріффін Райнхарт , «Айлендерс»
  29. 22. Юнас Брудін , «Міннесота»
  30. 21. Філіп Форсберг , «Вашингтон»
  31. 20. Кріс Крайдер , «Рейнджерс»
  32. 19. Морган Райллі , «Торонто»
  33. 18. Якоб Сільфверберг , «Оттава»
  34. 17. Міка Зібанежад , «Оттава»
  35. 16. Михайло Григоренко , «Баффало»
  36. 15. Свен Берча , «Калгарі»
  37. 14. Марк Шайфлі , «Вінніпег»
  38. 13. Райан Строум , «Айлендерс»
  39. 12. Хампус Ліндхольм , «Анахайм»
  40. 11. Джон Гібсон , «Анахайм»
  41. 10. Джейкоб Труба , «Вінніпег»
  42. 9. Райан Мюррей , «Коламбус»
  43. 8. Джонатан Юбердо , «Флорида»
  44. 7. Мікаель Гранлунд , «Міннесота»
  45. 6. Алекс Гальченюк , «Монреаль»
  46. 5. Наіль Якупов , «Едмонтон»
  47. 4. дуги Хемілтон , «Бостон»
  48. 3. Євген Кузнєцов , «Вашингтон»
  49. 2. Джастін Шульц , «Едмонтон»
  50. 1. Володимир Тарасенко , «Сент-Луїс»

Журнал The Hockey News на підставі думок скаутів і менеджерів ліги склав топ-50 перспективних гравців, задрафтований клубами НХЛ. Рейтинг видання - в блозі «Епіцентр».

Рейтинг видання - в блозі «Епіцентр»

50. Джон Годро , «Калгарі»

Акції американського Дацюка помітно зросли в ціні після світової першості в Уфі, де він забивав найкрасивіші і важливі голи. Зараз він запалює в команді Бостонського коледжу (NCAA), набираючи близько 1,5 очка за гру. «Флеймс» перш ніж відмовитися від послуг Годро через його зростання (173 см) повинні згадати про Мартіна Сен-Луї, якого вони просто подарували «Тампі».

49. Земгус Гіргенсонс , «Баффало»

Перший латиш, обраний в стартовому раунді драфта , Проходить школу життя в АХЛ, де обростає м'ясом і вчиться оборонятися в матчах з мужиками. Незважаючи на струс мозку і гру переважно в третьому-четвертому ланках, швидкісний центр встиг набрати з десяток очок.

48. Ріхард Ракелль , «Анахайм»

Форвард-універсал не затримався в основі «Дакс» взимку 2013-го, але справив непогане враження на тренера Брюса Будро, хоча і зіграв всього 4 матчі. У CHL не дуже забивний, але дуже працездатний швед стабільно набирає по 45-50 очок.

47. Метт Дамба , «Міннесота»

Прекрасний атакуючий захисник, який виявив себе в тренувальному таборі «Уайлд» вже в цьому сезоні. Зіграти в НХЛ дамбі, в результаті, не дали, але які його роки? З потужним кидком 18-річного Метью воротарі ліги ще познайомляться. Нехай не зараз, так в наступному чемпіонаті.

46. Бретт Річі , «Даллас»

Потужний правий крайній, здатний не тільки забити, але і поштовхатися і наподдать супернику, якщо на те пішло. Граючи в трійці з Райаном Строумом, Річі закинув більше 30 шайб і набрав під 70 очок в 47 матчах. «Старс» страшенно не щастить на драфті вже років п'ять, але з Річі, судячи з захоплених відгуків скаутів, вони не помилилися.

45. Малкольм Пі-Кей Суббан , «Бостон»

Атлетичний воротар зі змінним успіхом провів молодіжний чемпіонат світу, але в своєму амплуа він найперспективніший гравець в системі «Брюінс». З його появою в лізі зустрічі «Бостона» і «Монреаля», де грає брат Малкольма, стануть ще більш видовищними.

44. Маркус Фоліньо , «Баффало»

Молодший з багатого на хокеїстів сімейства Фоліньо шикарно провів кінцівку сезону-2011/12, першим подавши заявку на отримання «Колдер Трофі». Продовжити також потужно після локауту йому не вдалося - лише кілька голів в 20 матчах. Він не так обдарований технічно, як фізично, але чого Маркусу не позичати, так це старання і нахабства. А це міста бере.

