"Мілан" обіграв "Андерлехт" 3: 1 і залишив "Зеніт" без шансів на плей-офф

1. "Мілан" обіграв в гостях "Андерлехт" 3: 1 і залишив "Зеніт" без надій...

"Мілан" обіграв в гостях "Андерлехт" 3: 1 і залишив "Зеніт" без надій на плей-офф Ліги Чемпіонів.

У ніч на четвер брюссельський " Андерлехт "Приймав в гостях" Мілан "в рамках 5 туру групового турніру Ліги чемпіонів. За годину до початку цього матчу" Зеніт "Упустив можливість обіграти" Малагу ", залишивши питання про свою долю в Лізі Чемпіонів на відкуп італійцям і бельгійцям. Якби вони зіграли внічию," Зеніт "міг би сподіватися на вихід з групи в плей-офф в разі своєї перемоги над" Міланом " і поразки "Андерлехта" від "Малаги" в заключному раунді групового турніру.

Але дива не сталося. "Мілан" красиво обіграв "Андерлехт", поставивши крапку в розмовах про те, хто вийде з групи разом з "Малагою". "Зеніту" залишається сподіватися тільки на те, щоб не опинитися на останньому місці в далеко не найсильнішій групі Ліги Чемпіонів.

Після відносно спокійної гри в першому таймі вболівальники "Зеніту" могли сподіватися на повторення першого матчу між "Міланом" і "Андерлехном" - 0: 0. Однак, на самому початку другого тайму стало ясно, що ні одна з команд не збирається поступатися "Зеніту" друге місце в групі. Причому, куди більше цього не захотіли італійці.

Вже на 47 хвилині Стефан Ель-Шаараві замкнув атаку "Мілана" ударом під поперечину.

Через 20 хвилин напруженої гри Алешандре Пато виходив на вірний гол, але його "зрубав" Нуйтінку, заробивши червону картку за фол останньої надії.

Лише через хвилину справедливість восторжествувала. Філіп Мексес забив один найкрасивіших голів ниншнего кубка Ліги Чемпіонів, оперував м'яч в дев'ятку ударом через себе з 16 метрів.

Андерлехт зумів відповісти одним голом престижу. На 78 хвилині після метушні і серії помилок в штрафний "Мілана" Том Де Суттер зумів пропхнути м'яч в ворота. Однак на цьому удача "Андерлехта" закінчилася.

Підтверджуючи свою перевагу вже в доданий час Алешандре Пато все ж забив свій гол, красиво розправившись з голкіпером і захисниками. Підсумковий рахунок 1: 3. Мілан виходить в плей-офф, а "Зеніту" залишається сподіватися на третє місце в групі.