"Спартак" - "Арсенал" - 2: 3. Чемпіонат Росії з футболу, 21 жовтня 2018, огляд матчу, відео голів. Футбол - РПЛ. СПОРТ-ЕКСПРЕС

Чемпіонат Росії. Прем'єр Ліга. 11-й тур

команда Массімо Каррери порадувала яскравим стартом в матчі проти тульського "Арсеналу" , Але швидко знітилася і в підсумку зазнала відчутної поразки

"Спартак" (Москва) - "Арсенал" (Тула) - 2: 3 (2: 1)
Голи: Зе Луїш, 13 (1: 0). Ожеговіч, 35 (1: 1). Зе Луїш, 45 + 3 (2: 1). Лісовий, 48 (2: 2). Мірза, 65 (2: 3).
Нереалізований пенальті: Ожеговіч, 35 (воротар)
"Спартак" (Москва) : Максименко, Петкович, Боккетті, Кутепов, Д. Комбаров, Таша (Ханни, 72), Фернанду, Єременко (Ігнатов, 55), Зобнин, Луїз Адріано (Ломовіцкій, 63), Зе Луїш.
"Арсенал" (Тула) : Левашов, К. Комбаров, Бєляєв, Грігалава, Альварес, Лісовий (Кангва, 76), Кадір Мохаммед, Ожеговіч (Ткачов, 72), Мірза, Костадінов, Джорджевич (Горбатенко, 86).
Попередження: Кутепов, 35. Фернанду, 40. Ожеговіч, 40. Петкович, 45 + 3.
Судді: Вілков (Нижній Новгород). Абусуев (Санкт-Петербург), Хатуев (Грозний).
21 жовтня. Москва. Стадіон "Відкриття Арена". 31 684 глядача.

Дмитро Зеленов з Тушина

У цій грі, вкрай невдалою для "Спартака" , Запам'яталися три речі:

- костюм Олега Кононова ;

- сміливість судді Вілкова ;

- породиста гра Єременко .

І якщо про цибулю головного тренера "Арсеналу" добавить нечего - це просто шик, черевики виблискували яскравіше ліхтариків уболівальників "Спартака" - то Вілков і Єременко заслуговують більш докладного обговорення.

Чемпіонат Росії

Головний тренер "Арсеналу" Олег Кононов. Фото Дарина Ісаєва, "СЕ"

За суддівства буде розбір нашого експерта, але навіть без вивчення повторів зрозуміло, що суперечок буде дуже багато. Можливо, Вілков мав підстави свистіти саме так, а не інакше, але все ж дивує, наскільки однозначно і - не на користь "Спартака" - трактує епізоди цей арбітр. І адже у Вілкова відома репутація незручного для червоно-білих арбітра, трибуни його терпіти не можуть (і це навіть з поправкою на початкову упередженість!), А він все одно не шкодує "Спартак". Чи не шкодує - це м'яко кажучи.

І якщо у випадку з пенальті після порушення Кутепова питань особливих немає, то ще два рази в першому таймі Вілков міг поставити пенальті в ворота "Арсеналу". На самому початку, коли Костадінов тримав Боккетті , І ближче до перерви, коли Бєляєв зробив акцентоване рух рукою. Міг, але не став.

І після цього вже будь-які спірні свистки навіть в нешкідливих ситуаціях трибунами трактувалися однозначно: суддя плавить "Спартак".

Набагато більш приємна тема - гра Єременко. І нехай в контексті важкого результату дії новачка відійшли на другий план, Романа можна не відзначити.

Є гравці-трудяги, які йдуть до вершини через наполегливу працю, а є гравці-генії, яким майстерність дано згори. В абсолюті це Кріштіану Роналду і Лео Мессі . Два еталона двох різних шляхів. Так ось Єременко - з породи геніїв. Пропустити два роки і навіть після цього бути на голову вище всіх гравців центру поля - це круто.

"Спартак" історично потребує творців. У якій би футбол не грала команда, їй потрібен Титов , Потрібен Алекс. Ось Єременко - якраз такий гравець. У перші двадцять хвилин він всього двома діями завоював повна довіра уболівальників - гольовий діагоналлю на Луїза Адріану і породистим дальнім ударом. Та й ривочок в другій гольовий атаці люди оцінили. Коли Єременко набере фізичну форму, це буде страшна зброя. Поки його вистачає менше ніж на годину ...

Поки його вистачає менше ніж на годину

Головний тренер "Спартака" Массімо Каррера. Фото Дарина Ісаєва, "СЕ"

Найважливіше, що зробив "Спартак" - забив з гри. Нарешті. Але, на жаль, у другому таймі "Спартак" забив вже на гру. Це виглядало погано. Поганий була вся команда. Включаючи втратив сили Єременко (його швидко замінили).

але ні Ханни , Ні Ігнатов не підсилили гри. проходи Зобнина працювали рівно до того моменту, коли треба було бити по воротах або віддавати пас. А рішення Каррери по частині ротації, які до перерви здавалися цікавими, обернулися провалом. без Джикії просіла оборона, Кутепов виявився не готовий ось так відразу пірнути в гру - його провини в цій поразці чимало. І вихід Петковича - нехай без серйозних персональних помилок - знову вийшов з гірким присмаком. Хороших асоціацій цей сербський захисник як і раніше не викликає.

Дивовижний "Спартак". Тільки справи пішли на лад, як - такий удар. Програти зручному тульському "Арсеналу" на своєму полі, та ще з таким рахунком - це треба сильно постаратися.

Чемпіонат Росії з футболу: турнірна таблиця прем'єр-ліги, календар і результати матчів, розклад по турам