43. Джоел Армія , «Баффало»

Після серії невдалих виборів «Сейбрс» божилися не зв'язуватися з юніорами з Європи за умови, що на них потрібно витрачати перші раунди драфту, але для фінського форварда було зроблено виняток. Про нього говорять, як кращому снайпера з Суомі з часів Теему Селянне, і порівнюють з Томасом Ванеком. Бентежить те, що за останній рік Армія двічі опинявся в лазареті через струсів мозку.

42. Деррік Пуліо , «Піттсбург»

Страховка на випадок, якщо Кріс Летанг поїде в КХЛ або перебереться кудись ще після закінчення контракту. Швидкісний захисник з прекрасним катанням і першим пасом набирає майже по очку за матч в «Портленді» (WHL). Пуліо був обраний під високим восьмим номером на драфті-2012.

41. Нетан Больє , «Монреаль»

Потенційна заміна Андрію Маркову в спецбригади більшості «Хабсі». Після декількох продуктивних сезонів в юніорській лізі Квебека 20-річний Больє успішно дебютував в АХЛ, де набрав вже 20 (6 + 14) очок за «Гамільтон». Оборона «Монреаля» в цьому році виглядає прекрасно, але наступної осені Натан обов'язково отримає свій шанс.

40. Оллі Мяяття , «Піттсбург»

Ще один атакуючий захисник, задрафтований «пінгвінами» минулого літа. До 18 років фін зіграв на трьох молодіжних чемпіонатах світу, а в сезоні-2011/12 став чемпіоном хокейної ліги Онтаріо з «Лондоном». Скаутів виділяють габарити Мяятті, його перший пас і катання, порівнюючи з Олівером Екманом-Ларссоном.

39. Томаш Гертл , «Сан-Хосе»

Головний юніор чемпіонату Чехії, що підтверджує і статистика (25 очок в сезоні-2011/12, 30 - в сезоні-2012/13), і думки експертів, які назвали його найкращим молодим гравцем минулого року. Успіхи центрфорварда «Славії» оцінили навіть тренери збірної, звозили технічного хокеїста на пару етапів Євротуру.

38. Джей Ті Міллер , «Рейнджерс»

Один з шести Миллеров, задрафтований нью-йоркцями за всю історію клубу. Очікувалося, що перед появою в НХЛ Джей Ті проведе кілька сезонів в Коннектикуті, але він напрочуд здорово переключився з юніорської ліги ОХЛ на дорослу АХЛ, успішно з'їздив в Уфу, де став найкращим асистентом американської молодіжки. А потім травмувався Рік Неш .... Міллер справив враження на Торторелли, забивши пару голів і корисно попрацювавши в захисті, і витіснив зі складу Крайдера.

37. Оскар Клефбом , «Едмонтон»

Рослий захисник ось уже три сезони грає проти мужиків, хоча 20 років йому виповниться лише в липні. Якби не контракт з «Ферьестадом», швед поїхав би в «Ойлерс» минулого літа, а так довелося залишитися на Батьківщині. Якби не травма, яку він заліковує з листопада, його позиції в рейтингу могли бути і вище.

36. Нік Бьюгстег , «Флорида»

Уродженець Міннесоти добре зарекомендував себе в літньому таборі «Пантерс», але, на жаль для клубу, вважав за краще завершити навчання в коледжі і не поспішати з дебютом в НХЛ. Для майже двометрового хокеїста у нього впевнене катання і м'які руки. Прізвисько «чудовисько» не повинно ображати Ніка. В NCAA над ним не сміються, його бояться.

35. Скотт Лаутон , «Філадельфія»

Безстрашний малий, який встиг добре зарекомендувати себе в матчах за «Флайерс». На початку сезону 18-річний (!) Лоутон був батарейкою четвертого ланки «льотчиків», і хоча тоді команда частіше програвала, ніж перемагала, юний центр, в цілому, сподобався. Він не так плечистий, як, наприклад, Кутюр'є, але в злості і бажанні боротися нікому не поступиться. Лоутон не дуже винахідливий, але дуже старанний, пробивний хлопець.

34. Тейво Терявайнен , «Чикаго»

Патрік Кейн з «Йокеріта». Американську зірку фін нагадує не тільки номером, що починається на вісім, а й відмінною технікою, мобільністю і непередбачуваністю. Не випадково ж він підірвав своєю грою літній табір «Чикаго». За два сезони забив 27 голів в чемпіонаті Фінляндії, що зовсім непогано для гравця 1994 року народження.

