Пітерський "Зеніт" в гостях переграв ЦСКА. Відео

Пітерський "Зеніт" - ЦСКА. Фото: Dmitry KOROTAYEV / Epsilon / Getty Images Пітерський "Зеніт", обігравши на виїзді (2: 0) ЦСКА в перенесеному матчі 4-го туру чемпіонату Росії, наздогнав що був напередодні цієї зустрічі одноосібним лідером змагань "Спартак-Нальчик".

ЦСКА - «Зеніт» - 0: 2 (0: 1)

Голи: 0: 1 - Крижанац (5), 0: 2 - Кержаков (65).

ЦСКА: Акінфєєв, Одіа, А. Березуцький, Ігнашевич, Щенніков, Шемберас, П. Мамаєв (Гонсалес, 46), Хонда, Дзагоєв (Алдонін, 82), Гільєрме, Нецид (Красіч, 46).

«Зеніт»: Малафєєв, Анюков, Крижанац (Мейра, 73), Ломбертс, Губочан, Денисов, Зирянов, Широков, Розіна (Канунніков, 89), Данні, Кержаков (Файзулін, 81).

Попередження: Акінфєєв (61).

Пітерські футболісти з перших хвилин взяли ініціативу в свої руки і вже на 5-й хвилині відкрили рахунок. Розіна з правого флангу виконав подачу зі стандарту, Шемберас програв боротьбу Крижанац, Акінфєєв не пішов на перехоплення, в результаті гравець «Зеніту» підробив м'яч і другим дотиком розстріляв ворота з лінії воротарського майданчика - 1: 0.

«Зеніт» продовжував атакувати, а армійці під пресингом суперника все частіше помилялися і втрачали м'яч, не в силах довести до кінця жодної атаки.

Перший небезпечний момент ЦСКА зумів створити лише на 50-й хвилині - Крижанац зробив неточну передачу на голкіпера, Малафєєв не зміг накрити відразу, в результаті Дзагоєв зміг пробити з гострого кута в порожні ворота, але не влучив. Пітерці відповіли через кілька хвилин - Кержаков зі стандарту пробив у дальню дев'ятку, поруч зі штангою.

А на 65-й хвилині «Зеніт» подвоїв перевагу. Кержаков протягнув м'яч по лівому флангу, обіграв Олексія Березуцького одним рухом корпусу і красивим обвідним ударом відправив м'яч у дальній кут з лінії штрафного майданчика. Акінфєєв стрибнув, але дістати не зміг - 2: 0. Для Кержакова цей гол став першим в нинішньому чемпіонаті.

У кінцівці матчу гості почали сушити гру, а господарям атаки як і раніше не вдавалися. Лише на останній хвилині основного часу Алдонін після передачі Хонди зіграв в стінку з Гонсалесом, вийшов на ударну позицію і пробив з лінії штрафного майданчика, але Малафєєв виручив.

Після цього матчу «Зеніт» обігнав ЦСКА в турнірній таблиці і з 15 очками посів друге місце, армійці на третій позиції - 14 очок. Варто відзначити, що пітерці вперше з 1998 року перемогли ЦСКА в гостях.

Таким чином, "Зеніт" здобув впевнену перемогу над чвертьфіналістом нинішнього розіграшу Ліги чемпіонів, ніж в черговий раз продемонстрував всю серйозність своїх домагань на корону російської Прем'єр-Ліги. Для ЦСКА ж, який також вважається одним з головних претендентів на золото, ця поразка стала першою в турнірі.

Джерело: turnir.com.ua, livesport.ru

Відео: ЦСКА-Зеніт 0-1 euro-football.ru

Відео: ЦСКА-Зеніт 0-2 euro-football.ru