33. Брендон Саад , «Чикаго»

За нього все скаже статистика - 4 + 7 в 25 матчах і стабільне місце в першій ланці кращої команди НХЛ поруч з Тейсі і Госс. З реалізацією моментів у Саада біда, але промахи він компенсує більший обсяг чорнової роботи. Любить поштовхатися біля воріт, а ось бросочек йому варто підтягнути.

32. Брендон Гормлі , "Фінікс"

Кращий захисник молодіжного чемпіонату світу-2012 (за чутками, Євген Кузнєцов вважає по-іншому) і володар останнього розіграшу Меморіального кубка. Зараз набирається досвіду в АХЛ, де в 53 матчах набрав 21 (5 + 16) очко. «Койоти», обпікшись на Рундбладе, вважали за краще не поспішати з переведенням Гормлі в першу команду.

31. Калле Йернкрок , «Детройт»

Чи не новачком з «Брюнаса» в «Ред Вінгс» збираються замінити Дацюка, на той випадок, якщо він і справді не підпише новий контракт? Калле - умілий плеймейкер, вміє оборонятися в меншості, вигравати вкидання і радувати вболівальників хитрими фінтами. «Детройт» дозволив нападнику провести ще один сезон в Швеції, і він став для Йернкрока найрезультативнішим (42 очка в 53 матчах).

30. Якоб Маркстрем , «Флорида»

Через травми Теодора став першим номером південців трохи раніше, ніж очікувалося, але це з серії не було б щастя. Не сказати, що Маркстрем тягне все підряд і виграє для «Флориди» матчі - поразок поки набагато більше, ніж перемог - але очевидно, що в майбутньому ставка буде робитися на нього, а досвід, нехай і невдалий, молодому воротареві корисний. Якоб відповідає всім вимогам сучасного голкіпера клубу НХЛ - високий, широкоплечий і при цьому рухливий.

29. Джайдена Шварц , «Сент-Луїс»

Вибуховою вінгер з різким кидком, невиданий габаритами (179 см) і бійцівським характером. Джайдена хвацько провів перші матчі за «Блюз», забивши у двох іграх поспіль, але в другому сезоні він, як і вся команда, не відрізняється стабільністю.

28. Бун Дженнер , «Коламбус»

У січні канадець був відправлений до юніорської ліги, але 70 на 30, що в цьому сезоні ми побачимо його в НХЛ. Мало того, що Дженнер забив вже 45 голів в 56 матчах, так його ще назвали найпрацелюбнішим гравцем ОХЛ і головним фахівцем з вкидання. Самою малорезультативною команді НХЛ (це, звичайно, «Блю Джекетс») просто безглуздо чекати до наступної осені.

27. Чарлі Койл , «Міннесота»

Бронетранспортер з ковзанами замість коліс і ключкою замість кулемета. У Койла не ідеальна катання, але зате є важкий кидок і тіло, яке не так просто зрушити з місця. У 12 матчах поточного сезону колишній проспект «Сан-Хосе» забив 2 голи, показавши непогану зіграність з Заком Парізе. «Сан-Хосе», що включило Чарлі в угоду щодо обміну Сетогучі на Брента Бернса, скоро пошкодує. Якщо вже не.

26. Брендан Сміт , «Детройт»

Захисник був обраний «Ред Вінгс» на драфті-2007, але на свій шанс дочекався тільки зараз. Втрати Нікласа Лідстрема і Бреда Стюарта звільнили місце для Сміта, дозволивши вже не юному гравцеві закріпитися в складі. У нападі він поки малопомітний, а в обороні, якщо закрити очі на періодичні втрати в кутах і на виході із зони, грає надійно.

«Детройт» в плані розвитку захисників взагалі досить дивна організація. Рік тому все насміхалися над незграбністю Кіндл, а зараз він найкорисніший гравець команди. Крунвалль в 25 ганяв на автобусі з «Гранд Репідс», а зараз Ніклас - претендент на «Норріса».

25. Андрій Василевський , «Тампа-Бей»

Найперспективніший російський воротар встиг підтвердити свій клас і на молодіжному чемпіонаті світу, і в матчах за «Салават Юлаєв». У Василевського непогані позиції для успішного старту в НХЛ: високий номер на драфті і хронічні проблеми «Тампи» на останньому рубежі.

24. Робін Ленер , «Оттава»

Якби не травма Крейга Андерсона, вихованець «Фрелунда» провів би сезон на лавці, обмежившись 2-3 матчами. За відсутності першого номера «Оттави» грати йому доводиться частіше, і поки швед не підводить. Буває, що пропускає з нескладних кидків або втрачають шайбу при відскоку, але в цьому сезоні з ним «сенатори» не програли жодного матчу в основний час.

23. Гріффін Райнхарт , «Айлендерс»

Хокеїст, який, на думку скаутів, здатний змінити стан справ в «Айлендерс». Володіє відмінним поєднанням ігрових якостей: витримка і вміння взяти гру на себе, потужний клацання і перший пас. Його батько провів у НХЛ близько 650 матчів, так що Гриффину є з кого брати приклад. Зараз грає в Західній хокейній лізі, де вважається одним з кращих захисників.

22. Юнас Брудін , «Міннесота»

За розмовами про Гранлунд, дамбі і Койл в тіні залишився захисник «Ферьестада» Брудін, а, між тим, з юніорів «Уайлд» він закріпився в основі швидше за всіх. 19-річний хокеїст якось непомітно завоював право грати в меншості і більшості, проводячи на льоду понад 22 хвилин за матч. Юнас не дуже результативним, але, що головне для «Міннесоти», спокійний і надійний.

21. Філіп Форсберг , «Вашингтон»

Черговий спадкоємець Петера Великого, обраний «столичними» під 11-м номером на драфті-2012. Шведський вінгер змучив російських захисників на молодіжному чемпіонаті світу, а в 37 матчах за «Лександ» набрав 32 очки. Його нинішньому клубу буде непросто утримати Філіпа, визнаного кращим юніором сезону в Allsvenskan. У серпні йому виповниться 19.

20. Кріс Крайдер , «Рейнджерс»

Енергійний форвард, який потрапив в НХЛ прямо з коледжу. Крайдер став відкриттям минулого плей-офф, встановивши рекорд для новачків, але розвинути успіх йому не вдалося. Поки не вдалося. Швидкісний вінгер з могутнім кидком себе ще проявить.

19. Морган Райллі , «Торонто»

«Мейпл Ліфс» хронічно не щастить на захисників, обраних в першому раунді - шеннн, Уейр, Йонссон, Береховскі, якщо і заявляли про себе в НХЛ, то в інших командах - але, схоже, з Райллі «листочки» не помилилися. Пропустив більшу частину драфтового року через травму, Морган впевнено грає в сезоні-2012/13, набираючи трохи менше очка за матч в складі «Муз Джо». Він непогано зіграв на молодіжному чемпіонаті світу, а пару днів тому стало відомо про його переведення в «Марліс» (АХЛ).

18. Якоб Сільфверберг , «Оттава»

Готуючи до проводів Даніеля Альфредссона на пенсію, «Сенаторс» запаслися шведами на 10-15 наступних років вперед. Спочатку в команді з'явився Ерік Карлссон, потім Ленер (про нього вище), пізніше Зібанежад (про нього нижче) і, нарешті, Сільферберг, який дебютував в НХЛ в плей-офф-2012. Його фішка - надзвичайно швидкий кидок з кистей, вже застав зненацька воротарів декількох клубів ліги. Крім того, Якоб впевнено відпрацьовує в обороні і добре тримає шайбу, що не дивно, адже він - МВП минулого сезону в Швеції.

17. Міка Зібанежад , «Оттава»

Син «іранскоподданного» з другої спроби завоював довіру тренерів «Оттави», зачепившись за четверту ланку. Юний форвард не боїться лізти в єдиноборства, добре відкривається і заряджений на кидок. Гольове чуття у нього що треба - здається, що шайба сама йде до нього на ключку. Залишилося досягти другої фази - коли від ключки вона йде точно в сітку. Поки ж при завершенні атак Зібанежад частенько діє прямолінійно, що призводить до промахів.

16. Михайло Григоренко , «Баффало»

У нього, як то кажуть, повний комплект: технічні руки, непогана швидкість, катання, габарити, розуміння гри і бажання розвиватися. Один недолік - для НХЛ Григоренко поки сируватий, що показала половина його першого сезону в «Баффало».

15. Свен Берча , «Калгарі»

Можливо, найталановитіший нападник всієї клубної системи «Флеймс». Багатофункціональний, як швейцарський ніж, Берча вміє і оборонятися, і атакувати, але забивати голи у нього виходить найкраще. У минулому сезоні він набирав по два очка в середньому за гру в Західній хокейній лізі, почавши кар'єру в НХЛ з трьох шайб у п'яти матчах. Такого ж бурхливого продовження не було. Через травми, отриманої в листопаді, кінцівка нинішнього чемпіонату у Свена не складається.

14. Марк Шайфлі , «Вінніпег»

Блискучий диспетчер з прекрасним баченням майданчика і вмінням віддати пас. Шайфлі домінує вже кілька років, набираючи по 1,5 очка за матч і обігруючи суперників буквально однією рукою ( ось пруфлінк ). Одне уточнення - це все на рівні юніорської ліги Онтаріо. У матчах за «Джетс» Марк запам'ятався промахами і постійними падіннями , А не голами і результативними передачами.

13. Райан Строум , «Айлендерс»

Один з найяскравіших атакуючих центрів-тінейджерів Канади. Легкий, технічний і дуже креативний хлопець, що підриває ОХЛ своїми красивими голами. У липні йому виповниться 20 років, і немає ніяких сумнівів, що наступної осені його почнуть підтягувати до основи «Айлендерс».

12. Хампус Ліндхольм , «Анахайм»

Кращий європейський захисник минулого драфта. «Качок" не відлякав той факт, що Ліндхольм ніколи не грав у вищій шведській лізі, хоча їх вибір піддали критиці і сумнівам. Скаути порівнюють Хампус з Никласом Крунваллем, хіба що «червонокрилий» частіше зустрічає в тіло, а юніор цікавіше в нападі. «Анахайм» часто драфті захисників в перших раундах і рідко помиляється. З успішних прикладів Кем Фаулер, Джейк Гардінер, Лади Шмідт, Віталій Вишневський, Джордан Леополду, Руслан Салей і Олег Твердовський.

11. Джон Гібсон , «Анахайм»

Найцінніший гравець чемпіонату світу в Уфі. Додаткові характеристики воротареві «Кітченера» і проспекту «Дакс» не потрібні. Нинішній сезон проводить в юніорській лізі Онтаріо, обраний під 39-м номером на драфті-2011.

10. Джейкоб Труба , «Вінніпег»

Від кращого воротаря перейдемо до кращого захисника чемпіонату світу в Башкирії. Учень Мічиганського університету здивував різнобічної грою, встигаючи і забивати, і блокувати кидки перед носом Гібсона. Повинен стати черговим доказом того, що класні гравці виходять і з студентського хокею.

9. Райан Мюррей , «Коламбус»

Дебютував у збірній Канади ще до драфта, що вже говорить багато про що. На 146 відсотків зіграв би в НХЛ вже минулої осені, але спочатку захиснику завадив локаут, а потім він вивихнув плече. Якщо набере форму, яка була у нього до травми, «Коламбус» отримає гравця для першої-другої пари оборони.

8. Джонатан Юбердо , «Флорида»

Той рідкісний випадок, коли все хвалебні відгуки скаутів і божевільна статистика на юніорській лізі повністю відповідає тому, що являє собою гравець насправді. Швидкість, техніка, кидок, лідерські якості - все це при ньому. Розігнавшись, Джонатан Юбердо тягне шайбу не гірше Овечкіна, а його вмінню грати на п'ятаку позаздрить будь-який, крім Томаса Хольмстрема. А адже пару років тому його виганяли зі збірної через нестачу маси.

Джонатан першим з новачків забив в цьому сезоні 10 голів, і якби опитування менеджерів проводився зараз, декого в десятці кращих канадець б потіснив.

7. Мікаель Гранлунд , «Міннесота»

Наприклад, фіна Гранлунда, відправленого «дикими» в фарм-клуб набиратися досвіду і ігрової практики. Дебют в НХЛ вийшов у нападника не таким яскравим, як на чемпіонаті світу, але «Міннесота» не сумнівається, що у Мікаеля все ще попереду. Молодший з братів Койву локаутний сезон також провів в АХЛ, а зараз він зірка і капітан команди.

6. Алекс Гальченюк , «Монреаль»

Сенсаційній новачок «Канадієнс». Перед драфтом форвард «Сарнии», Який пропустивши кілька місяців через травму, залишавсь в тіні більш розкрученого Наиля Якупова, и не всі вірілі, что Алекс Гальченюк заграє в НХЛ Вже в Партнери Вся-2012/13. Скептики помиляюсь. Виявилося, що Галчев готовий до дорослого хокею навіть краще колишнього партнера по «Стінгс». Він стабільно набирає результативні бали і відповідально працює в обороні, проводячи на майданчику по 12-14 хвилин. Син колишнього форварда московського «Динамо» виділяється відточеним катанням і нежадібні. Які він роздає передачі, а!

5. Наіль Якупов , «Едмонтон»

Нижньокамський Павло Буре - реактивна швидкість плюс блискавичний кидок. Якупов почав скромніше Овечкіна і Малкіна, але, як зауважив агент Марк Гандлер, «про перший номер драфту потрібно судити не через 20 матчів, а через 20 років». Все задатки, щоб стати зіркою, у Наиля є.

4. дуги Хемілтон , «Бостон»

Атакуючий захисник з Онтаріо, як і передбачалося, завоював місце в складі «Брюінс», показуючи результативність на рівні деяких форвардів «Мейпл Ліфс». Так адже, Михайло Грабовський? У загальному і цілому, з Хемілтона можна малювати картину - типовий канадський оборонець хорошого рівня. Хороші фізичні дані, відмінний клацання, пристрасть до силового хокею і величезне бажання, яке, часом, шкодить більше, ніж допомагає - це про Дуги. Заздри і шкодуй, Торонто.

3. Євген Кузнєцов , «Вашингтон»

Найсильніший молодий хокеїст другий за силою ліги світу. До 20 років Кузнєцов провів на дорослому рівні дві сотні матчів, набираючи по 0,67 очка за гру в середньому, двічі дійшов з «Трактором» до півфіналу плей-офф, виграв молодіжний і дорослий чемпіонати світу, ненадовго став головною медійної зіркою КХЛ і зібрав сотні тисяч переглядів на Youtube . Ще раз, йому всього 20.

2. Джастін Шульц , «Едмонтон»

Не дарма минулого літа за цим захисником ганялася вся ліга. Шульц дійсно хороший і можна тільки поспівчувати «Анахайму», прогавити такого хокеїста. Джастін веде гру «Ойлерс» в більшості, проводячи за матч по пару змін в меншості, забиває і організовує важливі голи, і вчиться оборонятися проти фактурних енхаелівський нападників.

1. Володимир Тарасенко , «Сент-Луїс»

«Блюзмени» дочекалися нападника, задрафтований ще в 2010-му, і поки про свій вибір не пошкодували. Тарасенко потужно почав, ставши однією з причин лихого старту команди в сезоні, та й надалі, незважаючи на проблеми з голами, не ставив під сумнів свої перспективи в НХЛ. Його 14 очок це сьомий результат серед усіх новачків ліги, при тому що через травму росіянин провів на 8-10 матчів менше, ніж всі інші.

Рейтинг складався на основі думок 15 генеральних менеджерів клубів НХЛ і головних скаутів. У список не включені незадрафтованние хокеїсти (Корі Конахер), гравці, які встигли провести в лізі близько 50 матчів (Назем Кадрі, Ніно Нідеррайтер, Кріс Танєв, Метт Фраттіні, Райан Йохансен і т.д), а також ті юніори, які встигли закріпитися в основних складах ще в минулому сезоні своїх команд (Райан Елліс, Зак Кессіан).

Топ-10 за версією THN в 1999-му: Роберто Луонго, Бред Стюарт, Девід Легуонд, Віталій Вишневський, Жан-Себастьєн Жигер, Сімон Ганьє, Марк Дані, Іржі Фішер, Максим Афіногенов, Брайан Аллен.

Топ-10 за версією THN в 2004-му: Карі Лехтонен, Діон Фанюф, Райан Міллер, Томас Ванек, Зак Парізе, Райан Сутер, Джефф Картер, Мілан Міхалек, Брейдон Коберн, Райан Гецлаф.

Топ-10 за версією THN в 2008-му: Кері Прайс, Кайл Туррис, Джеймс ван Рімсдайк, Якуб Ворачек, Патрік Берглунд, Дерік Брассар, Боббі Райан, Кайл Окпосо, Карл Алзнер, Джонатан Берньє.

фото: РІА Новини / Олексій Куденко

Зіграти в НХЛ дамбі, в результаті, не дали, але які його роки?
Так адже, Михайло Грабовський?